Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Pyetje dhe Pergjigje rreth Kultures se pergjithshme.....

Antar++
**
Postime: 42
Regjistruar: 12-12-2007

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: RomantiK

[*] postuar nė 28-3-2012 nė 15:26
Pyetje dhe Pergjigje rreth Kultures se pergjithshme.....


Ketu mund te beni Pyetje rreth Kultures ne pergjithesi, tjeret Pergjigjen Sakte.....
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 42
Regjistruar: 12-12-2007

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: RomantiK

[*] postuar nė 28-3-2012 nė 15:28


Si quhet Drama e parė Shqipe?
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar nė 28-3-2012 nė 15:58


Cituar: Postimi origjinal nga LiriDony  
Si quhet Drama e parė Shqipe?


Teme interesante, komplimente ! :)

Mesa di une eshte "Emira" e Anton Santorit.:)
I can and I will.... Watch me !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar nė 28-3-2012 nė 15:59


Cili eshte shkrimtari qe konsiderohet si nismetar i romantizmit,dhe cila eshte vepra qe ka shkruar ai?I can and I will.... Watch me !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11