Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Vajza qė nuk ka larė dhėmbėt qė 10 vjet

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 19:10
Vajza qė nuk ka larė dhėmbėt qė 10 vjet

Seul, 11 prill – Njėzetvjeēarja Ji Hyun Ji pėr herė tė fundit ka larė dhėmbėt kur ishte vajzė, dhe as atėherė nuk i kishte larė vet, por nė kėtė i ndihmoi e ėma.
Edhe pse Ji Hyun Ji nuk ka larė dhėmbėt qė 10 vjet, fjala ėshtė pėr njė vajzė tėrheqėse, e cila falė zakoneve tė saj tė ēuditshme do tė paraqitet nė emisionin e njohur televiziv “Virusi nga Marsi”, i cili shfaqet nė kanalin jugkorean tvN.
Nė fund tė emisionit nė tė cilin do tė paraqitet Ji Hyun Ji, do tė marrin pjesė edhe dentistėt, tė cilėt do tė japin mendimin e tyre pėr dhėmbėt e vajzės, transmetojnė agjencitė.
“Nuk e kuptoj pse njerėzit pastrojnė dhėmbėt. Nuk ėshtė se njerėzit shikohen nė gojė. Midis tjerash, shtresa e ushqimit mbron dhėmbėt”, ka thėnė Ji Hyun Ji.

Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 19:13


:happy0195 po Bysha nuk shihet , byshen valle a e paska pastruar ndonjehere kjo vajze apo e paska njejt si gojen ???

ncncnnc madje dhe ka akuzuar te tjeret pse pastrojne dhembettt:dajak
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-4-2011 nė 19:36


:happy0195mire ka bere...fundja cte mire sjell te lash dhembet :lolllol se bej shaka nuk mund te besh asgje dhe nk pranohesh ne asnje shoqeri kur nuk ke higjenen vetjake•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 20:23


“Nuk e kuptoj pse njerėzit pastrojnė dhėmbėt. Nuk ėshtė se njerėzit shikohen nė gojė. Midis tjerash, shtresa e ushqimit mbron dhėmbėt”, ka thėnė Ji Hyun Ji.
pak a shume ka njerez qe sja kane haberin fare te gojes dhe e kane gojen ruaze dhe te bardhe varet nga geni dhe trungu ska te thoj jam i mendimit
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-4-2011 nė 20:27


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
“Nuk e kuptoj pse njerėzit pastrojnė dhėmbėt. Nuk ėshtė se njerėzit shikohen nė gojė. Midis tjerash, shtresa e ushqimit mbron dhėmbėt”, ka thėnė Ji Hyun Ji.
pak a shume ka njerez qe sja kane haberin fare te gojes dhe e kane gojen ruaze dhe te bardhe varet nga geni dhe trungu ska te thoj jam i mendimit
po pra ka njerez qe si lajne fare dhe i kane teper te shendoshe kurse ne qe i lajme i kemi me mbushje :p•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 20:28


Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
“Nuk e kuptoj pse njerėzit pastrojnė dhėmbėt. Nuk ėshtė se njerėzit shikohen nė gojė. Midis tjerash, shtresa e ushqimit mbron dhėmbėt”, ka thėnė Ji Hyun Ji.
pak a shume ka njerez qe sja kane haberin fare te gojes dhe e kane gojen ruaze dhe te bardhe varet nga geni dhe trungu ska te thoj jam i mendimit
po pra ka njerez qe si lajne fare dhe i kane teper te shendoshe kurse ne qe i lajme i kemi me mbushje :p


e sakte angel sdo te thote asgje dhe jam plotesisht i bindur
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 20:30


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
“Nuk e kuptoj pse njerėzit pastrojnė dhėmbėt. Nuk ėshtė se njerėzit shikohen nė gojė. Midis tjerash, shtresa e ushqimit mbron dhėmbėt”, ka thėnė Ji Hyun Ji.
pak a shume ka njerez qe sja kane haberin fare te gojes dhe e kane gojen ruaze dhe te bardhe varet nga geni dhe trungu ska te thoj jam i mendimit
po pra ka njerez qe si lajne fare dhe i kane teper te shendoshe kurse ne qe i lajme i kemi me mbushje :p


e sakte angel sdo te thote asgje dhe jam plotesisht i bindur
Zeshkan po shqiptaret dikur si kan pas lar fare,, prishe pun,,,, keto i habiten per 10 vjeqare, kur shqiptaret si kan pas la kurr???
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 20:31


Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
“Nuk e kuptoj pse njerėzit pastrojnė dhėmbėt. Nuk ėshtė se njerėzit shikohen nė gojė. Midis tjerash, shtresa e ushqimit mbron dhėmbėt”, ka thėnė Ji Hyun Ji.
pak a shume ka njerez qe sja kane haberin fare te gojes dhe e kane gojen ruaze dhe te bardhe varet nga geni dhe trungu ska te thoj jam i mendimit
po pra ka njerez qe si lajne fare dhe i kane teper te shendoshe kurse ne qe i lajme i kemi me mbushje :p


ke te drejte , por nuk e besoj se do ta puthte nje mashkull ate vajze '' nese e dinte qe nuk i ka lare dhembet'' , dhe edyta duhet ti rrije shoqerija 10 meter large nga aroma e buukur qe ka ...
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-4-2011 nė 20:32


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
“Nuk e kuptoj pse njerėzit pastrojnė dhėmbėt. Nuk ėshtė se njerėzit shikohen nė gojė. Midis tjerash, shtresa e ushqimit mbron dhėmbėt”, ka thėnė Ji Hyun Ji.
pak a shume ka njerez qe sja kane haberin fare te gojes dhe e kane gojen ruaze dhe te bardhe varet nga geni dhe trungu ska te thoj jam i mendimit
po pra ka njerez qe si lajne fare dhe i kane teper te shendoshe kurse ne qe i lajme i kemi me mbushje :p


e sakte angel sdo te thote asgje dhe jam plotesisht i bindur
kam pershtypjen se ka te beje me shume per paraqitjen estetike pasi dhembet te rregullojne gojen .... imagjino te kesh afer nje person me dhemb te palar besoj se do ishe me rehat sikur mos t fliste fare•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 20:32


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
“Nuk e kuptoj pse njerėzit pastrojnė dhėmbėt. Nuk ėshtė se njerėzit shikohen nė gojė. Midis tjerash, shtresa e ushqimit mbron dhėmbėt”, ka thėnė Ji Hyun Ji.
pak a shume ka njerez qe sja kane haberin fare te gojes dhe e kane gojen ruaze dhe te bardhe varet nga geni dhe trungu ska te thoj jam i mendimit
po pra ka njerez qe si lajne fare dhe i kane teper te shendoshe kurse ne qe i lajme i kemi me mbushje :p


e sakte angel sdo te thote asgje dhe jam plotesisht i bindur
Zeshkan po shqiptaret dikur si kan pas lar fare,, prishe pun,,,, keto i habiten per 10 vjeqare, kur shqiptaret si kan pas la kurr???


e pra viso jo vetem shqiptaret por ne azilet e zvires vlla i kam pa me syte e mi te bardhe dhe te zinj i lanin me kallamishte dhe goja ruaz
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 20:33


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
“Nuk e kuptoj pse njerėzit pastrojnė dhėmbėt. Nuk ėshtė se njerėzit shikohen nė gojė. Midis tjerash, shtresa e ushqimit mbron dhėmbėt”, ka thėnė Ji Hyun Ji.
pak a shume ka njerez qe sja kane haberin fare te gojes dhe e kane gojen ruaze dhe te bardhe varet nga geni dhe trungu ska te thoj jam i mendimit
po pra ka njerez qe si lajne fare dhe i kane teper te shendoshe kurse ne qe i lajme i kemi me mbushje :p


e sakte angel sdo te thote asgje dhe jam plotesisht i bindur
Zeshkan po shqiptaret dikur si kan pas lar fare,, prishe pun,,,, keto i habiten per 10 vjeqare, kur shqiptaret si kan pas la kurr???


e pra viso jo vetem shqiptaret por ne azilet e zvires vlla i kam pa me syte e mi te bardhe dhe te zinj i lanin me kallamishte dhe goja ruaz

:happy0195:happy0195:happy0195:happy0195


''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

I Keq
****


Foto


Postime: 870
Regjistruar: 26-2-2011
Vendndodhja: MBRAPA TEJE...

Jashtė Linje

Gjendja: GJITHMONE ME TY...

[*] postuar nė 12-4-2011 nė 17:45


po ate qe ka mes kembeve kjo e ka lar se dhe ate nuk ja shikon njeri meqe thot qe dhembet nuk ti shofin...po kjo qenka per ti fut klorin 10 vjet rresht ti dal zhuli...Dy fytyra egzistojn,e eger dhe e varfer...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6876
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 12-4-2011 nė 20:36


spate pergjigje tjeter po kete e thua:loll
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 989
Regjistruar: 3-4-2011
Vendndodhja: TIRANE-ALBANIA

Gjendja: Aggressive
Aggressive
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Beqar

[*] postuar nė 12-4-2011 nė 23:11
Dhembe Pa Project FareBechtel-Enka_Joint Venture Companies Croup
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 40
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 13-4-2011 nė 17:48


:happy0195Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11