Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko n fund

Antart q po shikojn kt faqe: Asnj - 1 Vizitor

Versioni i Printueshm  
Autori: Subjekti: Batuta Filmash Shqiptare


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jasht Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar n 28-5-2011 n 01:07
Batuta Filmash Shqiptare


E m'njef ti mu se kush je ti?
E cm'duhet me t'njoft ty se kush jam un.


germo tare germo se qen te ngordgur do gjesh


Kan shitur gomart dhe kan bler biikleta dhe kush e di se 'ju duket vetja (Zonja nga qytet)


cfare dikasteri mbuloni ju zoteri,,,-ne i mbulojme t'gjitha digasteret zonje.........(nje baba me teper)

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar


*****


Foto


Postime: 4782
Regjistruar: 16-7-2010
Vendndodhja: Tirane Shqiperi

Gjendja: Lucky
Lucky
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Mosha: 46
Jasht Linje

Gjendja: Drejt fatit tim

[*] postuar n 28-5-2011 n 01:20


U bane ti klysh bariut me sha Krajlin e Serbise ....:cekan (Skenderbeu)Where ever I may roam
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

My heart will go on
****


Foto


Postime: 765
Regjistruar: 14-11-2009
Vendndodhja: I Never Told You..

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Unknown
Unknown
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 27
Jasht Linje

Gjendja: Live My Life..

[*] postuar n 13-12-2012 n 18:15


Gerrmo tare gerrmo se aty kam qenin e ngordhur :hehe
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

My heart will go on
****


Foto


Postime: 765
Regjistruar: 14-11-2009
Vendndodhja: I Never Told You..

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Unknown
Unknown
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 27
Jasht Linje

Gjendja: Live My Life..

[*] postuar n 13-12-2012 n 18:16


Bishtin e qenit sado ta drejtosh prap bisht qeni ngelet
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

My heart will go on
****


Foto


Postime: 765
Regjistruar: 14-11-2009
Vendndodhja: I Never Told You..

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Unknown
Unknown
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 27
Jasht Linje

Gjendja: Live My Life..

[*] postuar n 13-12-2012 n 18:16


kur u be dhe i biri tetos
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014
Vendndodhja: Ne Zemren E Tij

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 22
Jasht Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar n 2-10-2014 n 09:34


Dhender pa universitet nshpi time sfutet(kshu mthot mami)si mami vet elses
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te muar..........
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>> ~ Jetmira ~
"""""""""
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko n fillim

Powered by XMB 1.9.11