Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko n fund

Antart q po shikojn kt faqe: Asnj - 1 Vizitor

Versioni i Printueshm  
Autori: Subjekti: Djali edhe Vajza

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 516
Regjistruar: 31-8-2009

Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Mosha: 34
Jasht Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar n 16-2-2012 n 02:38
Djali edhe Vajza
Djali:Ti je shoqja ime me e mire , e di??
- Vajza: Sigurisht!
- Djali: Prandaj..une dua te te them nje secret
- Vajza: Nje sekret?
- Djali: Po, nje sekret, por me premto se nuk do ia thuash asnjeriu ...
- Vajza: A jam une shoqja jote me e mire?
- Djali: Uh ... po
- Vajza: Keshtu qe mund te me thuash cdo gje... (pas pak momentesh ai filloi)
- Djali: Jam I dashuruardua nje vajze por nuk jam I sigurte nese dhe ajo me do apo jo..
- Vajza: Pse nuk shkon ta pyesesh?
- Djali: Nuk mundem ...
- Vajza: Pse?
- Djali: Kam frike ...
- Vajza: Frike? Nga fare?
- Djali: Se mos e humbas ate...
- Vajza: Nuk po te ndjek fare ... a eshte nje vajze qe e njeh dhe e frekuenton ...
- Djali: Po
- Vajza: E njoh une ate?
- Djali: Po, (ajo fillon te numeroje gjithe vajzat qe ajo njeh) ...
- Djali: Nuk do e gjesh ...
- Vajza: Vertete? Po, meq une e njoh...
- Djali: . . .
- Vajza: Me jep nje ndihme! Si eshte ajo?
- Djali: Ajo te ngjan ty ...
- Vajza: Eshte e kendshme?
- Djali: Eshte e mrekullueshme!
- Vajza: A eshte larg nga ketu?
- Djali: Jo, eshte shume afer ...
- Vajza: A mund ta shoh nga ketu?
- Djali: Jo plotesisht, por nga ketu ku jam une, e shoh shume mire ate ...
Ajo kthen koken ... por nuk sheh asgje ... vendos te nderroje vendin me te
- Djali: Cfare po ben?
- Vajza: Po, po shikoj!
- Djali: fillon te qeshe ... Po me ben te ndihem si idiot!
- Vajza: Sigurisht qe jo...Por nuk eshte kush tjeter, pervec meje dhe teje! Nuk ka te tjere!
- Djali: Pikerisht ...
- Vajza: Nuk te kuptoj me ... Mos po fshihet ajo?
-Djali: I merr doren ... Ajo eshte shume e miredhe jo, nuk po fshihet ... Ajo eshte perballe meje dhe thjeshtpo fsheh te verteten ...
- Vajza: (e skuqur) Per mua je duke folur?
- Djali: Po ... dhe nuk di si te ta them por UNE....
- Vajza: Edhe une te dua shume!
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 516
Regjistruar: 31-8-2009

Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Mosha: 34
Jasht Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar n 16-2-2012 n 15:02


o redi shiko temen nje her per cka behet fjal kjo nuk eka vendin tek nje miljon postime yllo.
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014
Vendndodhja: Ne Zemren E Tij

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 22
Jasht Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar n 13-10-2014 n 17:17


:zemer:zemer gjithmon nje miqesi perfundon ne dashuri
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te muar..........
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>> ~ Jetmira ~
"""""""""
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko n fillim

Powered by XMB 1.9.11