Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Yll Limani lanson videoklipin e parė

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 30-8-2012 nė 21:41
Yll Limani lanson videoklipin e parė


Kėngėtari i ri nga Prishtina, Yll Limani, ka publikuar videoklipin e tij debutues nė skenėn e muzikės kosovare “Lart Mbi Yje”, dhe atė ēfarė videoklipi se...
Videoklipi i punuar nga produksioni ASHA ngėrthen nė vete thjeshtėsinė dhe butėsinė e kėngės, duke qenė kėshtu njė prej videoklipeve mė bukur tė realizuar tė kėsaj vere.

Vlen tė pėrmendet edhe vajza tė cilin e shihni nė klip. Ajo ėshtė Bora Hasani, e cila vetėm sa e ka bėrė mė tė bukur klipin debutues tė tinejxherit nga Prishtina, duke ‘ngrirė’ sikur bora tė gjithė fansat e tij.

Kujtojmė se kėnga “Lart Mbi Yje”, e cila ėshtė transmetuar rregullisht nėpėr radiot tona kohėve tė fundit ėshtė punuar nga vet Ylli Limani, i cili dalė ngadalė po ngritet nė piedestalin e muzikės shqiptare si njė talent nė ngritje i zbuluar nė The Voice of Albania.


Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11