Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Te Tregom ca Histori Dashurie...!

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


48.gif postuar nė 31-1-2012 nė 14:11
Te Tregom ca Histori Dashurie...!


Text
Djali i vetmuar pa dashuri jetonte.. Dhe cdo gje ne jete me force e perballonte.. Kerkonte nje vajze qe e kishte humbur.. Por ishte e kote dhe e pamundur.. Vajza jetonte shume larg ne vetmi.. Qante e bertiste per te dashurin e ti.. Qiell......i qante dhe yjet qanin.. S'kishin deshire dy te dashuruar ti ndanin.. Por ditet kalonin dhe jeta vazhdonte.. Vajza nga i dashuri shume larg jetonte.. Prinderit vajzen e fejuan pa deshire.. Se mendonin se ishte gjeja me e mire.. Ata nuk e dinin se shume kishin gabuar.. Dhe se nje djale qe shume e donte ne zemren e saj kishte qendruar.. Vajza e pashprese pranoi fejesen.. Gjithashtu edhe martesen.. Vendosi qe djalin ta harronte... Dhe me te fejuarin te jetonte.. Djali kur e mori vesh.. Filloi me vete te qesh.. Por dot nuk i besohej.. Vajza qe donte po i martohej.. Dikur diku atje ku ska me asgje.. I kishte thene vajzes nje gje.. Djali : Cfare do beje e dashur sikur une te mos jetoj..? Vajza : Do vij ne varrin tend me ty te rroj.. Djali : Po sikur e dashur une nje tjeter te marr..? Vajza : Do te qaj me lot per ty per dashurine e pare.. Kaluan disa vjet, dashuria u harruar.. Ai e harroje ate me shpresa duke jetuar..Nje dite vajza tek po qendiste, televizori njoftoi.. Nje aksident ka ndollur fotografine tregoi.. Ajo e njohu ate dhe gishtin fort e shpoi.. Qau bertiti, koken me se qoi.. As hante as pinte, trupi ju tha fare, gjumi se zinte.. I shoqi i ulej prane, doren ia ledhatonte... Ajo e shtynte tutje ngaqe se duronte.. As i shoqi as e vjehrra, se dinin shkakun e vertete, vec ajo vete.. Nenen atje larg prane e donte.. Donte qe ta shihte dicka ti tregonte.. Mbas dy ditesh rruge, nena e dhimbsur erdhi.. U ul prane shtratit, lotet lume i derdhi.. Vajza zgjati doren, Nena ia ledhatoi.. Fshiu lotet e saj dhe me pas vazhdoi.. ''O Nena ime e dashur, dicka kam per te thene.. Te lutem me degjo nje amanet kam per te lene.. Atje ne qytet dy muaj me pare.. Ka vdekur nje djale.. Te lutem prane tij me bej nje varr.. Se i kam dhene fjalen dy vjet me pare.. Se po te vdiste ai une prane do ti shkoja.. Te lutem nene, te lutem........'' Dhe me sfoli dot, dora iu rrezua, nga syte rreshqasin lot.. Atehere nena e shkrete, me vete e ka marre.. Me ceremoni te madhe e ka cuar ne varr.. Ne nje ajo, ne nje ai.. Dy varre te rinj me vone u vjetersuan.. U mbuluan nga bari me token u rrafshuan.. Por historine e tyre njerezit se harruan.. Ata brez pas brezi ne libra e kane shkruar.. Qe ta lexojne ata qe jane''TE DASHURUAR''
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 31-1-2012 nė 17:57


hmmmmmmmm do te tregoj nje histori romatike...


Para do kohesh , ran ne dashuri 1 djal me 1 vajze...
Emri djalit ishte cimi edhe vajzes ishte haxhije ...

keto gjithmon ishin te dashurum nuk i ndante askush, por nje dit e dashura e tradhetoj cimin, edhe qimi e di c'far beri, me thirr byrazerin e vet me e hedh prej pallati 12 katesh :$, aty ndodhen papritmas horror film... :D:D:D
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 31-1-2012 nė 23:00


Ahahahahahahahaha..... Sa romantike po aq dhe qeshharake qenka e jotja histori ore lcjani ,,, me bere te qeshjaa shum hahahahaha...!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 1-2-2012 nė 17:36


Cituar: Postimi origjinal nga Do0na  
Ahahahahahahahaha..... Sa romantike po aq dhe qeshharake qenka e jotja histori ore lcjani ,,, me bere te qeshjaa shum hahahahaha...!


jam romantik shum i madh , per kshu gjerash i marr ne qaf njerzit :hehe:hehe
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 1-2-2012 nė 17:44


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Cituar: Postimi origjinal nga Do0na  
Ahahahahahahahaha..... Sa romantike po aq dhe qeshharake qenka e jotja histori ore lcjani ,,, me bere te qeshjaa shum hahahahaha...!


jam romantik shum i madh , per kshu gjerash i marr ne qaf njerzit :hehe:hehe
Hhahahahaha... e vien mir per juve ...!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 1-2-2012 nė 17:48


Cituar: Postimi origjinal nga Do0na  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Cituar: Postimi origjinal nga Do0na  
Ahahahahahahahaha..... Sa romantike po aq dhe qeshharake qenka e jotja histori ore lcjani ,,, me bere te qeshjaa shum hahahahaha...!


jam romantik shum i madh , per kshu gjerash i marr ne qaf njerzit :hehe:heheHhahahahaha... e vien mir per juve ...!


e kemi nga halli perzotin :hehe:hehe:hehe, do te tregoj edhe nje histori tjeter, kjo do te shkrihesh tu qesh por eshte pak me banalitet :hehe:hehe


[Modifikuar nė 1-2-2012 nga lacjani]
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


******


Foto


Postime: 1641
Regjistruar: 27-5-2010
Vendndodhja: zurich

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Tek Nje Zemer

[*] postuar nė 1-2-2012 nė 17:50


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
hmmmmmmmm do te tregoj nje histori romatike...


Para do kohesh , ran ne dashuri 1 djal me 1 vajze...
Emri djalit ishte cimi edhe vajzes ishte haxhije ...

keto gjithmon ishin te dashurum nuk i ndante askush, por nje dit e dashura e tradhetoj cimin, edhe qimi e di c'far beri, me thirr byrazerin e vet me e hedh prej pallati 12 katesh :$, aty ndodhen papritmas horror film... :D:D:D
e bukur ulu 10:heheLotet jane fjalet e zemres ...
Akullore Forum

24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 1-2-2012 nė 17:54


Cituar: Postimi origjinal nga AndueLi  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
hmmmmmmmm do te tregoj nje histori romatike...


Para do kohesh , ran ne dashuri 1 djal me 1 vajze...
Emri djalit ishte cimi edhe vajzes ishte haxhije ...

keto gjithmon ishin te dashurum nuk i ndante askush, por nje dit e dashura e tradhetoj cimin, edhe qimi e di c'far beri, me thirr byrazerin e vet me e hedh prej pallati 12 katesh :$, aty ndodhen papritmas horror film... :D:D:D
e bukur ulu 10:hehe


:P
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 1-2-2012 nė 19:27


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Cituar: Postimi origjinal nga Do0na  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Cituar: Postimi origjinal nga Do0na  
Ahahahahahahahaha..... Sa romantike po aq dhe qeshharake qenka e jotja histori ore lcjani ,,, me bere te qeshjaa shum hahahahaha...!


jam romantik shum i madh , per kshu gjerash i marr ne qaf njerzit :hehe:heheHhahahahaha... e vien mir per juve ...!

Shpresojm te mos jet shum banale aq sa nuk e lejojn rregullat e forumit hehehe

e kemi nga halli perzotin :hehe:hehe:hehe, do te tregoj edhe nje histori tjeter, kjo do te shkrihesh tu qesh por eshte pak me banalitet :hehe:hehe


[Modifikuar nė 1-2-2012 nga lacjani]
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 1-2-2012 nė 19:28


Cituar: Postimi origjinal nga AndueLi  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
hmmmmmmmm do te tregoj nje histori romatike...


Para do kohesh , ran ne dashuri 1 djal me 1 vajze...
Emri djalit ishte cimi edhe vajzes ishte haxhije ...

keto gjithmon ishin te dashurum nuk i ndante askush, por nje dit e dashura e tradhetoj cimin, edhe qimi e di c'far beri, me thirr byrazerin e vet me e hedh prej pallati 12 katesh :$, aty ndodhen papritmas horror film... :D:D:D
e bukur ulu 10:hehe
Hahahahahahahahah...:D:D:D:D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 2-2-2012 nė 06:56


Dona vet titulli i temess me habit , ke sgzm histori ti ? Po na trego oraaaa te tjerat ......Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 2-2-2012 nė 13:30


:hehe:heheNjeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 2-2-2012 nė 17:55


hmmmmmmmm do te tregoj nje histori te dhimbshme, por do ta krijoj me fjal te mija, esht bazume ne jeten reale....

Nje burr kishte nje vajz te vetme , por ky burri ishte i pasur... vajza e vogel rrite dit per dit, kjo vajza bjen ne dashuri me nje djal ''mistrec'' edhe kjo dashurohet kaq shum me kete djalin... edhe ky djali e donte shum kete vajzen por kurr nuk ja shprehu dashurin qe kishte..... Nje dit vajza me djalin ngaterrohen kaq keq, sa nuk flasin fare per nje kohe te gjat.... Nje dit vajza merr nje lajm tragjik qe ky djali kisht ba aksident me makin edhe ishte ne gjendje te rend,,, mbas 2 ditesh djali vdiq..... te nesmen do tu varroste djali ... dokotorrat i kishin gjet nje zarf djalit tek xhaketa... tek zarfi shkruante.... ''Zemra Ime''...

Ne leter ishte shkrujt.....!


Jam nje djal tekanjoz edhe nuk i besoj njerzeve , dua te jem gjithmon i par nuk dua te me kaloj askush, jam shum i keq ne komunitetin qe na rrethon.... Nje dit pash nje vajz qe ishte shum simpatike... Qe ate dite un u ndjeva i dashurum me kete vajzen....Por nuk e besosash kurr qe mund te bish ne dashuri me shikim te par..... Po kjo me ndodhi c'far te bej ???? zemra me thonte ti ke ra ne dashuri... truri me thote leje zemren e fillona jeten ton... isha ne dilem shum te madhe.... nuk di ka te zgjidhsha.... zemra mos e humb fatin tend zgjidhe sa te jesh gjall se kur te vdesish kjo zemer qe ke te pushon edhe nuk mund te dashurosh kurr ma... Une nuk degjova zemren por trurin qe e kisha gjithmon per gjera te keqija....Me kalimin e kohes u dashurova aq shum sa nuk mund te flisha as naten gjithmon mendosh per ate ..... isha fiksu kaq keq me ate.... sa nuk mund te haja as te pija .... u semura, shkova ne spital , doktorri me tha e ke nga stresi kete gje , me beri nje pytje dokotrri... me fal je i dashurum? une ju pergjigja sinqerisht, i thash me gjith zemer po jam i dashurum, por asnjeher sja kam shpreh dashurin asaj.... Tha shum gabim , me pyeti pse??? sepse une nuk do te jem asnjeher personi i duhur asaj... duke u ba gati me marr receten qe me dha doktorri, pash nje foto qe ishte ne tavolin doktorrit, por doktorri ishte babi asaj vajzes....u habita shum nga faktiii kjo vajza ka familje inktuale , edhe ajo eshte vajz ndryshe nga te tjeret.... gjithmon mundohet te jet zemer mir me mua....?!?!?!
Edija edhe ajo me do mua... edhe une e dua , e kuptoj ajo se nuk ja shprehja dot dashurin qe kam per te.... shpresoj kjo leter ta kuptoj se une e kam dashuru edhe do ta dua gjithmon ate deri kur te vdes..... ''TE DUA ZEMER DO TE JESH PIKA IME E DOBET''

Dergon: Anonimi
E merr: Anonimja...

[Modifikuar nė 2-2-2012 nga lacjani]
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 2-2-2012 nė 19:09


Cituar: Postimi origjinal nga limi  
Dona vet titulli i temess me habit , ke sgzm histori ti ? Po na trego oraaaa te tjerat ......Do tregoj do tregoj dhe tjerat... vetem se tema eshte per te gjith te tregojn nga nje histori hehe:coool
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 2-2-2012 nė 19:13


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
hmmmmmmmm do te tregoj nje histori te dhimbshme, por do ta krijoj me fjal te mija, esht bazume ne jeten reale....

Nje burr kishte nje vajz te vetme , por ky burri ishte i pasur... vajza e vogel rrite dit per dit, kjo vajza bjen ne dashuri me nje djal ''mistrec'' edhe kjo dashurohet kaq shum me kete djalin... edhe ky djali e donte shum kete vajzen por kurr nuk ja shprehu dashurin qe kishte..... Nje dit vajza me djalin ngaterrohen kaq keq, sa nuk flasin fare per nje kohe te gjat.... Nje dit vajza merr nje lajm tragjik qe ky djali kisht ba aksident me makin edhe ishte ne
gjendje te rend,,, mbas 2 ditesh djali vdiq..... te nesmen do tu varroste djali ... dokotorrat i kishin gjet nje zarf djalit tek xhaketa... tek zarfi shkruante.... ''Zemra Ime''...

Ne leter ishte shkrujt.....!


Jam nje djal tekanjoz edhe nuk i besoj njerzeve , dua te jem gjithmon i par nuk dua te me kaloj askush, jam shum i keq ne komunitetin qe na rrethon.... Nje dit pash nje vajz qe ishte shum simpatike... Qe ate dite un u ndjeva i dashurum me kete vajzen....Por nuk e besosash kurr qe mund te bish ne dashuri me shikim te par..... Po kjo me ndodhi c'far te bej ???? zemra me thonte ti ke ra ne dashuri... truri me thote leje zemren e fillona jeten ton... isha ne dilem shum te madhe.... nuk di ka te zgjidhsha.... zemra mos e humb fatin tend zgjidhe sa te jesh gjall se kur te vdesish kjo zemer qe ke te pushon edhe nuk mund te dashurosh kurr ma... Une nuk degjova zemren por trurin qe e kisha gjithmon per gjera te keqija....Me kalimin e kohes u dashurova aq shum sa nuk mund te flisha as naten gjithmon mendosh per ate ..... isha fiksu kaq keq me ate.... sa nuk mund te haja as te pija .... u semura, shkova ne spital , doktorri me tha e ke nga stresi kete gje , me beri nje pytje dokotrri... me fal je i dashurum? une ju pergjigja sinqerisht, i thash me gjith zemer po jam i dashurum, por asnjeher sja kam shpreh dashurin asaj.... Tha shum gabim , me pyeti pse??? sepse une nuk do te jem asnjeher personi i duhur asaj... duke u ba gati me marr receten qe me dha doktorri, pash nje foto qe ishte ne tavolin doktorrit, por doktorri ishte babi asaj vajzes....u habita shum nga faktiii kjo vajza ka familje inktuale , edhe ajo eshte vajz ndryshe nga te tjeret.... gjithmon mundohet te jet zemer mir me mua....?!?!?!
Edija edhe ajo me do mua... edhe une e dua , e kuptoj ajo se nuk ja shprehja dot dashurin qe kam per te.... shpresoj kjo leter ta kuptoj se une e kam dashuru edhe do ta dua gjithmon ate deri kur te vdes..... ''TE DUA ZEMER DO TE JESH PIKA IME E DOBET''

Dergon: Anonimi
E merr: Anonimja...

[Modifikuar nė 2-2-2012 nga lacjani]
Woo0ooW sa rrenqethese kjjo historia me vjen keq shum per 2t mbase qenka ngjarje e vertet :s
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 2-2-2012 nė 19:30


Dashuria e paperfunduar e dy te rinjeve....


Ne ate dite Qershori diqka ndodhi se ndjej egersine e natyres pasi skutat e shpirtit tim jane ndezur......eshte egersia,krenaria e thyer,humbja dhe se fundi dashuria e lenduar.pse duhet te ndodhte pse??
eshte pyetja qe me persekuton qe nga momenti qe mora ate telefonate e cila shkundi pemen e dashurise sime te paster,ku qdo frut ra pa jete ne token e coptuar nga korrupsioni imoral.ai ze me kumbon akoma,me ndjek me sy hapur,ne enderr,kudo.njeriut qe i dhurova zemren time,shpirtin tim,kohen time me vrau.mbylli me force librin e dashurise sone pa pyetur dhe gervishi qdo kapitull te saj,PSE,PSE, PSE?? dritherimat e trupit akoma i ndjej qenien time te shtypur ne nje imazh bardhe e zi e shoh.se harroj kurre ate dite kur ajo lajmeroi ne telefon"DON'T TALK TO HIM ANYMORE!"etj etj.......dhe mbyllja e receptorit me pas si nje akt i pakontrollueshem.spyeta kush ishte,perse ma bente mua kete xhest,por ishte nje femer e irrituar,e re ne moshe,ndoshta nje adoleshente qe donte te pronezonte dike qe une e jetoja dhe me perkiste mua per nje kohe te gjate...
Ora vajti 24:45.edhe nje nate e trishtuar per mua,edhe nje nate plot kujtime per ty,per ditet e netet e kaluara bashke.... nuk mund te te harroj me beso,shpirt!ditet e netet qe kaloj pas muajit Gusht jane perplot te mbushura me kujtime per ty,perplot vaj e vuajtje...........................kam vendosur gjithe shpirtin tim,gjithe ndjenjat e mia,mendimet emocionet tek ty........sepse kam besim e te dua.........te dua.........te dua me shume se cdo gje ne bote.........e si mos te te dua ty......kur me dhe jeten???si mos te te enderroj kur ti me fale enderrat?????
kaloi dhe nje muaj tjeter,edhe 23 dite te tjera pa ty shpirt,nderkaq mua akoma me mundon kujtimi per ty,me mungojne ato fjale qe me jepnin jete,gjalleri,qe me falnin buzeqeshjen qe me mungonte prej kohesh.ishe ti i vetmi qe me beje te lumtur,qe me ndeze shkendine ne zemer e qe sot u shua!po a u shua valle kur une ende te dua si e marre,kur une kurre ste harrova as edhe nje sekonde te vetme?! sigurisht qe jo i dashur,padyshim se ajo qe me mban te gjalle sot eshte dashuria per ty,........ajo me jep force dhe shprese per te bindur veten se ti nje dite do te vish.......po sikur ajo te ishte neser......OH ZOT,paramendo si do te ndjehesha,qdo te beja!.......e di qe se perseri do te vrapoja me shpejtesi deri tek ti dhe do te te hidhesha ne perqafim e sdo te te lejoja te me ikje me kurre kurre......e nese sdo te jete e nesermja,atehere do te jete e pasnesermja.......ti do vish,sepse e di qe dhe ti ndjen te njejten gje per mua,e di qe dhe ti me don.
arsyeja qe une kam jetuar ishe ti.arsyeja qe une vuaj je ti.ti je ende shpresa e jetes time,e me shume se qdo gje tjeter te deshiroj ne kete bote.kujtimet e mia tani me mundojne pa ty.
sa e lumtur isha kur e perjetova perqafimin tend.ti me dhurove dashurine....e une ende vazhdoja me stilin tim te vjeter.ti je kujtesa e veqante e jetes dhe zemres time dhe shpresoj e do luftoj,qe te jesh gjithmone.nuk e di pse u largove ne ate fillim kur te dashurova me tere qenien time njerezore,e ti fillove me provokime e keqkuptime vazhdimisht.rastesisht te kam njohur ne (internet)...........folem,ti me pershendete dhe qe atehere filloi dashuria ime e pare,me bere te ndjej dridhje te lehta neper tere trupin tim.kur ti me flisje per te ardhmen,ne zemren time ndjeva ngrohtesine e flakes qe u ndizte por qe shume shpejt u shua,ate e ndjej edhe ne kete nate ne vetmi qe u mundova te te harroj me ter forcen per sikur ti perseri me peshperisje,prit,prit,prit.....!
te faleminderit per ate gjysme premtimi por ku mbeti sot?te faleminderit per buzeqeshjet e tua,per ate kohe qe kalove me mua.jeta ime pa ty nuk ka vlere,te lutem mendo dhe njehere per te gjitha dhe besoj qe do te kuptosh realitetin,e realiteti eshte se une te dua me gjithe zemer,ti je dashuria e pare e jetes sime,hapi syte dhe do te shikosh se une nuk jam e tille siq mendojne disa njerez perfshi dhe ata njerez qe na ndane.. koha po kalon,e ti ende me mungon do te vije koha jone,ngaqe dashuria e vertete gjithmone fiton qdo luftim dhe gjeja qe me mundon me se shumti eshte qe ti je verbuar nga fjalet e njerezve qe te folen keq per mua,e ato fjale nuk jane aspak te verteta.gjeja qe urrej me se shumti ne kete bote eshte:dyftyresia,shpifjet e njerezve,genjeshtra,dhe tradhetia.. jam treguar e sinqerte me ty qe diten e pare.edhe pse nuk e kam besur kurre se do te me ndodhte por shpifjet me humben dashurine,na ndane njehere por kjo sdo te ndodhe me,te betohem,per shpirt te mamit qe ska per te ndodhur me kurre.
O ZOT qdo dite te bukuar lutem qe mos te largohesh nga une.....lutem qe te takohemi sa me shpejt......lutem qe te mos me braktisesh e te lidhesh me nje tjeter......lutem qe mos te merzitesh kurre nga une..........me fal per gjithqka qe kam bere.........per gjithqka qe te ka vrare apo te ka merzitur.......me fal per gabimet e mia........me fal qe i besoja shoqeve qe me thonin qe do me ndihmonin qe mos te gaboja kurre e te mos u ndaja kurre nga ti........me fal per fjalet e pakuptimta.......per budalliqet........te pergjerohem mos me ler.....se ashtu do me sillje vdekjen.....se ti e di qe tani ne kete bote vetem ty te kam.....e vetem ty do te kem....me fal per te gjitha e nese e ke te veshtire te pakten mundohu ta besh.......e mundohu edhe te me durosh ...edhe te me duash pak se kjo eshte gjithqka qe kerkoj nga jeta.......vetem dashurine dhe pranine tende...sido qe te vene punet une nuk do te rresht kurre se te dashuri.......e do te dashuroj qdo dite e me shume.......te lutem vetem vetem per nje gje...ti qe me dhe jeten te lutem mos u bej vrases.......mos ma merr prape ate duke me braktisur..........te dua......sepse ti je endrra ime,jeta ime.
le te thone te tjeret qe jam e qmendur,do i le ta thone prape gjithmone,sepse une e di qe e tillle jam,e qmendur,e marrosur,sepse ti je frymezimi im,je gjithqka qe kam pasur dhe do te kem brenda trupit!TE DUA DHE NUK PYES PERSE JETOHET,SEPSE E DI QE VETEM PER TY!shikoj fotografine tende dhe i jap vetes shprese duke perfytyruar gjithqka qe nje dite te shenjte te mezipritur te jem me ty...............Mallkuar qofshin ata njerez qe prishin nje dashuri qe ndajne dy njerez qe duhen.:mad
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 2-2-2012 nė 19:36


Cituar: Postimi origjinal nga Borebardha  
Histori dashurie ... Pa titull........Me e prekura qe kam lexuar
Vajza 17 vjecare tmerresisht dinte te dashuronte
dhe djali 20 vjecar dinte t'ja vleresonte.
Vajza e donte aq shume sa per te falte gjithcka
dhe djali e donte por vajzes kurre nuk ja tha.
Po djali ne zemer mbante nje sekret
qe nuk ja tha as te dashures se vet.
Vajza ia falte gjithe dashurine
por djali tek droga gjente qetesine.
sekretin e djalit vajza s'e kish zbuluar
qe djali drogohej ajo s'e kish kuptuar.
Dhe ditet iknin,iknin nje nga nje
dhe djali keqesohej,keqesohej gjithmone e me.
por dhe per djalin erdhi nje dite e mallkuar
vajza zbuloi sekretin kur i pa shenjat ne duar.
Ia mohonte djali"-asgje s'eshte e vertete,mos i beso syve,besome mua qe
te
dua dhe do te dua perjete"
vajza me lot ne sy nga djali u largua
ai e ndoqi nga prapa falje per ti kerkuar.

"-lerme te qete-i tha vajza,-me mos me kerko
lerme te qete te lutem,ne verte me do.
-Te lutem mos vrapo,te lutem ti ndalo
Pritme e dashurte te them vec nje fjale."
vajza djalin nuk e degjonte
me lot ne sy ajo vetem vraponte.

"-Kujdes-bertiti djali-kujdes,nje makine!"
Por vjaza se degjoi,nuk e ndaloi shpejtesine.
Frenat shoferi dot nuk i ndaloi,
mbi vajzen shkelen ato dhe ajo ze me s'leshoi.
te gjithe u mblodhen mbi vajzen e shkrete
te gjithe po ulerinin per ate jete,
ate jete qe vdiq nga e shkreta dashuri.

'Ah-tha vajza,-sa e veshtire qenka kjo jete
ta dish sa te kam dashur....,te kam dashur vertete.
Duhet te mesosh problemet pa droge ti kalosh
kam frike te vdes,kam frike s'di ku do te shkoj
te lutem ndihmome se vdekjen se meritoj.
Vajza mbylli syte dhe driten e diellit me se pa
nje lot qe i pikonte ngadale,ne faqe iu tha.

"-Jooooo-thirri djali i mbytur me lot,-
-mos me er se pa ty s'jetoj dot.
Falme te lutem,falme ne te kam genjyer
falme qe ste kam treguar,
ti se meritoje vdekjen,e as ajo ste meritonte
pse te mori ty ,valle mua pse s'me donte?
Une gjysem njeri isha dhe kur isha me ty
po tani ,c'jam valle?Nje cope mishi me dy sy.
Por une s'te le vetem,do vdes per dashurine,
se ty te dua tmerresisht,
dhe ne boten tjeter them te gjej qetesine.
Kujtova se tek droga do te gjeja qetesine,
kujtova se me droge s'do te lendoja dashurine.
Kujtova se droga ishte gjthcka
por ishte ajo q epa dashurine mua me la.
ti ishe e dashur,viktime e dashurise time,
ti ishe e dashur ajo q eme hoqi nje dhimbje.
por une s'te le vetem,tek ty do te vij,
te jemi te dy bashke dhe atje te gjej qetesi."

te dy i varrosen ,i varrosen prane qe te mos ndaheshin kurre,
e tani asgje me nuk i ndan.
Dhe mbi varret e tyre u shkruajten keto fjale:
"te vdesesh per dashurine eshte dicka e rralle"
-ja -thoshte dikush-ja cmund te bej nje njeri,
mund te japi dhe jeten
te vdesi per dashuri!!!
Uhh.. Sa me preku zemren kjo histori vertet mbeta me sy hapur dhe vetem sa sme doli loti per bes :s:s:s
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 2-2-2012 nė 23:37


[rqu]te kan shterit lotet dona tu mbaruan nga hallet me :s:s:s[/rquote]


Per bes te zotit po .. tani kur kom diqka vtem me dridhet trupi dhe nervozohem shum . kom deshir te qaj por sme dalin lotet per zotin:mad
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 3-2-2012 nė 00:06


Ai: Alo?
-Ajo:Jam une,mos e mbyll te lutem!

-Ai: Po,qfare ka?
-Ajo: Eshte e vertet qe ke nje tjeter.?

-Ai: E dija qe te kishin thene..Mos u beso!
-Ajo: Atehere pse s'me ke telefonuar?
-Ai : S'kam patur kohe...
-Ajo: Genjeshtar..Kaq shume e do?

-Ai: Po...
-Ajo: Atehere ne nuk do flasim me?
-Ai: Po eshte me mire keshtu...
-Ajo: Lamtumire!Te kam dashur gjthmon...(e mbyll telefonin)

-Ai (mendon):Lamtumire zemra ime..!Me fal per qdo gje...Ajo tjetra quhet KANCER po vdes ,por TE DUA...!

[Modifikuar nė 2-2-2012 nga Do0na]
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 6-2-2012 nė 17:50


Ju lutem na tregon ndonje histori te vertet jo ''copy-past'' edhe mos me qan histori dashurije e vertet , pakten shkruani me fjalet e tua.... siq e kam shkrujtu un siper ??

[Modifikuar nė 6-2-2012 nga lacjani]
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 6-2-2012 nė 17:55


Cituar: Postimi origjinal nga Do0na  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
hmmmmmmmm do te tregoj nje histori te dhimbshme, por do ta krijoj me fjal te mija, esht bazume ne jeten reale....

Nje burr kishte nje vajz te vetme , por ky burri ishte i pasur... vajza e vogel rrite dit per dit, kjo vajza bjen ne dashuri me nje djal ''mistrec'' edhe kjo dashurohet kaq shum me kete djalin... edhe ky djali e donte shum kete vajzen por kurr nuk ja shprehu dashurin qe kishte..... Nje dit vajza me djalin ngaterrohen kaq keq, sa nuk flasin fare per nje kohe te gjat.... Nje dit vajza merr nje lajm tragjik qe ky djali kisht ba aksident me makin edhe ishte ne
gjendje te rend,,, mbas 2 ditesh djali vdiq..... te nesmen do tu varroste djali ... dokotorrat i kishin gjet nje zarf djalit tek xhaketa... tek zarfi shkruante.... ''Zemra Ime''...

Ne leter ishte shkrujt.....!


Jam nje djal tekanjoz edhe nuk i besoj njerzeve , dua te jem gjithmon i par nuk dua te me kaloj askush, jam shum i keq ne komunitetin qe na rrethon.... Nje dit pash nje vajz qe ishte shum simpatike... Qe ate dite un u ndjeva i dashurum me kete vajzen....Por nuk e besosash kurr qe mund te bish ne dashuri me shikim te par..... Po kjo me ndodhi c'far te bej ???? zemra me thonte ti ke ra ne dashuri... truri me thote leje zemren e fillona jeten ton... isha ne dilem shum te madhe.... nuk di ka te zgjidhsha.... zemra mos e humb fatin tend zgjidhe sa te jesh gjall se kur te vdesish kjo zemer qe ke te pushon edhe nuk mund te dashurosh kurr ma... Une nuk degjova zemren por trurin qe e kisha gjithmon per gjera te keqija....Me kalimin e kohes u dashurova aq shum sa nuk mund te flisha as naten gjithmon mendosh per ate ..... isha fiksu kaq keq me ate.... sa nuk mund te haja as te pija .... u semura, shkova ne spital , doktorri me tha e ke nga stresi kete gje , me beri nje pytje dokotrri... me fal je i dashurum? une ju pergjigja sinqerisht, i thash me gjith zemer po jam i dashurum, por asnjeher sja kam shpreh dashurin asaj.... Tha shum gabim , me pyeti pse??? sepse une nuk do te jem asnjeher personi i duhur asaj... duke u ba gati me marr receten qe me dha doktorri, pash nje foto qe ishte ne tavolin doktorrit, por doktorri ishte babi asaj vajzes....u habita shum nga faktiii kjo vajza ka familje inktuale , edhe ajo eshte vajz ndryshe nga te tjeret.... gjithmon mundohet te jet zemer mir me mua....?!?!?!
Edija edhe ajo me do mua... edhe une e dua , e kuptoj ajo se nuk ja shprehja dot dashurin qe kam per te.... shpresoj kjo leter ta kuptoj se une e kam dashuru edhe do ta dua gjithmon ate deri kur te vdes..... ''TE DUA ZEMER DO TE JESH PIKA IME E DOBET''

Dergon: Anonimi
E merr: Anonimja...

[Modifikuar nė 2-2-2012 nga lacjani]
Woo0ooW sa rrenqethese kjjo historia me vjen keq shum per 2t mbase qenka ngjarje e vertet :s


me than te drejten esht bazume ne ngjarje te vertet , por e kam modifiku me fjal te mija, sepse ai djali esht gjall... por ka ber aksident ne itali edhe esht i parilizum..... tani :s:s:s nuk mund te eci dot edhe jeton ne nje fshat te shqiperis shum larg nga qyteti mos ta shikoj asnjeri.... ka njerz qe kujdesen per te.... gjithesiiiiiiiiiiiiiiii e kam krijuar me fjal te mija, edhe kam marr leje nga ai x person , para se ta shkruja mora drejten e autorit qe me tregoj..... fjal per fjal e kam shkrujt por nga fundi e shtova pak vet ne vdekjen e djalit, gjithesi fatkeqsi e madhe....:s:s
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 184
Regjistruar: 11-1-2012
Vendndodhja: Suedi

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Sweden
Sweden
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje


[*] postuar nė 6-2-2012 nė 21:42


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Cituar: Postimi origjinal nga Do0na  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
hmmmmmmmm do te tregoj nje histori te dhimbshme, por do ta krijoj me fjal te mija, esht bazume ne jeten reale....

Nje burr kishte nje vajz te vetme , por ky burri ishte i pasur... vajza e vogel rrite dit per dit, kjo vajza bjen ne dashuri me nje djal ''mistrec'' edhe kjo dashurohet kaq shum me kete djalin... edhe ky djali e donte shum kete vajzen por kurr nuk ja shprehu dashurin qe kishte..... Nje dit vajza me djalin ngaterrohen kaq keq, sa nuk flasin fare per nje kohe te gjat.... Nje dit vajza merr nje lajm tragjik qe ky djali kisht ba aksident me makin edhe ishte ne
gjendje te rend,,, mbas 2 ditesh djali vdiq..... te nesmen do tu varroste djali ... dokotorrat i kishin gjet nje zarf djalit tek xhaketa... tek zarfi shkruante.... ''Zemra Ime''...

Ne leter ishte shkrujt.....!


Jam nje djal tekanjoz edhe nuk i besoj njerzeve , dua te jem gjithmon i par nuk dua te me kaloj askush, jam shum i keq ne komunitetin qe na rrethon.... Nje dit pash nje vajz qe ishte shum simpatike... Qe ate dite un u ndjeva i dashurum me kete vajzen....Por nuk e besosash kurr qe mund te bish ne dashuri me shikim te par..... Po kjo me ndodhi c'far te bej ???? zemra me thonte ti ke ra ne dashuri... truri me thote leje zemren e fillona jeten ton... isha ne dilem shum te madhe.... nuk di ka te zgjidhsha.... zemra mos e humb fatin tend zgjidhe sa te jesh gjall se kur te vdesish kjo zemer qe ke te pushon edhe nuk mund te dashurosh kurr ma... Une nuk degjova zemren por trurin qe e kisha gjithmon per gjera te keqija....Me kalimin e kohes u dashurova aq shum sa nuk mund te flisha as naten gjithmon mendosh per ate ..... isha fiksu kaq keq me ate.... sa nuk mund te haja as te pija .... u semura, shkova ne spital , doktorri me tha e ke nga stresi kete gje , me beri nje pytje dokotrri... me fal je i dashurum? une ju pergjigja sinqerisht, i thash me gjith zemer po jam i dashurum, por asnjeher sja kam shpreh dashurin asaj.... Tha shum gabim , me pyeti pse??? sepse une nuk do te jem asnjeher personi i duhur asaj... duke u ba gati me marr receten qe me dha doktorri, pash nje foto qe ishte ne tavolin doktorrit, por doktorri ishte babi asaj vajzes....u habita shum nga faktiii kjo vajza ka familje inktuale , edhe ajo eshte vajz ndryshe nga te tjeret.... gjithmon mundohet te jet zemer mir me mua....?!?!?!
Edija edhe ajo me do mua... edhe une e dua , e kuptoj ajo se nuk ja shprehja dot dashurin qe kam per te.... shpresoj kjo leter ta kuptoj se une e kam dashuru edhe do ta dua gjithmon ate deri kur te vdes..... ''TE DUA ZEMER DO TE JESH PIKA IME E DOBET''

Dergon: Anonimi
E merr: Anonimja...

[Modifikuar nė 2-2-2012 nga lacjani]
Woo0ooW sa rrenqethese kjjo historia me vjen keq shum per 2t mbase qenka ngjarje e vertet :s


me than te drejten esht bazume ne ngjarje te vertet , por e kam modifiku me fjal te mija, sepse ai djali esht gjall... por ka ber aksident ne itali edhe esht i parilizum..... tani :s:s:s nuk mund te eci dot edhe jeton ne nje fshat te shqiperis shum larg nga qyteti mos ta shikoj asnjeri.... ka njerz qe kujdesen per te.... gjithesiiiiiiiiiiiiiiii e kam krijuar me fjal te mija, edhe kam marr leje nga ai x person , para se ta shkruja mora drejten e autorit qe me tregoj..... fjal per fjal e kam shkrujt por nga fundi e shtova pak vet ne vdekjen e djalit, gjithesi fatkeqsi e madhe....:s:s
Auu zot sa me vien keq per ate djal per bes au au sdi qka te them... shpresoj qe zoti ti ndohmoj dhe spo di qfar te them tieter ngela pa fjal :s :s :s :s :think
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 13-10-2014 nė 17:21


:$:$:$:$ ishin nje djal dhe nje vajz jetonin ne nje lagje,vajza ishte e urt e qet edhe paksa e varfer ndryhe nga miku saj qe ishte kunderta vajzes,kur vajza hyri ne te mesmen djalit i ra ne sy ajo vajz qe ishte vajza e thjesht dhe e vetmja vajz qe shifte punen e saj,ai e ndiqte mbrapa vajzen por nuk kishte guxim ti thoshte vajzes asgje edhe pse ishte i bukur ai vetem e shihte vajzen,por si thoshte asgje por ishte e shkruar qe mos tperfundonin bashk pasi djali ndodhet ne londer e vajza ne elbasanShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11