Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Dashuria, si ta kuptosh kur ka pėrfunduar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 769
Regjistruar: 11-5-2011

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Greece
Greece
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 21-5-2011 nė 15:44
Dashuria, si ta kuptosh kur ka pėrfunduar


Keni filluar qė tė mos keni mė dėshirė tė dilni bashkė apo jeni gjithmonė e lodhur ose stresuar kur ai ėshtė me ju?! Ndjenjat kanė filluar tė dobėsohen, nė prag ėshtė ndarja…
Ėshtė njė ndjenjė e tmerrshme qė fillon tė zė vend pak e nga pak nė mendjen tuaj; ndoshta nuk jeni mė e dashuruar me tė fejuarin apo tė dashurin tuaj?! Ėshtė njė veprim i ndėrgjegjes tėnde, njė mendim shkatėrrues qė shpesh herė sjellė njė gjendje mėrzie dhe njė stres shumė tė fort. Dilema, e dua apo jo mė, ėshtė shumė mė shqetėsuese, sesa ēdo situatė tjetėr, pasi nė kėtė rast nuk gjendesh pėrpara njė fakti dhe tė duhet tė marrėsh njė vendim. Jo. Zemra jote nuk ėshtė me e sigurt pėr atė qė ndjen, ėshtė nė njė udhėkryq dhe nuk di nė cilin drejtim tė shkojė.


Duke menduar se nuk do ta dashuroni mė personin me tė cilin besonit se do tė kalonit gjithė jetėn tuaj, ka njė ndikim shumė tė fortė rreth mėnyrės suaj tė jetės dhe shumė njerėz shpesh herė preferojnė qė tė gėnjejnė vetveten qė tė mos ta njohin realitetin qė ėshtė krijuar rreth tyre. Por ndonjėherė ėshtė dyshimi, ai qė na rrethon lidhur me kėtė situatė nė tė cilėn ndodhemi, duke na parashtruar dy alternativa: ndoshta ėshtė njė moment lodhje apo pėrditshmėrie ose ėshtė prej stresit qė na ēon tė mendojmė se nuk jemi mė tė dashuruar.


Ndoshta nė vend tė kėsaj janė ndjenjat qė kanė filluar tė dobėsohen, por ne nuk mund apo duam tu japim njė emėr kėsaj gjendje nė tė cilėn jemi.
Kėshilla ime ėshtė vetėm njė dhe ėshtė shumė e thjeshtė: mos u nxitoni dhe pėrpiquni tė shihni vetėm brenda vetes suaj. Sidomos pėr periudhat e hershme tė pavendosmėrisė suaj, unė mendoj se ėshtė e gabuar tė flisni menjėherė me partnerin tuaj.


Nė qoftė se kjo vjen nga ju, ai ndoshta do tė kuptojė nėse ndjenjat tuaja janė, ose mund tė kenė ndryshuar, apo ndoshta jo, me siguri do tė vihet nė mes pyetjeve dhe dyshimeve tė shumta dhe nė njė gjendje tė paqartė nė tė cilėn ėshtė vėshtirė pėr tė jetuar.
Merrni kohė, mendoni dhe vlerėsoni tė gjitha mundėsitė, por nė qoftė se ti e kupton qė nuk ndjen atė ēfarė ke ndjerė mė parė, se dėshira pėr ta parė nuk ėshtė mė, pėrfundimin mund ta gjeni duke kėrkuar vetė.

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 894
Regjistruar: 1-2-2011

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Jamaica
Jamaica
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje


[*] postuar nė 21-5-2011 nė 16:54


dashuria perfundon sipas meje kur njeri nuk pergjigjet...Essere saggi nella vita aiuta, ma io sono fatto a modo mio...
non c'č un cazzo da fare....

Il mondo č vostro, č nelle vostre mani. Fate quel cazzo che volete... ma fatelo bene! ...

la sigaretta fa male.. rompila e facci una canna!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 21-5-2011 nė 21:49


kur midis tyre nuk funksjonon asgjeShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 17:45


kur asgje ska me te njejtin kuptimShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11