Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3    5
Autori: Subjekti: qytyeti me intersant i shqiperise per ju...............

Super Antar
***


Foto


Postime: 120
Regjistruar: 22-12-2009

Gjinia: Mashkull
Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 20-1-2010 nė 16:43


YYYYYYYYYYY SE HARROVA SE E NGATRROVA ME MALIN TOMORR KET KISHA
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 116
Regjistruar: 18-12-2009

Gjinia: Mashkull
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 20-1-2010 nė 16:47


o Niku po ca te duket ty Dibra se Durresi smundem te them(paraKrujes)...?.......per mu ka qen edhe eshte edhe do mbetet..F-Kruja...smundem te them se eshte me e bukur se Saranda ta zem por,me qytetin e vendlindjes nuk nderroj me asnje qytet tjeter...Flm

[Modifiko 20-1-2010 nga Arenci]
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 20-1-2010 nė 16:51


Cituar: Postimi origjinal nga NiKu  
po kruja ca ka interesante??
Kruja esht vend qe per shum viteeee Skenderbeuuuuu Ka jetuar atyyyyy esht qyteti me Bukur dhe i mirrr Dakuuuuuuu''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

My heart will go on
****


Foto


Postime: 765
Regjistruar: 14-11-2009
Vendndodhja: I Never Told You..

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Unknown
Unknown
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Live My Life..

[*] postuar nė 20-1-2010 nė 18:59


Gjirokastra :21:
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 21-1-2010 nė 01:06


Nuk kam par shum qytete te Shqipris vetem Tiranen,Shkodren dhe Dursin,me kan pelqyer shum tej mase.
Shpresoj ket ver te shkoj ne Vlor dhe Sarand.

[Modifiko 20/1/2010 nga NoRa]
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 21-1-2010 nė 09:38


per mua eshte saranda
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 4-4-2010 nė 15:43


Durres-Berat, as qe e ve ne diskutim, te tjeret mburren kot hahahahahahaah
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 4-4-2010 nė 15:58


berat a love you sepse ka nje #@!--)akteristik si qytet vet ndertimi i qytetit eshte mbreslenesShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I am from Albania
***


Foto


Postime: 447
Regjistruar: 13-11-2009
Vendndodhja: france

Vendlindja: France
France
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: ne pc

[*] postuar nė 4-4-2010 nė 16:07


Shkodra AND Tropoja

Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 4251
Regjistruar: 16-4-2007

Gjendja: Busy
Busy
Mosha: 29
Jashtė Linje


[*] postuar nė 4-4-2010 nė 17:25


vloraShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 728
Regjistruar: 18-4-2008

Mosha: 98
Jashtė Linje

Gjendja: ne kerkim te se vertetes:P

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 02:04


shkadra pa dyshimShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 02:05


Berati

░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 728
Regjistruar: 18-4-2008

Mosha: 98
Jashtė Linje

Gjendja: ne kerkim te se vertetes:P

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 02:07


shkodra ja hangsha zemren sa tmir e kam e kam si shpirt :PShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 02:16


Me pelqen vlora:P

░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 728
Regjistruar: 18-4-2008

Mosha: 98
Jashtė Linje

Gjendja: ne kerkim te se vertetes:P

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 02:17


:PShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 70
Regjistruar: 1-5-2010

Gjinia: Femėr
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 08:39


dibra:cool0003:

...............҈ ♥●_♥●_____♥●_҈ ♥●
......҈ ♥●____*__♥●__♥●___*____҈ ♥●
..҈ ♥●______*____♥●♥●_____*_____҈ ♥●
.҈ ♥●______*______♥●_______*______҈ ♥●
.҈ ♥●______✳_____________✳______҈ ♥●
..҈ ♥●____._✳_____✳_____✳_____҈ ♥●
.....҈ ♥●_____✳_________✳______.҈ ♥●
........҈ ♥●______✳__._✳______.҈ ♥●
...........҈ ♥●_______✳______.҈ ♥●
................҈ ♥●_____-____.҈ ♥●
....................҈ ♥●____.҈ ♥●
.......................҈ ♥●҈♥●
_______________҈♥●___Te Dua Princi Im
______________҈♥●_ __Je gjithcka per mua,Te Mendoj gjithmone!....................☆ ☆
♥.:.♥.:.♥.:.♥.:.♥.:.♥.:.♥.:.♥.:.♥.:.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: happy

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 08:49


pa dyshim qe DIBRA

7 liqenet e LURES dhe LUMI DRIN qe kalon permes fshatit tim ska gje me te bukur. pastaj ka dhe shum vende te tjera shum te bukura dhe interesante... po ti shihni do te mbeteni me sy hapur.:love0061:

,•’``’•,•’``’•,…..............…
’•,`’•,*,•’`,•’.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ’•,`’•,*,•’`,•’
♥♥`’•,,•’`“Ø`*•.ø♥ø.•*“Ø*•.ø.•*`’•,,•


"Faleminderit" tė gjithė atyre qė mė kanė goditur me gurė pas shpine,sepse falė kėtyre gurėve ndėrtova kėshtjellėn time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Durrsaku Forever
****
Postime: 568
Regjistruar: 7-9-2009
Vendndodhja: Durres

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 24
Jashtė Linje

Gjendja: ELEKTRON I LIRE

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 08:52


Durrsi :qifte
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 09:11


Nuk ju duket mbrekullushem ketu


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 09:20


Diten eshte me bukur, po ti e ke na inati, e di une nuk pranon dot te gjitha, ti , te pelqesh dhe cunat dhe qytetin, ti e ke o njeren o tjetren

Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 8-5-2010 nė 15:26


Durrsi dhe Tirana me kan pelqyer shum edhe Shkodra ishte bukur.
Me padurim po pres te ik ne Durres :love0061:
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 728
Regjistruar: 18-4-2008

Mosha: 98
Jashtė Linje

Gjendja: ne kerkim te se vertetes:P

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 15:30


akoma e dikutoni ju? po shkodra pra shkodra:PShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 365
Regjistruar: 31-1-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 16:42


mua me pelqen Butrinti kam ren ne dashuri me te :girl in love:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I KEQ
*****


Foto


Postime: 7081
Regjistruar: 3-9-2009

Jashtė Linje

Gjendja: sayalw fa-beulithf ytoou "ZoGu"

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 19:49


qyteti im...

Mos ke ikur ne hėnė? Mos ke ikur ne diell? Mos te kam krijuar ne enderra?

Mos e ke gjetur njė mėnyrė pėr tu bėrė e padukshem? Tė me shohėsh , e unė mos te te shoh.... Mos te kanė bezdisur kaq shumė te tjeret?
Sa ti kesh vėnė vetes maske ne fytyre?

Mos je ti ajo qe era fryu sonte naten ne dritare dhe ma prishi gjumin?!
Mos je ti ajo shiu qe ne mbrėmje gjithė naten e me futi ne mendime?!

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te veretet ku je ti ku gjendesh tani...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 365
Regjistruar: 31-1-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 8-5-2010 nė 20:34


po ku ka me te bukur se qyteti im e thote dhe kenga elbasan i bukur elbasan
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3    5

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11