Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Angli, gruaja pa duar qė bėn masazhatoren

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 26-1-2012 nė 15:10
Angli, gruaja pa duar qė bėn masazhatoren

Njė grua qė ka lindur pa duar do tė jetė masazhatore zyrtare e ekipit britanik paraolimipik dhe do tė pėrdorė kėmbėt pėr tė relaksuar muskujt e atletėve pjesėmarrės nė Lojėrat Paraolimpike “Londėr 2012”.

49-vjeēarja Sue Kent ka tre vjet qė ėshtė trajnuar pėr masazhe dhe shprehet pėr "The Sun" se ka qenė gjithmonė ėndrra e saj qė tė ishte pjesė e ekipit paraolimpik nė njė mėnyrė apo njė tjetėr.

“Gjithmonė doja tė merrja pjesė nė njė olimpiadė dhe tashmė e ndjej veten tė pėrfshirė nė sportin e niveleve tė larta”, shpjegon Kent.

Lojėrat paraolimpike janė njė event shumėsportėsh ku sportistė me aftėsi tė kufizuara konkurrojnė me njėri-tjetrin. Programi paraolimpik i “Londėr 2012” do tė ketė 20 sporte, midis tė cilėve edhe tenis, ping-pong, atletikė, volejboll, xhudo etj
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3321
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 28-5-2012 nė 12:24


Me vullnet dhe ambicie pozitive arrin gjithēka. Njerez te tille jane per tu admiruar, qe arrijne te sfidojne ē'do obstakel, qofte dhe fizik.”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 29-9-2014 nė 16:42


me behet qefi qe paska vullnet e guxim,per ti treguar botes se jeta ende vazhdon edhe pse ska dy duarShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11