Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Femrat tradhtojnė mė shumė se meshkujt Nėse keni menduar se meshkujt janė ata qė tradhtojnė gjithmon

VIP Member
*****


Foto


Postime: 769
Regjistruar: 11-5-2011

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Greece
Greece
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 21-5-2011 nė 15:53
Femrat tradhtojnė mė shumė se meshkujt Nėse keni menduar se meshkujt janė ata qė tradhtojnė gjithmon


Femrat tradhtojnė mė shumė se meshkujt Nėse keni menduar se meshkujt janė ata qė tradhtojnė gjithmonė – jeni mashtruar. Gjegjėsisht, janė gratė ato qė
janė tė pabesa dhe mė shpesh i tradhtojnė partnerėt e tyre, tregon studimi i fundit.
Studimi, nė tė cilin kanė marrė pjesė 3 mijė persona, ka gjetur se pikėrisht gratė e moshės nga 34 deri 40 vjet, janė mė tė prira tė tradhtojnė partnerėt e tyre.
Kėshtu, ēdo e pesta grua pranoi se mund tė fillonte lidhjen me meshkujt e tjerė, njoftojnė agjencitė.
Gjithashtu, 15 % e meshkujve kanė zbuluar se do t’ia falnin pabesinė partneres, ndėrsa kėtė do ta bėnin 12 % e femrave.

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 894
Regjistruar: 1-2-2011

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Jamaica
Jamaica
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje


[*] postuar nė 21-5-2011 nė 16:02


kjo dileme eshte nje gje qe ka formula matematike per ta zberthyer sepse nje mashkull nuk tradheton i vetem nejse ka shume mendime dhe kjo kur behet nje sondazh apo nje anketim mund te nxjerre pluse dhe minuse eshte pak komplekse per ta zberthyer...Essere saggi nella vita aiuta, ma io sono fatto a modo mio...
non c'č un cazzo da fare....

Il mondo č vostro, č nelle vostre mani. Fate quel cazzo che volete... ma fatelo bene! ...

la sigaretta fa male.. rompila e facci una canna!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 21-5-2011 nė 16:04


Cituar: Postimi origjinal nga endrius27  
kjo dileme eshte nje gje qe ka formula matematike per ta zberthyer sepse nje mashkull nuk tradheton i vetem nejse ka shume mendime dhe kjo kur behet nje sondazh apo nje anketim mund te nxjerre pluse dhe minuse eshte pak komplekse per ta zberthyer...
kam te njejtin mendim ...•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 894
Regjistruar: 1-2-2011

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Jamaica
Jamaica
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje


[*] postuar nė 21-5-2011 nė 16:12


te besh nje anketim duhet te gjesh njerez dhe menyra te ndryshme jetese,ambjetesh ect ectEssere saggi nella vita aiuta, ma io sono fatto a modo mio...
non c'č un cazzo da fare....

Il mondo č vostro, č nelle vostre mani. Fate quel cazzo che volete... ma fatelo bene! ...

la sigaretta fa male.. rompila e facci una canna!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 769
Regjistruar: 11-5-2011

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Greece
Greece
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 21-5-2011 nė 16:21


:cekan
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 894
Regjistruar: 1-2-2011

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Jamaica
Jamaica
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje


[*] postuar nė 21-5-2011 nė 16:22


po thoje qe desh te doli shpatulla....Essere saggi nella vita aiuta, ma io sono fatto a modo mio...
non c'č un cazzo da fare....

Il mondo č vostro, č nelle vostre mani. Fate quel cazzo che volete... ma fatelo bene! ...

la sigaretta fa male.. rompila e facci una canna!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 17:46


:$:$:$ epo kot sthon qe femra fut shenjtanin nshisheShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11