Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2  
Autori: Subjekti: KUR JENI NE PLAZH ! ! !

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 2-4-2008 nė 02:45


:haha:haha:haha:haha:haha:haha:haha
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 3632
Regjistruar: 11-2-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 2-4-2008 nė 02:46


:25:25:25:perqesh:25:25:25http://photos2.hi5.com/0090/840/561/PeK2Z6840561-02.jpg

Ju lutemi kujdes me avatarin,madhesia e avatarit lejohet 220x220
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 2-4-2008 nė 02:54


:okok:respekt
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1021
Regjistruar: 12-3-2008
Vendndodhja: Sulla nuvola degli angeli

Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: buona....piena di vita...

[*] postuar nė 3-4-2008 nė 10:02


sodis henen tek zhytet ne det.....ulur siper nje shkembi......sa bukur....Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 150
Regjistruar: 31-3-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 3-4-2008 nė 16:20


ri gjithe diten ne ujeprit gomar te mbi bar
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 3632
Regjistruar: 11-2-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 3-4-2008 nė 17:00


ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....sa mire si patok duke mesuar notin ne breg...shikoj vajzat sexy duke e dredhur prapakolpin dhe me bje te fikt...me pelqen te luaj beach voley....http://photos2.hi5.com/0090/840/561/PeK2Z6840561-02.jpg

Ju lutemi kujdes me avatarin,madhesia e avatarit lejohet 220x220
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 76
Regjistruar: 22-11-2005
Vendndodhja: BUZE DETIT SI PERHERE.........

Jashtė Linje

Gjendja: Brenda zemres se tij.....

[*] postuar nė 3-4-2008 nė 17:27


AH KUR JAM NE PLAZH NGAQE JAM DHE BREGDETARE ZINE I NXJERR PLAXHIT SI KETU SI JASHTE.MEQE JEMI KETU KAPNI NA NJI KROCIERE ATY DHE BENI QEJF SE E KENI SIPER KOKES SITEIN:perqeshGJEJA ME E BUKUR NE BOTE PASTERTIA E SHPIRTIT
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 76
Regjistruar: 22-11-2005
Vendndodhja: BUZE DETIT SI PERHERE.........

Jashtė Linje

Gjendja: Brenda zemres se tij.....

[*] postuar nė 3-4-2008 nė 17:34


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga vlonjatja
as nje fjal ste kuptova moj vajze.....
NUK ESHTE FAJI IM QE TI NUK ME KUPTON DHE DON TI TI SHPJEGOJME GJERAT SI NJE FEMIJE ME DETAJE......SHUME QARTE JAM SHPREHURGJEJA ME E BUKUR NE BOTE PASTERTIA E SHPIRTIT
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 3632
Regjistruar: 11-2-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 3-4-2008 nė 17:34


kjo sikur lahet te ndonje port....:haha:haha i nxorri llumin plazhit kjohttp://photos2.hi5.com/0090/840/561/PeK2Z6840561-02.jpg

Ju lutemi kujdes me avatarin,madhesia e avatarit lejohet 220x220
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 76
Regjistruar: 22-11-2005
Vendndodhja: BUZE DETIT SI PERHERE.........

Jashtė Linje

Gjendja: Brenda zemres se tij.....

[*] postuar nė 3-4-2008 nė 17:39


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga vlonjatja
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga bregdetarja
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga vlonjatja
as nje fjal ste kuptova moj vajze.....
NUK ESHTE FAJI IM QE TI NUK ME KUPTON DHE DON TI TI SHPJEGOJME GJERAT SI NJE FEMIJE ME DETAJE......SHUME QARTE JAM SHPREHUR


lol un nuk jam femi dhe shaka po beja nese nuk te pelqen ok sory mua.........:syte:syte:syte
NUK ME ZURI SYRI NDONJE EMOTIV SHAKAJE NE FJALI ,PO NEJSE..................GJEJA ME E BUKUR NE BOTE PASTERTIA E SHPIRTIT
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

PiNkI I FoRuMiT
*****


Foto


Postime: 3772
Regjistruar: 23-8-2009
Vendndodhja: germany

Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 23-10-2009 nė 18:27


rrij shume ne diell:e:Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 23-10-2009 nė 18:37


Me pelqen te ri ne ujÆ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

PiNkI I FoRuMiT
*****


Foto


Postime: 3772
Regjistruar: 23-8-2009
Vendndodhja: germany

Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 24-10-2009 nė 18:33


dua te nxihem sa me shpejtShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 29-10-2009 nė 15:04


te shetis reth detitÆ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 106
Regjistruar: 21-10-2009

Jashtė Linje

Gjendja: :D

[*] postuar nė 29-10-2009 nė 22:59


kur jam ne plazh dua vetem qetesiShiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 30-10-2009 nė 01:08


gjithashtu dhe une•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ø·.>קгเภςєร..๏Ŧ..l๏שє<·.ø
*****
Postime: 4705
Regjistruar: 2-9-2009
Vendndodhja: Tirane

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: e kush e merr vesh?!

[*] postuar nė 2-11-2009 nė 22:17


Cituar: Postimi origjinal nga ~*PICOLINA*~  
kur jam ne plazh dua vetem qetesi
gjithashtu dhe une:yes:Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 29-1-2010 nė 19:41


Me pa durim pres te vij ajo dit.......................................:party:Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 29-1-2010 nė 19:42


kur jam ne plazh mundohem te shkoj sa me larg bregut atje ndjej qetesine time
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ø·.>קгเภςєร..๏Ŧ..l๏שє<·.ø
*****
Postime: 4705
Regjistruar: 2-9-2009
Vendndodhja: Tirane

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: e kush e merr vesh?!

[*] postuar nė 29-1-2010 nė 19:44


~~~~Relaxxxx~~~~Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 29-1-2010 nė 19:44


kur jam ne plazh nuk rri shume gjate ne bregdet dhe te cadra dal me shoqerine....:love0061:•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 29-1-2010 nė 21:12


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
kur jam ne plazh nuk rri shume gjate ne bregdet dhe te cadra dal me shoqerine....:love0061:


edhe une .nuk mundem te rri nen cader apo ne nje vend.me pelqen te ulem ne kafe,te shetis bregut te detit ose te luaj me top ne uje
edhe une pervec kesaj se fundit se nuk e duroj dot diellin ne koke...srri nje sek pa kapele•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

My heart will go on
****


Foto


Postime: 765
Regjistruar: 14-11-2009
Vendndodhja: I Never Told You..

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Unknown
Unknown
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Live My Life..

[*] postuar nė 29-1-2010 nė 22:23


Kur jam ne plazh luaj vetem volley me pelqen shum
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

I KEQ
*****


Foto


Postime: 7081
Regjistruar: 3-9-2009

Jashtė Linje

Gjendja: sayalw fa-beulithf ytoou "ZoGu"

[*] postuar nė 29-1-2010 nė 23:35


Cituar: Postimi origjinal nga MarineLa  
dua te nxihem sa me shpejtiiiiii si gabele qenke bere...:tongue0023:


Mos ke ikur ne hėnė? Mos ke ikur ne diell? Mos te kam krijuar ne enderra?

Mos e ke gjetur njė mėnyrė pėr tu bėrė e padukshem? Tė me shohėsh , e unė mos te te shoh.... Mos te kanė bezdisur kaq shumė te tjeret?
Sa ti kesh vėnė vetes maske ne fytyre?

Mos je ti ajo qe era fryu sonte naten ne dritare dhe ma prishi gjumin?!
Mos je ti ajo shiu qe ne mbrėmje gjithė naten e me futi ne mendime?!

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te veretet ku je ti ku gjendesh tani...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 29-1-2010 nė 23:39


Cituar: Postimi origjinal nga Xh_E_n_T_i_L  
Cituar: Postimi origjinal nga MarineLa  
dua te nxihem sa me shpejtiiiiii si gabele qenke bere...:tongue0023:
:25: kurse une se kam problem te nxihem vetem te bej qejf:cool0003:•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2  

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11