Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Poezi e krijuar nga une

Antar++
**


Foto


Postime: 9
Regjistruar: 12-2-2012

Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje


[*] postuar nė 28-3-2012 nė 16:05
Poezi e krijuar nga une


Sa shpejt vitet kalojne,
kur isha femij dhe kur u bera nene?...
E lumtur jam me familjen time,
por kam mall kaq shum mall
per vendlindjen time...
Kam mall per shtepine,
aty ku kalova vajzerine...
Kam mall per nenen e babane...
Ah sa do te doja ti kisha prane!!!!....
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


******


Foto


Postime: 1641
Regjistruar: 27-5-2010
Vendndodhja: zurich

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Tek Nje Zemer

[*] postuar nė 28-3-2012 nė 16:54


hmm shum e bukur prekse:$Lotet jane fjalet e zemres ...
Akullore Forum

24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 9
Regjistruar: 12-2-2012

Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje


[*] postuar nė 28-3-2012 nė 17:00


Faleminderit AndueLi :Smile
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 29-3-2012 nė 10:18


Cituar: Postimi origjinal nga gr egla  
Sa shpejt vitet kalojne,
kur isha femij dhe kur u bera nene?...
E lumtur jam me familjen time,
por kam mall kaq shum mall
per vendlindjen time...
Kam mall per shtepine,
aty ku kalova vajzerine...
Kam mall per nenen e babane...
Ah sa do te doja ti kisha prane!!!!....sh e bukur ..... vertet na dogji ky gyrbeti moi vajzee ...........:s
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 29-3-2012 nė 10:27


AH GURBET I SHKRET
TE MALLKOJ ME ZEMER
NA HUMBE NA TRETE
MBETEM VETEM EMER!

TRADITAT TONA U TRETEN
MIKPRITJA U SHUA NGADAL
KEMI NGEL SI ZOGJT E QYQES
AS ZOTI S'DO NA E FALE!

NDOSHTA ME AKUZONI
QE PO SHKRUAJ KTO FJALE
POR ME DHIMBET POPULLI IME
QE ESHTE I SHPERNDAR!

ASGJE NE BOTE NUK DO DOJA
ME SHUM SE BASHKIMIN
ATEHER EDHE NESE VDES
SDO TA KEM MALLKIMIN!
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 29-3-2012 nė 10:28


Ti moj nane qe me halle m'rrite
e tash shum qe u merzite
nga pragu iku drita
o Kurbet ty tu thaft dora
prej pragut tim qe u largova. . .
Ah mor Zot shum u merzita
n'ket kurbet qe as se prita
lotet e tua qe pikojn
mua Nane moj me helmojn,
por mos u merzit se vjen dita
qe ne prag te kthehet drita.

Ndalu pak ore korb i zi
te kthehem edhe nje her te njerzit e mi
ti shof e t'me shofin
se ndoshta kur te kthehem si njof
dhe s'me njofin . . .
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11