Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: kenge dasmash nga vendi juaj

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar nė 13-5-2011 nė 11:57


hahahh eshte nje nga une...
struka e cuces topa topa
struka e cuces topa topa
djali ne sokak cu be copa


:P:P :loll
I can and I will.... Watch me !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 4251
Regjistruar: 16-4-2007

Gjendja: Busy
Busy
Mosha: 29
Jashtė Linje


[*] postuar nė 14-5-2011 nė 21:10


arta un skendoj kshu kengsh hahah sa inat i kam pupupuShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 14-5-2011 nė 21:14


:ashamed0005un sdi:happy0195Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 4251
Regjistruar: 16-4-2007

Gjendja: Busy
Busy
Mosha: 29
Jashtė Linje


[*] postuar nė 14-5-2011 nė 21:15


Cituar: Postimi origjinal nga amra=arta  
hahah do te kendoj nje tjeter i mbaj mend me nje dasem tek ju hahah

shkon amiri rru
ges o me patika tbardha krit cucat e struges o i bien me dardha


______________________________________________________

nona nuses o fluturo o nxirr bien e bukurkur o mere nxirre ne ajat jepi pages nasiat jepi pages nasijat me vjerren mos mbae inat

____________________________________________________________________________________

aj perroj dil perroj kush ta bie boje n toj aga daja si zotnoj jala ngjef ne vocin toj aj peroj dil perroj_____________________________________________________________________________________________
o sa kam qesh plaq e kto i kam ndergju te ne haha oj kush agadae ce ka me kubik aj haha mke bo tqesh jo smbaj me vjerren inat si llokume e kam hahahahahha art plaqShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11