Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Programe falas

VIP Member
*****


Foto


Postime: 769
Regjistruar: 11-5-2011

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Greece
Greece
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 21-5-2011 nė 17:45
Programe falas


Foto editore falas
Sumo Paint http://www.sumo.fi/flash/sumopaint/index.php
http://www.sumopaint.com/home/
--
Pixlr
http://pixlr.com/editor/
--
Splashup
http://www.splashup.com/splashup/
--
Phoenix
http://a.viary.com/
--
flauntR
http://www.flauntr.com/
--
picmagick
http://www.picmagick.com/app
--
snipshot
http://snipshot.com/
--
Pictreat - http://www.pictreat.com/
--
Fix picture
http://www.fixpicture.org/index2.php?LANG=en
--
Picpimp
http://www.pikipimp.com/
--
Dr.Pic
http://www.drpic.com/
--
PicJuice
http://www.picjuice.com/
--
http://pixenate.com/
--
Pic2life
http://www.picture2life.com/
--
Photo tool
http://www.onlinephototool.com/
--
Fotovizi
http://www.photovisi.com/
--
Shape collage prog falas
http://www.shapecollage.com/
--
http://collagr.com/ Ngarko foto dhe klik ne settingsIMIKIMI
https://imikimi.com/main/new_user (ne fillim regjistrohesh)

PiZap Photo Editor
http://www.pizap.com/application.php
stretch your face(klik ne browse,fut nje fytyre,portret,pastaj klik upload dhe modifikon fytyren)
http://www.stretchyourface.com/

yearbook
http://www.yearbookyourself.com/

Aviary
http://aviary.com/tools

Ketri animacion me fjale
http://www.fodey.com/generators/anim...g_squirrel.asp

Loonapix
http://www.loonapix.com/

Personalize It
http://www.seenow.com/magazines(klik te nje imazh qe te pelqen ne faqen tjeter klik ne browse,fut nje fytyre dhe fytyra do zevendesoje pjesen e fytyres se imazhit origjinal.Klik ne kategorite lart popular,music sport...
per te zgjedhur imazhe te tjera,dhe fut nje fytyre qe te zevendesosh fytyren e imazhit.)

Dumpr
http://www.dumpr.net/
Klik ne nje imazh qe te pelqen, pastaj ngarkon nje fotografi.Fotogarfise do ti jepet efekti i imazhit qe ke zgjedhur.

Monument gjenerator(fut fytyren ne nje monument)
http://www.mapmsg.com/send/photomonument/

Fut fytyre ne #@!--)tmonedha.
http://www.festisite.com/money/

Fut fytyre ne letrat e pesekatshit.
http://www.festisite.com/cardgame/

Krijo nje logo personale si twitter
http://www.twitlogo.com/

Krijo shpejt nje logo personale Supalogo(Fut nje tekst,klik gjenerate.Klik ne options per te ndryshuar sipas deshires llojin e shkronjes(fontin),madhesine e shkronjes dhe ngjyren)
http://supalogo.com/

Ploteson me tekst dhe krijo nje pamje gazete me tekstin e futur.
http://www.fodey.com/generators/newspaper/snippet.asp

Web badges
http://www.web20badges.com/

tabela
http://www.online-sign.com/


Gjenerator barkodi
http://www.barcodesgenerator.com/


Krijo kalendar sipas deshires(custom).
http://www.calendarlabs.com/calendar...m-calendar.php
http://www.calendarlabs.com/

Krijo fjalekryq
http://www.eclipsecrossword.com/

Krijo katrore,drejtkendesha,ndrysho periferine,cepat,fut text.
http://www.freshgenerator.com/

Tekst gjenerator animacion
http://www.fodey.com/generators/animated/wizard.asp

Foto/video aplikacione per Iphone
http://www.hongkiat.com/blog/30-best...-applications/

Glitterify(Jepi xixellim nje imazhi)
http://www.glitterfy.com/upload.php
http://www.glitterfy.com/
Fjale me xixa
http://www.glitterfy.com/glitter-words.php
layout
http://20layout.com/

Krijo tekst flashi me xixa
http://text.glitterfy.com/

Zevendeso nje fytyre me je fytyre tjeter.
http://www.caption.it/

Fut imazhe me xixellim poshte profilit,ne forume
http://www.glitterfy.com/graphics/Butterfly/

Hiq pikat e kuqe te syte nga imazhet
http://www.fixredeyes.com/

Ngarko nje imazh dhe jepi efekt refleksion
http://picreflect.com/

Fut fllucka me tekst ne imazhe.
http://www.kyolo.com/

Fut tekst mbi imazh.
http://picfont.com/

Piknik foto editor
http://www.picnik.com/

Fotoflekser
http://fotoflexer.com/

PhotoPerfect Express(program editor grafik falas)
http://www.arcadiasoftware.com/photo...t-express.html
http://www.arcadiasoftware.com/download.html

Defunia foto editor
http://deefunia.com/

Foto funia
http://www.photofunia.com/

Transformo nje foto ne vizatim-#@!--)ton.
http://www.caricaturesoft.com/online-tools/cartoons/ (klik ne open photo per te futur nje fotografi.)
http://kusocartoon.com/photo-to-cartoon.php
http://www.befunky.com/(klik Get started)

JPGfun
http://jpgfun.com/

FunPhotoBox
http://funphotobox.com/effects.aspx?page=1

Photo Montazh(klik ne nje imazh dhe ngarko fotografi per te krijuar efekt montazh)
http://photomontager.com/#start

Photo505
Fut nje imazh ne ndonje imazhqe shikon aty.
Klik te imazhi qe te pelqen dhe ngarkon nje fotografi.
http://www.photo505.com/

Transformo imazh
http://www.allfunnypictures.com/warp.html
Klik ne nje imazh.Klik dhe leviz kursorin mbi imazh dhe shiko transformimin.Klik ne reset per te zhdukur transformimin.

Fotoshop express editor grafik.Klik join per regjistrim dhe perdorur.
https://www.photoshop.com/

Fut nje imazh ne kapakun e revistes.
http://www.magmypic.com/
Figure dhe tekst ne kapak reviste.
http://www.writeonit.org/magazine-cover
http://www.coverdude.com/magazine-covers.html
http://www.fakemagazinecover.com/
http://www.condenet.com/promo/xerox/
--
Format piksel
http://www.formatpixel.com/go/en/index.php

Moronface.com

Distortit program
http://www.snapfiles.com/get/distortit.html
--
faceinhole
http://www.faceinhole.com/us/

Transformo njeimazh ne patern
http://repper.studioludens.com/(klik start tool now)

Krijo imazhe me efekte dhe xixa.
http://blingee.com/

Krijo Poster
http://diy.despair.com/motivator.php

Rregullo fotot nga difekte
http://www.wowapic.com/add_image.php

Foto mbi tekst ascii
http://www.photo2text.com/

Vendos imazh mbi kub
http://www.photocube3d.com

Kompresim, permasim,fotosh.
http://webresizer.com/


Editore fytyre
Taaz http://www.taaz.com/makeover.html#tab=lipstick

FaceFilter Studio
http://www.facefilter.com/ ,program me prove

Editor grafik per te ulur peshen
http://www0.modiface.com/weightmirror/

Kombino 2 fytyra ne nje.(morfim)
http://celebrity.myheritage.com/celebrity-morph
http://www.morphthing.com/

Kujt i ngjaj
http://celebrity.myheritage.com/FP/C...ter-upload.php

Foto fiddle
http://www.photofiddle.com/

Transformo nje imazh ne art
http://www.yourartisticside.com/index.html

Cilat syze te pershtaten
http://www.framesdirect.com/try-on.asp
http://tryontech.framesdirect.com/tr...nt_sign_up.asp

Stil flokesh holliwood
http://www.instyle.com/instyle/makeover
--
Krijo diagrama,flowcharts
http://www.gliffy.com/

----
Programe editore grafike falas

Gimp program editor grafik falas
http://www.gimp.org/about/
---
GIMPshop program falas
http://www.gimpshop.com/download.shtml

--
Picasa
http://picasa.google.com/

---
Paint Net
http://www.getpaint.net/index.html
--
ColorPic
http://iconico.com/colorpic/
--
Easy Thumbnails
http://www.fookes.com/ezthumbs/index.php
--
FastStone Photo Resizer
http://www.faststone.org/FSResizerDetail.htm
--
ImageDiff
http://www.imagediff.com/
--
IrfanView
http://www.irfanview.com/
--
Alch Icon Suite
--
Inkscape
http://wiki.inkscape.org/wiki/index.php/Inkscape
--
SmoothDraw NX
http://www.smoothdraw.com/product/freeware.htm
--
SPRAY vector generator
http://download.cnet.com/SPRAY-vecto...-10623895.html
--
ParticleDraw
http://www.anandavala.info/TASTMOTNO.../SMNPD5_1.html
--
InsightPoint
http://www.icytec.com/
--
Serif DrawPlus
http://www.freeserifsoftware.com/sof...us/default.asp
--
Project Dogwaffle
http://www.thebest3d.com/dogwaffle/free/
--
AmitySource Userbar Generator
---
Terragen skene gjenerator.
http://www.planetside.co.uk/terragen...p?item=winfull
--
TouchArt Sampler
http://www.derivativeinc.com/TouchAr...ArtSampler.asp
--
Synfig Studio
---
AnimPixels http://www.animpixels.com/
--
UnFREEz
http://www.whitsoftdev.com/unfreez/

Digital Image Tool
http://www.digitalimagetool.com/
--
3D programe falas
LOOXIS Faceworx
--
Dazstudio3
http://www.daz3d.com/i/software/daz_studio3?_m=d
--
Blender
http://www.blender.org/
--
Google sketchup
http://sketchup.google.com/
--
3D Canvas
http://www.amabilis.com/products.htm
--
3D Box Shot Maker
http://www.bosseye.com/boxshot/index.htm
--
Alibre Design Xpress 3D
https://www.alibre.com/Register/RequestInfo.aspx
--
True Space falas
http://www.soft82.com/download/Windows/TrueSpace
--
Amapi
Bryce 5.5

Flash nga imazhet

Flash Slideshow Maker
http://www.flash-slideshow-maker.com/index.html
--
LiveSwif Lite
http://www.softpedia.com/get/Interne...wif-Lite.shtml
--
Sothink SWF Catcher
http://www.sothink.com/product/swfcatcher/ie/index.php
--
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11