Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Si te kalojme nje nate romantike ne ēift?

VIP Member
*****


Foto


Postime: 769
Regjistruar: 11-5-2011

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Greece
Greece
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 21-5-2011 nė 15:55
Si te kalojme nje nate romantike ne ēift?


Nėse partneri juaj ikėn pėr disa ditė, thuaji atij qė ti je e shqetėsuar pėr tė, kėshtu qė ke marrė njė truprojė pėr ta ndjekur. Pastaj jepi njė arush tė vogėl, a diēka qė edhe kur ai tė jetė larg teje, tė tė kujtojė ty.- Nė njė rast special, bliji partnerit tėnde 11 trėndafila tė kuq dhe njė artificial. Vendose nė qendėr atė artificialin dhe ngjiti njė pusullė ku shkruan: “Do tė tė dua deri sa lulja e fundit tė thahet”.

- Bliji njė pasqyrė dore tė zakonshme dhe jepja partnerit si dhuratė. Fut njė pusullė nė kuti dhe shkruaj: “Nė kėtė pasqyrė do tė shohėsh imazhin e gruas mė tė bukur nė botė”.

- Merr njė libėr qė partneri juaj po e lexon dhe duke pėrdorur njė laps, nėnvizo nė njė faqe ku ai ende s’e ka lexuar, pėr tė gėrmėzuar njė letėr dashurie.
- Dėrgoji lule nė punė. Jo vetėm atij do t’i bėhet qejfi, por do tė ketė edhe komente pozitive mbi kujdesin e partneres sė tij.

- Nėse partnerit tuaj i duhet tė punojė deri vonė, merr njė kuti dhe mbushe me gjėrat qė ai ka mė shumė qejf, ēokollata, biskota, ēaj, njė arush tė vockėl. Mė pas merr njė copė letėr dhe shkruaj: “Kutia e Danjės e shpėtimit nė njė natė tė vonė”. Vizato njė kryq tė kuq poshtė dhe ngjite letrėn te kutia. Thuaji partnerit ta hapė kutinė kur situata tė jetė shumė e vėshtirė.

- Nėse luan ndonjė instrument muzikor, ta zėmė saksofon, krijo njė ambient romantik, nė tė cilin mund tė luash nė dhomėn e tij. Luaj diēka tė qetė dhe romantike.

- Nėse partneri juaj po shkon nė punė dhe ti pėr njė arsye a tjetrėn po rri nė shtėpi, thuaji mirupafshim atij te dera dhe pastaj direkt ēoji njė e-mail te adresa e punės: “Mė mungon qė tani”. E-maili do tė jetė nė adresėn e tij, kur ai do tė bėjė kontrollin e mėngjesit.

- Nė njė rast special, si pėr shembull ditėlindje, planifiko njė kėrkim thesari. E bukura fillon kur ti sugjeron tė ecni nė plazh. Kur arrini nė plazh, mbaj njė ēantė tė vogėl me vete. Ēanta mban njė shishe qė ti e kishe parapėrgatitur. Brenda shishes ėshtė njė hartė. Qė harta tė duket mė origjinale dhe e vjetėr, digje pak nė majė. Ndėrsa ju po ecni, lėsho shishen dhe lėre tė bjerė nė breg tė detit. Ec njė ēikė dhe pastaj kthehu nėn gjurmėt tuaja pėr tė gjetur shishen. Nė hartė duhet tė jetė njė pikė qė shėnon nga njė kafe afėr. Nė lokal, partneri juaj s’do tė dijė ēfarė tė marrė, sugjeroji njė kafe.

Kur kamerieri sjell kafet, ia sugjeron partnerin tėnd qė do ta gjejė atė qė kėrkon poshtė anijes. Kur partneri kthehet, gjen njė ēelės qė ti e ke vėnė mė parė. Nė ndalesėn tjetėr, ai do tė gjejė njė lopatė. Nė tė fundit do tė jetė njė “X”. Ai do tė gėrmojė dhe do tė gjejė njė kuti tė mbyllur me ēelės. Aty do tė jetė dhurata e tij.

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 894
Regjistruar: 1-2-2011

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Jamaica
Jamaica
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje


[*] postuar nė 21-5-2011 nė 16:51


edhe keto gjera elementare do na mesosh...??//Essere saggi nella vita aiuta, ma io sono fatto a modo mio...
non c'č un cazzo da fare....

Il mondo č vostro, č nelle vostre mani. Fate quel cazzo che volete... ma fatelo bene! ...

la sigaretta fa male.. rompila e facci una canna!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 17:45


tem e bukur,pergezimeShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11