Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Pirati i #@!--)aibeve kalon 1 miliard dollarė.

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 6-7-2011 nė 21:23
Pirati i #@!--)aibeve kalon 1 miliard dollarė.

Sukses planetar pėr Piratin e #@!--)aibeve 4, qė ka kaluar njė miliard dollarė arkėtime.

Me njė box office global prej 1 miliard e 7 milionė dollarė, kapitulli i katėrt e ēon tė gjithė sagėn nė njė total tė ardhurash prej 3.68 miliardė dollarėsh.

Ky ėshtė filmi i tetė nė histori qė ka arritur njė rezultat kaq tė rėndėsishėm dhe filmi i dytė i sagės qė ka arritur tė kalojė rekordin prej 1 miliard dollarėsh.

Ndėrkohė, aktori Johny Depp, duke parė mbarėvajtjen e filmit, duket i vendosur pėr tė firmosur kontratėn pėr episodin e pestė tė sagės.

Lajmin e bėn tė ditur faqja e internetit “The Wrap”, qė citon njė burim anonim qė po ndjek negociatat mes aktorit dhe producentėve, transmeton TCH.

Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 6-7-2011 nė 21:39


:s:cooolNjeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 6-7-2011 nė 21:43


1 Miliarde Dollare he Limo pak po me duken :cooolÆ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11