Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Tom Cruise: Serbėt i vrava si mizat

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 22-12-2011 nė 18:52
Tom Cruise: Serbėt i vrava si mizatDuket se Hollywoodi e ka tė qartė kush janė personazhet negative tė Ballkanit. Pjesa mė e re e Mission Impossible 4 ( The Ghost Protocol) flet pėr vrasjen e pjesėtarėve tė Ushtrisė serbe, qė ka udhėhequr shumė luftėra nė kėtė rajon.

Tom Cruise nė rolin e agjentit Ethan Hunt nė fund tė filmit tregon sesi ka vrarė 6 serbė pėrnjėherė. “I vrava si mizat. Dy copa me njė goditje”, thotė Cruise nė rolin e Ethan. Personazhi i vrau serbėt nė pėrpjekje pėr tė inskenuar vdekjen e gruas sė tij.

Cruise luan rolin e agjentit qė dėrgohet nga SHBA-ja pėr tė hyrė nė arkivin sekret shtetėror tė Rusisė. Filmi sapo ka dhėnė premierėn dhe ėshtė mirėpritur kudo nė botė. Madje ka mbėrritur edhe nė rrjetet e kinemave nė Shqipėri.
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 3
Regjistruar: 6-5-2013

Gjendja: Amazed
Amazed
Gjinia: Mashkull
Mosha: 28
Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-5-2013 nė 12:00


I would name your blog the dreamland! While Santa knocks at our door just once per year, you blog is open the whole year – wow!
Tory Burch Outlet
Tory Burch Sandals
Tory Burch Flats
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 12-5-2013 nė 10:55


Vavvv shum bukur ,por me mire do te ishte qe ti vrisnin serrbet edhe ne te vertet si mizat .... e jo vetem tepresin pas luftes per te bere filma ...Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 12-5-2013 nė 10:55


Vavvv shum bukur ,por me mire do te ishte qe ti vrisnin serrbet edhe ne te vertet si mizat .... e jo vetem tepresin pas luftes per te bere filma ...Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 12-5-2013 nė 11:05


Vavvv shum bukur ,por me mire do te ishte qe ti vrisnin serrbet edhe ne te vertet si mizat .... e jo vetem tepresin pas luftes per te bere filma ...Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 2-10-2014 nė 09:32


mir do ishte ti vrisnin e nrealitetShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11