Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3
Autori: Subjekti: GEZUAR SHEN VALENTININ!

Main OWNER!
*********


Foto


Postime: 122
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Tirane

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: A K T I V

love0008.gif postuar nė 7-2-2008 nė 04:36
GEZUAR SHEN VALENTININ!


ME NE FUND ESHTE AFER!
DISKUTONI PER SHEN VALENTININ!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 111
Regjistruar: 12-1-2008
Vendndodhja: Prishtinė

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: 100% e DaShUrUaR

[*] postuar nė 11-2-2008 nė 15:37


:bubi per te gjith ata qe jan te dashurruar Urime shen valentinin:bubi sdi cte them une ende skam vendosur se qfar dhuratet ti blej per shen valentin :?:duaaaaaa
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 11-2-2008 nė 20:09
Gezuar Shenvalentinin Me rastin e kesaj feste Puth fort zemren time


|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 11-2-2008 nė 20:15


:ckemi:ckemi:ckemi:akullore
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 3632
Regjistruar: 11-2-2008

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-2-2008 nė 23:08


I DASHURUAR NUK JAM PO FESTAT SI KJO E SHEN VALENTINIT NUK HUMBEN :20http://photos2.hi5.com/0090/840/561/PeK2Z6840561-02.jpg

Ju lutemi kujdes me avatarin,madhesia e avatarit lejohet 220x220
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ROMANTIC TIGER
*******


Foto


Postime: 4914
Regjistruar: 1-7-2007
Vendndodhja: DURRES

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: ROMANTIK DERI NE FUND

[*] postuar nė 11-2-2008 nė 23:09


GEZUAR E KALOFSHI NJE DITE SA ME TE BUKUR:respekt
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 13-2-2008 nė 00:21


Gezuar Shen Valentinin te gjith te dashuruarve dhe atyre qe e ndjejne veten te dashuruar,
Ju Uroj nje dashuri pa brenga nje dashuri qe te lej mbresa dhe momente te pa harruara ne zemrat tuaja
Uroj qe ky shenvalentin t'ju realizoj te gjitheve enderrat e dashurise :)Ju perhendes:
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2211
Regjistruar: 3-12-2005
Vendndodhja: ~Ne Mendjen Dhe Ne Zemren e Tij~

Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: ♥CrazY♥

[*] postuar nė 13-2-2008 nė 17:16


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga ViSi
ME NE FUND ESHTE AFER!
DISKUTONI PER SHEN VALENTININ!

Feston ti Vis?:P
*Lumturia esht si nje flutur,Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh.
Por nese ndalon per nje cast,Do te qendroj ne doren tende...!*
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bebush i Shpajf
****


Foto


Postime: 521
Regjistruar: 7-2-2006

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-2-2008 nė 18:25


Meqė jemi te tema e Shėn Valentinit njė ditė pėr shenvalentinė aty afėr epokės sė gurit piu u ulė jashtė kopshtit tė Edenit pak pasi kishte ngrėnė mollėn, dhe mendonte rreth mashkullit dhe femrės. Duke parė lart nė qiell ai tha, "Mė falni Zot, a mund tju bėj disa pyetje?"

Zoti ju pėrgjigj, "Vazhdo ore kokėbosh, por shpejto. Kam njė botė pėr tė krijuar."

Dhe piu tha, "Kur ju krijuat stickėn, pse e bėre trupin e saj aq lakmues dhe tė ėmbėl ndryshe nga e imja?

"E bėra kėtė, ore kokėbosh, qė ju mund ta dashuroni atė."

"Oh, mirė atėhere, pse i dhatė asaj, flokė tė gjata, ndriēuese, dhe tė bukura, dhe jo mua?"

"E bėra kėtė, qė ju mund ta dashuroni atė."

"Oh, mirė atėhere, pse e bėre atė aq budallaqe? Sigurisht qė unė mos ta dashuroj atė?"

"Mirė piu, Jo. E bėra kėtė qė ajo tju dashurojė juve."

Ps .. Mendoj qė forumi duhet tė marri masa pėr tė drejtat e femrave nė komunitet.. :heheheheh:heheheheh:heheheheh
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 93
Regjistruar: 29-11-2007

Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-2-2008 nė 18:36


Urime te gjith ate qe jan te dashuruarit dhe shpresojm se dashurija ju rritet me shum per gjdo dit qe shkon dhe ajo qe vjen :D_____•_•________•_•______
____•____•____•_____•____
____•_____•_•_______•____
_____•_____•_______•_____
______•___________•______
_______•________•________
________•_____•__________
________•___•____________
________•_•______________
_______•_________________
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bebush i Shpajf
****


Foto


Postime: 521
Regjistruar: 7-2-2006

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-2-2008 nė 18:40


O MeLyMoro kam rene ne dathuli me ty:dashuri . Me kete rast do me transferosh 200 lek te celulari si per ShenValentin:D
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2438
Regjistruar: 20-11-2006

Mosha: 99
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-2-2008 nė 18:46


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga piu
O MeLyMoro kam rene ne dathuli me ty:dashuri . Me kete rast do me transferosh 200 lek te celulari si per ShenValentin:D


kjo quhet dashuri me interes nuk e quaj:perqesh
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bebush i Shpajf
****


Foto


Postime: 521
Regjistruar: 7-2-2006

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-2-2008 nė 18:55


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga MeLyMoro
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga piu
O MeLyMoro kam rene ne dathuli me ty:dashuri . Me kete rast do me transferosh 200 lek te celulari si per ShenValentin:D


kjo quhet dashuri me interes nuk e quaj:perqesh

:heheheheh Po ti ve ne dyshim dashurine time apo ....
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 13-2-2008 nė 20:06


Urime diten e te dashuruareve , shum fat dhe pa ngaterresa ne jetNjeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 13-2-2008 nė 22:01


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga piu
Meqė jemi te tema e Shėn Valentinit njė ditė pėr shenvalentinė aty afėr epokės sė gurit piu u ulė jashtė kopshtit tė Edenit pak pasi kishte ngrėnė mollėn, dhe mendonte rreth mashkullit dhe femrės. Duke parė lart nė qiell ai tha, "Mė falni Zot, a mund tju bėj disa pyetje?"

Zoti ju pėrgjigj, "Vazhdo ore kokėbosh, por shpejto. Kam njė botė pėr tė krijuar."

Dhe piu tha, "Kur ju krijuat stickėn, pse e bėre trupin e saj aq lakmues dhe tė ėmbėl ndryshe nga e imja?

"E bėra kėtė, ore kokėbosh, qė ju mund ta dashuroni atė."

"Oh, mirė atėhere, pse i dhatė asaj, flokė tė gjata, ndriēuese, dhe tė bukura, dhe jo mua?"

"E bėra kėtė, qė ju mund ta dashuroni atė."

"Oh, mirė atėhere, pse e bėre atė aq budallaqe? Sigurisht qė unė mos ta dashuroj atė?"

"Mirė piu, Jo. E bėra kėtė qė ajo tju dashurojė juve."

Ps .. Mendoj qė forumi duhet tė marri masa pėr tė drejtat e femrave nė komunitet.. :heheheheh:heheheheh:hehehehehMor ti , mir kta qe i genjen e ste vjen hic zor, po mua me thua qe isha aty kur po flisje me zotin?????:heheheheh:heheheheh:heheheheh

Kto dy fjalite e fundit i shton nga xhepi vet ky se zoti iku tha ca tha dhe e la te shushat fare kte:heheheheh:heheheheh:heheheheh:heheheheh
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2122
Regjistruar: 1-7-2007
Vendndodhja: Gjakovė

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ..:: Verliebt ::..

[*] postuar nė 13-2-2008 nė 23:15


Gėzuar :D

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Main OWNER!
*********


Foto


Postime: 122
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Tirane

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: A K T I V

[*] postuar nė 15-2-2008 nė 09:19


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga Sexy_Girl
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga ViSi
ME NE FUND ESHTE AFER!
DISKUTONI PER SHEN VALENTININ!

Feston ti Vis?:PHarrove qe e festojme bashke?:zemer
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Dibrani Forumit
*****


Foto


Postime: 1871
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: diber

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: good

[*] postuar nė 15-2-2008 nė 11:29


uhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cfare dite ka qen kjo per mua hata fare dita me e bukur e jetes time yesssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ju psh te gjithve anetareve :flm:flm:flm:flm:PViG@Ni
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 15-2-2008 nė 21:54


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga vlonjatja
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga ViSi
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga Sexy_Girl
Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga ViSi
ME NE FUND ESHTE AFER!
DISKUTONI PER SHEN VALENTININ!

Feston ti Vis?:PHarrove qe e festojme bashke?:zemer


pse ore nuk e festojme bashke??si bashk mi ? D M TH , jemi te gjith te Dashuruar ne forum ketu ?:cekan
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->
Super ModeratorProhibited Illusion

Tema u Lėviz
12-1-2011 nė 23:14

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 14-2-2011 nė 00:58


Meqe tema eksiston spo hap te re, po ju uroj te gjitheve gezuar shen valentinin, paci vetem dashuri ne zemrat dhe jeten tuaj..

Ju pershendes me kete kenge,

Lori - Shen Valentini
http://www.youtube.com/watch?v=7E2ZOQH174c
Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 14-2-2011 nė 00:59


gezuar gjithashtu dhe nga une...dhe qofshi cdo vit te lumtur ( Si une dhe dolce :P ) hahhahahahahhahaha
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 14-2-2011 nė 01:00


:happy0195:happy0195Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 14-2-2011 nė 01:01


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
gezuar gjithashtu dhe nga une...dhe qofshi cdo vit te lumtur ( Si une dhe dolce :P ) hahhahahahahhahaha


vetkuptohet ajo te parat fare ne urojm :P
Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 14-2-2011 nė 01:02


Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
:happy0195:happy0195


qa ke ce cesh miiiiiiii ???? he thuj iqik pse cesh ???? :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 14-2-2011 nė 01:03


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
:happy0195:happy0195


qa ke ce cesh miiiiiiii ???? he thuj iqik pse cesh ???? :Pqesh ngaqe jam e lumtur mi dhe e dashuruar sikurse dhe ti..
Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11