Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2122
Regjistruar: 1-7-2007
Vendndodhja: Gjakovė

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ..:: Verliebt ::..

[*] postuar nė 19-2-2008 nė 13:26
Femrat nė shtrat nuk mendojnė mė


Qė femrat nė shtrat e pėrdornin mė shumė trurin se meshkujt, kjo dihej. Por qė pasi e pėrdornin, e humbnin tėrėsisht, duke shuar madje dhe ēelėsin nervor, kjo ėshtė e re.
E bukura ėshtė se nuk bėhet fjalė vetėm pėr fjalė. Ata qė pėrcaktuan qė materia gri e femrės humbet funksionalitetin e saj nė momentin kur ajo arrin kulmin e kėnaqėsisė, ishin njė ekip studiuesish holandezė qė nė Kongresin “European Society of Human Reproduction and Embryology” treguan trurin e 12 ēifteve midis 19 dhe 49 vjeē, ndėrkohė qė bėnin seks.

"I linim vetėm nė dhomėn e skanerit, me dritat e ulėta”, -shpjegon doktor Holsteg, njė nga studiuesit e pėrfshirė nė kėrkim. Kuptohet qė njėri prej tė dyve e kishte kokėn nė skaner, prandaj performancat seksuale ishin tė kufizuara, “por ne na interesonte truri dhe jo seksi. Rezultati mė i rėndėsishėm qė kemi regjistruar ėshtė qė truri i femrės aktivizohet totalisht nė momentin e arritjes sė orgazmės”.

Pse ndodh kjo? Sipas opinionit tė doktor Holstege, "mbase pėr tė arritur orgazmėn, femra duhet tė ēaktivizojė disa pjesė tė trurit tė saj, si p.sh. qendrat e frikės. Gratė janė tė afta edhe tė shtiren pėr orgazmėn, por kjo nuk i shpėton skanerit. Nėse shtiret, shumė pjesė tė trurit mbeten aktive".
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

I KEQ
*****


Foto


Postime: 7081
Regjistruar: 3-9-2009

Jashtė Linje

Gjendja: sayalw fa-beulithf ytoou "ZoGu"

[*] postuar nė 14-9-2009 nė 01:59


EPO NE SHTRAT MOS MENDO ME ....SE NUK TA FAL.

Mos ke ikur ne hėnė? Mos ke ikur ne diell? Mos te kam krijuar ne enderra?

Mos e ke gjetur njė mėnyrė pėr tu bėrė e padukshem? Tė me shohėsh , e unė mos te te shoh.... Mos te kanė bezdisur kaq shumė te tjeret?
Sa ti kesh vėnė vetes maske ne fytyre?

Mos je ti ajo qe era fryu sonte naten ne dritare dhe ma prishi gjumin?!
Mos je ti ajo shiu qe ne mbrėmje gjithė naten e me futi ne mendime?!

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te veretet ku je ti ku gjendesh tani...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*****


Foto


Postime: 1178
Regjistruar: 1-9-2009
Vendndodhja: Durres

Gjendja: Happy
Happy
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Jashtė Linje

Gjendja: Crazy In My Way ....

[*] postuar nė 8-10-2009 nė 07:06


Femrat Ne Shtrat Bejne Qefin Neve Harxhojme Palcen :DShiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11