Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: S’jam cigane. Familja e tij s’mė pranon

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 516
Regjistruar: 31-8-2009

Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 19-2-2012 nė 14:30
S’jam cigane. Familja e tij s’mė pranon


Martin Kelly dhe Kaylee Muldoon dy tė rinj tė dashuruar madje dhe prindėr tė njė fėmije ende jetojnė tė ndarė. Dashuria e tyre vazhdon, aq sa pėrsėri e takojnė ēdo ditė njėri tjetrin por ata nuk mund tė rrinė bashkė.

Arsyeja?

Djali ėshtė njė cigan dhe vajza jo. Prindėrit apo familja e djalit nuk mund ta pranojnė kurrsesi nė komunitetin e tyre nusen e djalit dhe nėnėn e fėmijės sė tij, pasi ajo nuk ėshtė si ata dhe nuk mund tė jetė asnjėherė.

Edhe pse ata lindėn fėmijėn e tyre ku ajo shpresonte se do tė ndryshonte diēka, ndodhi e kundėrta. Ai pėrsėri nuk mund tė jetojė me familjen e tij tė re.
Mbretėresha e bukurisė e cila pėr tė humbur mendjen e saj konkurron nė njė program, pėrsėri shpreson se ajo do tė martohet me babain e djalit tė tyre.

Short URL: http://7dite.com/?p=474
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 516
Regjistruar: 31-8-2009

Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 22-2-2012 nė 13:29


:$
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6876
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 22-2-2012 nė 16:27


Po dashurija e shkret e ka lidh me ciganin sa ftakeqe me cigan martes:$
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3329
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 28-5-2012 nė 11:45


Dashuroni njerez personin, #@!--)akterin, qeniėn, dhe jo origjinen.
Thuaj jo paragjykimit & racizmit.
”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014
Vendndodhja: Ne Zemren E Tij

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 22
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 13-10-2014 nė 17:53


epo shumica thojn sjemi rracist as qe behet fjal,kur vjen puna tek martesat gjith tregojn ftyren e vr8Ø°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØ°ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ °ŗ©©ŗ°ØØØØØØØ°ŗ©©ŗ
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te ēmuar..........
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ Jetmira ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11