Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te?

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:31


edhe ?????? cfare pastaj????? cfare ka dashur te tregoje autorja me kete teme???????
what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:36


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
edhe ?????? cfare pastaj????? cfare ka dashur te tregoje autorja me kete teme???????


eshte teme qe e kalon kapacitetin tend te inteligjences... edhe timin per ate pun se edhe un nje moot kuptova :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:38


Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
edhe ?????? cfare pastaj????? cfare ka dashur te tregoje autorja me kete teme???????


eshte teme qe e kalon kapacitetin tend te inteligjences... edhe timin per ate pun se edhe un nje moot kuptova :P


fillova te mendoja qe ndoshta eshte teper heret per te kuptuar tema te tilla , s'ka shkuar ende ora 9 ketej nga ne ...... por thelle thelle eshte ajo qe thua ti...s'kam kapacitetin e duhur per te kuptuar te tilla tema :P

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:40


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
edhe ?????? cfare pastaj????? cfare ka dashur te tregoje autorja me kete teme???????


eshte teme qe e kalon kapacitetin tend te inteligjences... edhe timin per ate pun se edhe un nje moot kuptova :P


fillova te mendoja qe ndoshta eshte teper heret per te kuptuar tema te tilla , s'ka shkuar ende ora 9 ketej nga ne ...... por thelle thelle eshte ajo qe thua ti...s'kam kapacitetin e duhur per te kuptuar te tilla tema :P


hahhaha ti nuk kupton temen... un nuk kuptpj as gjuhen... e me thua pastaj pse vetem jugun:P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:42


Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
edhe ?????? cfare pastaj????? cfare ka dashur te tregoje autorja me kete teme???????


eshte teme qe e kalon kapacitetin tend te inteligjences... edhe timin per ate pun se edhe un nje moot kuptova :P


fillova te mendoja qe ndoshta eshte teper heret per te kuptuar tema te tilla , s'ka shkuar ende ora 9 ketej nga ne ...... por thelle thelle eshte ajo qe thua ti...s'kam kapacitetin e duhur per te kuptuar te tilla tema :P


hahhaha ti nuk kupton temen... un nuk kuptpj as gjuhen... e me thua pastaj pse vetem jugun:P


me fal paskam thene teme une??? ku eshte tema se s'po e shoh ... :P , vallaj dhe une per jugun jam :)

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:43


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
edhe ?????? cfare pastaj????? cfare ka dashur te tregoje autorja me kete teme???????


eshte teme qe e kalon kapacitetin tend te inteligjences... edhe timin per ate pun se edhe un nje moot kuptova :P


fillova te mendoja qe ndoshta eshte teper heret per te kuptuar tema te tilla , s'ka shkuar ende ora 9 ketej nga ne ...... por thelle thelle eshte ajo qe thua ti...s'kam kapacitetin e duhur per te kuptuar te tilla tema :P


hahhaha ti nuk kupton temen... un nuk kuptpj as gjuhen... e me thua pastaj pse vetem jugun:P


me fal paskam thene teme une??? ku eshte tema se s'po e shoh ... :P , vallaj dhe une per jugun jam :)


hahahha po ti ke nevoj dhe per apart degjimi mi se nuk shifke mire:P
edhe lenja goces temen rehat se e bem lesh bubi edhe ket :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:45


po cilen teme mi????? vetem kaq dua une te me sqarohet...per cfare behet fjale
what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:46


Tema eshte kjo : Kur je me ate, a fillon te mendosh me shume per ate ( tjeterin), ose te parin, ska rendesi. Rendesi ka a menon a smenon? :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:47


Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Tema eshte kjo : Kur je me ate, a fillon te mendosh me shume per ate ( tjeterin), ose te parin, ska rendesi. Rendesi ka a menon a smenon? :Purdho????? ncuq , qenkam e trashe fare sot :P :happy0195

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:49


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Tema eshte kjo : Kur je me ate, a fillon te mendosh me shume per ate ( tjeterin), ose te parin, ska rendesi. Rendesi ka a menon a smenon? :Purdho????? ncuq , qenkam e trashe fare sot :P :happy0195


hahahhaha e po kshu o se ti njecke ke... duhet me pas nja 3 -4 ai per ta kuptu thelbin e temes :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:51


Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Tema eshte kjo : Kur je me ate, a fillon te mendosh me shume per ate ( tjeterin), ose te parin, ska rendesi. Rendesi ka a menon a smenon? :Purdho????? ncuq , qenkam e trashe fare sot :P :happy0195


hahahhaha e po kshu o se ti njecke ke... duhet me pas nja 3 -4 ai per ta kuptu thelbin e temes :P


mos me thuaj ...te kesh 2 e di une, nje ta ēash e nje ta mbash :happy0195

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:52


me te came eee... shyshja sa e eger :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:53


Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
me te came eee... shyshja sa e eger :P


kshu eshte ajo shprehja "popullorēe" , me te degjuar e kam....se s'kam dy :happy0195

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:56


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
me te came eee... shyshja sa e eger :P


kshu eshte ajo shprehja "popullorēe" , me te degjuar e kam....se s'kam dy :happy0195


hahahah lene popullin ti ate e ke mos e caj a te keqen :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 15-4-2011 nė 08:58


Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
Cituar: Postimi origjinal nga honest  
Cituar: Postimi origjinal nga muskonja  
me te came eee... shyshja sa e eger :P


kshu eshte ajo shprehja "popullorēe" , me te degjuar e kam....se s'kam dy :happy0195


hahahah lene popullin ti ate e ke mos e caj a te keqen :P


qyqa as qe e kam menu noihere .... pupupupuppup jo mi te keqen boll na cajne koken , terr verr gjithe diten :happy0195:happy0195

what goes around....comes around...

... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 7-11-2014 nė 13:24


puna esht se sme dalin as temat muaShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 2
Regjistruar: 9-10-2016

Gjendja: Aggressive
Aggressive
Gjinia: Femėr
Mosha: 21
Jashtė Linje


[*] postuar nė 9-10-2016 nė 14:45


po skam pergjigje per pytjej
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 2
Regjistruar: 9-10-2016

Gjendja: Aggressive
Aggressive
Gjinia: Femėr
Mosha: 21
Jashtė Linje


[*] postuar nė 9-10-2016 nė 14:49


:i love u:zemer
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 27-10-2016 nė 23:03


:in love
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 894
Regjistruar: 1-2-2011

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Jamaica
Jamaica
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje


[*] postuar nė 28-1-2017 nė 18:16


Sikur fjalet te kishin nje kuptim!!!!
Dhe ndjenjen te personifikonin...
Do ishte si nje prezmatim
Ku njeri-tjetrin do te prezantonim...


Essere saggi nella vita aiuta, ma io sono fatto a modo mio...
non c'č un cazzo da fare....

Il mondo č vostro, č nelle vostre mani. Fate quel cazzo che volete... ma fatelo bene! ...

la sigaretta fa male.. rompila e facci una canna!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11