Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Kurti: Berisha po mban anėn e Thaēit

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 26-1-2012 nė 01:19
Kurti: Berisha po mban anėn e Thaēit
Kryetari i Lėvizjes “Vetėvendosje”, Albin Kurti, ka thėnė se pas dy protestave, lėvizja e radhės ėshtė protesta e tretė. Nė njė emision nė Ora-news tė Tiranės, Kurti ka folur pėr shumė ēėshtje, si dhe pėr marrėdhėniet e politikės Kosovė-Shqipėri.

Kurti ka kritikuar qeverinė e kryeministrit tė Shqipėrisė, Sali Berishės me arsyetimin se po ia mban krahun qeverisė sė drejtuar nga Hashim Thaēi, ndėrsa ka thėnė se drejtėsia pėr ngjarjet e 21 janarit nė Tiranė, sipas tij, duhet tė vihet nė vend.

Sipas tij, qėndrimi i qeverisė shqiptare pėr ngjarjet e fundit nuk ishte i drejtė. “Tė gjithė ata qė flasin keq pėr ne, vetė do ta pėsojnė nė fund, pasi na portretizuan nė mėnyrė jo tė drejtė. Me Berishėn jemi takuar me 28 nėntor nė Presidencė, por nuk kemi biseduar”, ka thėnė Kurti.

Lideri i Lėvizjes Vetėvendosje ka dhėnė edhe shpjegime se pėrse nuk ėshtė takuar me Thaēin. “Nuk jam takuar me tė, kemi biseduar vetėm nė Kuvend, ku ai lėshoi njė lumė fyerjesh ndaj nesh. Nuk ėshtė e mundur tė komunikojmė me tė pasi ai na konsideroi ne armiq mė tė tmerrshėm se Serbinė”, ėshtė shprehur Kurti.

Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 26-1-2012 nė 12:13


Ela , desha te ta bej me dije , se je shume gabim me angazhimet e tua per prapagande ndaj THAQIT.

te lutem mere me mend se qka je duke bere , une nuk e dua fare Thaqin , por ti je duke vepruar kundra Kosoves , sepse udheheqesi i Kosoves eshte ai per momentin.
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 244
Regjistruar: 1-10-2008
Vendndodhja: aty ku zemra jote rrahe

Gjendja: Busy
Busy
Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: e dashuruar

[*] postuar nė 26-1-2012 nė 15:01


hmmm nuk ka faj ela o limi ajo poston lajmin sic esht i dhen,

po fajin ekan shqiptaret qe jan cu ne kembe e nje dit dota han edhe koken e vet.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 26-1-2012 nė 15:04


Shume shpejt e verteta do del ne shesh o Limi, nese shtypi i pergenjeshtron informacionet un nuk kam fajJeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 26-1-2012 nė 15:05


Degjova nje nate ne tv emisionin me Albin KUrtin dhe shum u shqetsova ne ca fjal nese ashtu vepron Thaci me doganen ai e ka shit vendin E dini ca do te thot prodhimi serb te hyj ne kosov pa pik problemi e ai kosovar ska te drejt te del ne serbi.Ketu ka shum pyetje Ku mbet Kosova ,
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 26-1-2012 nė 15:07


nje gje e tille po aplikohet akomaJeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 26-1-2012 nė 15:10


PO pYetja eshte deri kur do jet ashtu ,por populli vuan ato u pasuruan ne krahun e popullit mbretron papunsia emadhe e shum shum probleme tjera .
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 26-1-2012 nė 15:12


deri ne si popull te vetedijesohemi mos te blejme asnje artikull ushqimor,e kur tju skadoj afati edhe ata qe i marrin ti shesin nuk do marrin me perndryshe ska zgjedhje tjeterJeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 26-1-2012 nė 20:20


Cituar: Postimi origjinal nga TronafiLJa  
Degjova nje nate ne tv emisionin me Albin KUrtin dhe shum u shqetsova ne ca fjal nese ashtu vepron Thaci me doganen ai e ka shit vendin E dini ca do te thot prodhimi serb te hyj ne kosov pa pik problemi e ai kosovar ska te drejt te del ne serbi.Ketu ka shum pyetje Ku mbet Kosova ,


Lule , pa logjiko pak qfar shteti jemi ne ? ne jemi si nje njeri i gjalle ne spital me infuzione qe na man shpirtin Doktori , njejt edhe ne jemi shtet qe na mban gjall Amerika dhe ca shtete mike te tjera , dhe duhet te lodrojm sipas kajdeve te tyre Mikja jemeeeee ,

a ja keni vure menjen sa here qe thaqi kundershton diqka ata menjeher i thojne OKEY duhet te merremi me hulumtimet e masakrimeve kunder njerzimit gjate luftes etj etj , dhe me pak fjal e qojne Kosoven ne je funde pa krye ,

por te kthehemi edhe nga ana tjeter e Albin Kurtit , nese ai e ka mire atehere pa me thoni pse Amerika nuk ja dha Vizen per Amerike Kurtit para disa javesh ???????????
sepse ai ka nje politike kundra interesave te amerikes gjegjesisht edhe vet Kosoves ,

DMTH kjo i bie qe KOSOVA NUK KA ME TE MIRE SE THAQI PER MOMENTIN , DHE I MIRE APO I KEQ AI ESHTE DHE S'KA TJETER DUHET TA PRANOJM KET TE KEQE QE E KEMI ......
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11