Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  ..  3    5
Autori: Subjekti: qytyeti me intersant i shqiperise per ju...............

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 26-3-2011 nė 06:36


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Qytet me toristike mbete per mua, Vlora,Saranda,Volipoja,
Qytete per jet naten ''TIRANA CITY''
Qytete per :fli ngelet ''LACI''
Qytete per trimeri i ngelet ''LALUCAVE''....:happy0195


hahahahhaha ket te funit e paske godit ne kok
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 26-3-2011 nė 15:31


Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Qytet me toristike mbete per mua, Vlora,Saranda,Volipoja,
Qytete per jet naten ''TIRANA CITY''
Qytete per :fli ngelet ''LACI''
Qytete per trimeri i ngelet ''LALUCAVE''....:happy0195


hahahahhaha ket te funit e paske godit ne kok
hahahahahahhahahahahah, duke pare ne ''YOUTUBE'' nje nga FIERI i kishte ba vidjo ketij gonit forumit, e kishte degjeneruar me fjal, per ate thash TRIMA lalucat :ashamed0005
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 179
Regjistruar: 8-7-2010
Vendndodhja: po sa kurjoza jeni re we kta :P

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: European
European
Vendbanimi: European Union
European Union
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Jashtė Linje

Gjendja: ore qen po si e ben :P

[*] postuar nė 26-3-2011 nė 15:41


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Qytet me toristike mbete per mua, Vlora,Saranda,Volipoja,
Qytete per jet naten ''TIRANA CITY''
Qytete per :fli ngelet ''LACI''
Qytete per trimeri i ngelet ''LALUCAVE''....:happy0195


hahahahhaha ket te funit e paske godit ne kok
hahahahahahhahahahahah, duke pare ne ''YOUTUBE'' nje nga FIERI i kishte ba vidjo ketij gonit forumit, e kishte degjeneruar me fjal, per ate thash TRIMA lalucat :ashamed0005


ahhahahahah egziston akoma ajo vidio :ashamed0005
Nese une do pikturoja Jeten time, te gjithe do ta pelqenin, por askush nuk do ta kuptonte....
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 26-3-2011 nė 15:45


Cituar: Postimi origjinal nga Redi Tr  
tirona. shkodra po jo fshataret e shkodres por qytetaret jan me te vertet njerz te kultures:)
pse jo dhe katunaret e tirones :P•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 4251
Regjistruar: 16-4-2007

Gjendja: Busy
Busy
Mosha: 29
Jashtė Linje


[*] postuar nė 26-3-2011 nė 15:46


tirana vloraShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 26-3-2011 nė 17:22


Cituar: Postimi origjinal nga Redi Tr  
tirona. shkodra po jo fshataret e shkodres por qytetaret jan me te vertet njerz te kultures:)Shko mor daj, shife njeher ato MALOKET e tirones, ma njerz trash si booo NONA..... e thojn se VERIORET jan Njerz Trash,,,
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 26-3-2011 nė 20:13


te gjitha qytet i ka te bukura plot frym shqiptare por do kish a vecuar Tiranen Vloren dhe Lushnjen te gjith jan te bukura cdo qytet ka bukurinee vet :girl_in_love:love0012
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 27-3-2011 nė 05:39


Cituar: Postimi origjinal nga Redi Tr  
kujdesPer c'far me pas kujdes, un thjesht ralitetin thash, edhe ashtu jan, apo te vjen inat tyy aaa???
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 2-4-2011 nė 02:00


Do vecoja Beratin si qytet i lashte dhe me tradita dhe sigurisht bregdetin e bukur te Shqiperise.

[Modifiko 2-4-2011 nga ERA]


░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 2-4-2011 nė 12:43


Akoma e diskutoni kete teme??? Durrsi sepse eshte me i populluari dhe i vizituari, dhe pak Tirona ti bejm qefin si lagje e jona qe ka qen hahahahahahahhaahhahaha :P e more vesh ti mushkonje:PMund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 159
Regjistruar: 27-12-2011

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Ujori
Jashtė Linje


[*] postuar nė 10-9-2012 nė 16:04


e kam then me siper hahahahahahaDhelpra kur nuk e harrin rrushin, thote eshte i pa bere.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 10-9-2012 nė 21:40


Mua me pelqen Berati , edhe Lushnja me ka lene mbresa ...Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 159
Regjistruar: 27-12-2011

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Ujori
Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-9-2012 nė 10:17


Lushnjen e morem vesh se te pelqen se ke pas dashuroren, po berati ??? mos me thuaj qe ke pas dhe aty dashurore ?????Dhelpra kur nuk e harrin rrushin, thote eshte i pa bere.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  ..  3    5

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11