Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Ja ēfarė ndodh kur bebja ime mė kthen dorė

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 22-12-2011 nė 21:59
Ja ēfarė ndodh kur bebja ime mė kthen dorė

Njė baba i ri ėshtė nėn hetim nga policia pasi postoi njė foto tė vajzės sė tij nė Facebook. Nė foto duket vajza e vogėl me duart e kėmbėt e lidhura dhe me gojėn e mbyllur.

21-vjeēari Andre Curry, nga Chicago, ka provokuar njė debat tė fortė nė internet qė kur e postoi foton nė korrik.

Por edhe pse ai e fshiu foton, ajo ishte kopjuar dhe u pėrdor nga mediat.

Mbi foto shkruhet “Ja ēfarė ndodh nėse bebja ime mė kthen dorėn”.

Njė mik i Curry tha se ai thjesht po luante dhe se ai nuk do i bėnte askujt keq.

Policia tha se hetimet po vazhdojnė.
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 11-1-2012 nė 03:18


o zoti i madh nuk i behet femis ajo ore as per loj as per gje... qenka cmend ai njeri zoti e vraft ishalla...gjynahit femis-
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 11-1-2012 nė 21:52


uu sa idijot qenka :te godas:bomb
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3321
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 28-5-2012 nė 12:06


Kur nuk je i/e afte te edukosh nje femije, te pakten mos mer guximin te behesh prind.”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 29-9-2014 nė 16:43


Kujt i fal zoti femij,disa qenieve qe as njerez sja vlen ti quashShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11