Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Rihana shpallet femra e vitit nė Itali

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 27-7-2011 nė 15:21
Rihana shpallet femra e vitit nė Itali


Romė, korrik 2011
Revista italiane “Vogue” ka shpallur kėngėtaren e njohur Ruhana pėr gruan e vitit nė Itali. Kėtė titull, bukuroshja fatale e ka fituar pėr shkak tė punės vullnetare, #@!--)rierės sė suksesshme, por edhe lehtėsisė dhe guximit gjatė pėrballjes me zhvillimet turbulente nė jetėn private.
“Vogue” ka marrė parasysh lidhjen e saj problematike me ish-tė dashurin Kris Braun, i cili e kishte rrahur, por edhe raportin jo tė mirė me babanė Ronald Fenti, i cili ėshtė pėrdorues i drogės.
“E pavarur, energjike, e reja Robin Rihana Fenti ėshtė “femra jonė e vitit” dhe kjo jo pėr shkak tė votave tė lexuesve, por edhe pėr shkak tė shpirtit tė mirė dhe luftarak”, kanė arsyetuar vendimin e tyre drejtuesit e revistės “Vogue”./kp/
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 2
Regjistruar: 9-9-2013

Jashtė Linje


[*] postuar nė 10-9-2013 nė 05:44


I be aware like I’m constantly looking by reason of inviting things to pore over close by a number of topics, but I succeed to include your install among my reads every lifetime because you give birth to compelling entries that I look forth to.
Moncler Coats
Moncler Men Jackets
Cheap Moncler Jackets
Tory Burch Outlet
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11