Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Cdo dite, 3 vajza ne Shqiperi rifitojne virgjerine


*******


Foto


Postime: 3321
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 16-3-2012 nė 23:59
Cdo dite, 3 vajza ne Shqiperi rifitojne virgjerine
Ēdo ditė tre vajza kryejnė ndėrhyrje kirurgjikale pėr rifitimin e virgjėrisė. Ato janė mes moshės 18 dhe 30 vjeē. Procesi ėshtė i thjeshtė, zgjat rreth 20 minuta dhe kushton diku tek 200 euro nė klinikat publike ndėrsa nė klinikat private ēmimi arrin edhe mė tepėr.
Arsye ėshtė, pėr ta paraqitur veten si tė virgjėr tek mashkulli, qė nesėr do jetė burri i tyre. Nė kėtė mėnyrė hidhen pas marrėdhėniet e kaluara seksuale pasi meshkujt pėrgjithėsisht kėrkojnė njė “test virgjėrie” para vendimit pėr martesė.
Operacionet janė sekrete, pasi ato janė tė ndaluar nga rregullat gjinekologjike tė klinikave, pasi pėr kėtė disiplinė nuk flitet nė asnjė pjesė tė legjislacionit shqiptar. Sekreti kėrkohet edhe nga vajzat qė realizojnė ndėrhyrjen.
Fenomeni ndeshet qė prej 20 vitesh, gjinekologėt dhe sociologėt shprehen se kjo ndodh kryesisht pėr shkak tė emigrimit masiv tė meshkujve nė vendet perėndimore. Pasi ata e gjejnė gruan e tyre nė Shqipėri dhe pėr shumė kohė mbajnė lidhje nė distancė. Por jo vetėm kjo, pasi kėtu ndikon edhe shovinizmi i rrėnjosur nė shoqėrinė shqiptare. Liria seksuale e meshkujve pranohet gjėrėsisht por kur vjen puna tek femrat, ato kanė njė disavantazh.
Arsye qė vazhdon tė mbizotėrojė ky fenomen ndoshta ka tė bėjė edhe tek mungesa e revolucionit seksual. Por paradoksalisht statistikat e Institutit tė Shėndetit Publik tregojnė se shqiptaret e humbin virgjėrinė nė moshėn 13-vjeēare, niveli mė i ulėt sa i takon vendeve tė Ballkanit.

Shekulli
”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*****


Foto


Postime: 4782
Regjistruar: 16-7-2010
Vendndodhja: Tirane Shqiperi

Gjendja: Lucky
Lucky
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Mosha: 46
Jashtė Linje

Gjendja: Drejt fatit tim

[*] postuar nė 17-3-2012 nė 00:01


Sa shume gjera meson tek shekulli dhe keto po i shkruajne ... cudi :DWhere ever I may roam
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 17-3-2012 nė 01:20


Paska perparu shqiperia:DJeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*****


Foto


Postime: 4782
Regjistruar: 16-7-2010
Vendndodhja: Tirane Shqiperi

Gjendja: Lucky
Lucky
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Mosha: 46
Jashtė Linje

Gjendja: Drejt fatit tim

[*] postuar nė 17-3-2012 nė 01:36


Ca thu me ... nje kengetare e ka bere kete pune 3 here, sot jeton e lumtur ne France :PWhere ever I may roam
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 25-5-2012 nė 21:51


Cituar: Postimi origjinal nga Hektor  
Ca thu me ... nje kengetare e ka bere kete pune 3 here, sot jeton e lumtur ne France :P
:hehe :hehe :hehe kush eshte aman :hehe•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 26-5-2012 nė 00:42


Sa perparimi qeka kjo ?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 159
Regjistruar: 27-12-2011

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Ujori
Jashtė Linje


[*] postuar nė 26-5-2012 nė 10:11


Cituar: Postimi origjinal nga Ela Kiss  
Paska perparu shqiperia:D


Ka perparuar si jo, pasi kosova i kthen virgjerit ne gjermani dhe zvicer e para her qe ti ke te drejte ;) n:hehe
Dhelpra kur nuk e harrin rrushin, thote eshte i pa bere.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 159
Regjistruar: 27-12-2011

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Ujori
Jashtė Linje


[*] postuar nė 26-5-2012 nė 10:11


Cituar: Postimi origjinal nga Borebardha  
:hehe:hehe:hehe cfar kohe ka ardhur apo njerzit e sjellin kohen suksese edhe me te tutje :hehe:hehesuksese dhe ti mi bardha per rikthimin... ne forum eee te mos keqkutohesh:D:D:D
Dhelpra kur nuk e harrin rrushin, thote eshte i pa bere.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 29-9-2014 nė 16:47


sju vjen turp qe nxirrni kto historina kur jeni femra vettShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11