Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: KUR ESHT VAKTI ME I BUKUR PER TE BER SEKS??? SE PERSHEMBULL NE MENGJES NE DARK APO NE DREK

Antar++
**
Postime: 69
Regjistruar: 5-3-2008

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

happy0148.gif postuar nė 11-3-2008 nė 21:22
KUR ESHT VAKTI ME I BUKUR PER TE BER SEKS??? SE PERSHEMBULL NE MENGJES NE DARK APO NE DREK


KUR ESHTE VAKTI ME I BUKUR PER TE BER SEKS??? SI PERSHEMBULL NE MENGJES NE DREK APO NE DARK?:D:D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 11-3-2008 nė 21:36


pasi kendon gjeli:syteShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***
Postime: 312
Regjistruar: 11-2-2005
Vendndodhja: TiRaNe

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: MiLaNiSt

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 00:00


ne darke :birre:birre:birreT۪۫۰۪۪۪۫۫۫E۪۪۫۫۰ - ۰۪۫D۪۫۰۪۫U۪۫۰۪۫A۪۪۫۫ - ۰۪۫Z۪۫۰۪۫E۪۫۰۪۫M۪۫۰۪۪۫۫E۪ ;۫۰۪۫R
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 02:11


kur te te qohet mos e kurse futja :hehehehehNjeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 69
Regjistruar: 5-3-2008

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 21:56


edhe une ashtu mendoj ads ne dark :e
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 69
Regjistruar: 5-3-2008

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 21:57


picirika thuaji lal me nje fjal se nuk te gjen gje ti kur ndjhesh me mire kur ben seks pershembull???????:P:P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 69
Regjistruar: 5-3-2008

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 21:58


erdhe mendimi jot limi i bukur qe hahahaha:22:22:22:22:22:22:22:22:22
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

\"A\"
****


Foto


Postime: 923
Regjistruar: 2-9-2007
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: Rehat

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:04


epo qe te ket dhe seksi vakt,ketu po e degjoj sinqerisht.Jam i lumtuuuuuuuuuuuuuuur me nje yll!!!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 12-3-2008 nė 22:05


:haha:haha:haha:haha:sedi:sediShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 111
Regjistruar: 12-1-2008
Vendndodhja: Prishtinė

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: 100% e DaShUrUaR

[*] postuar nė 13-3-2008 nė 04:56


ne mengjes:okk
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 3632
Regjistruar: 11-2-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-3-2008 nė 05:06


ne dark ne mengjes dhe cdo vak buke...sa her me vjen uri per buk me vjen dhe te bej sex...http://photos2.hi5.com/0090/840/561/PeK2Z6840561-02.jpg

Ju lutemi kujdes me avatarin,madhesia e avatarit lejohet 220x220
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 13-3-2008 nė 05:22


PO KUR DO ME MAJT DIET, SI JA BEN TI XHENTIL, LOLShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 13-3-2008 nė 09:48


qfas s'degjon knej meer paske vaktin e vet dhe sexi:perqesh

dy her ne vjet nga 6 muaj

ose me mere njeher po e njeher po:21
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 69
Regjistruar: 5-3-2008

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-3-2008 nė 15:43


O ERY TEMA ESHTE KUR TE PELQEN TE BESH SEKS NE CFARE VEKTI NUK ESHTE QE KA VEKT SEKSI PO TI AQ E KUPTON DHE FLET:inatosur
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 150
Regjistruar: 31-3-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 1-4-2008 nė 16:12


pse ne te dyja eshte keq keshtu :syteprit gomar te mbi bar
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 8-5-2008 nė 22:08


ne dark
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 77
Regjistruar: 1-5-2008
Vendndodhja: Te ti

Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: I Vetmuar

[*] postuar nė 9-5-2008 nė 10:36


dark mas mirti osht per sex
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2211
Regjistruar: 3-12-2005
Vendndodhja: ~Ne Mendjen Dhe Ne Zemren e Tij~

Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ♥CrazY♥

[*] postuar nė 9-5-2008 nė 19:29


ne te gjitha vaktet me pelqen mua...:008*Lumturia esht si nje flutur,Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh.
Por nese ndalon per nje cast,Do te qendroj ne doren tende...!*
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 274
Regjistruar: 25-11-2005
Vendndodhja: London

Gjendja: Curious
Curious
Vendlindja: UK
UK
Vendbanimi: United Kingdom
United Kingdom
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje

Gjendja: NUK KA RENDESI SA HERE BIHE NE JET E RENDESISHME ESHET SA SHPEJT NGRIHESH

[*] postuar nė 9-5-2008 nė 20:00


kur del djelli ne mengjes ne mes te vapes perveluse edhe ne pernedim
shum romantic
...JAM i Eger...por Sh i Preferuar...!!!Jeta ime je ti,por nuk e di ku je tani...
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2211
Regjistruar: 3-12-2005
Vendndodhja: ~Ne Mendjen Dhe Ne Zemren e Tij~

Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ♥CrazY♥

[*] postuar nė 13-5-2008 nė 18:57


do na pervelohesh ore kujdes ti..:perqesh*Lumturia esht si nje flutur,Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh.
Por nese ndalon per nje cast,Do te qendroj ne doren tende...!*
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 3632
Regjistruar: 11-2-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-5-2008 nė 19:31


1 HERE NE DITE 24 ORE...SJAM SI JU UNE VDISNI PER SEKS...http://photos2.hi5.com/0090/840/561/PeK2Z6840561-02.jpg

Ju lutemi kujdes me avatarin,madhesia e avatarit lejohet 220x220
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 13-5-2008 nė 19:34


:26:26Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**


Foto


Postime: 12
Regjistruar: 5-9-2009
Vendndodhja: ne toke

Vendlindja: England
England
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 6-9-2009 nė 14:42


mjafton te ndihesh e/1 exituar dhe ska te bej orari fare
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 728
Regjistruar: 6-9-2009

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 7-9-2009 nė 16:43


pas darkes bejne te gjithe,ne dreke te kenaq krejt,ne mengjez po pate kohe:per ty::per ty:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11