Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Fytyra e vertet e Justin Bieber, zhgenjehen mijra FANSA

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: happy

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 18:33
Fytyra e vertet e Justin Bieber, zhgenjehen mijra FANSA,•’``’•,•’``’•,…..............…
’•,`’•,*,•’`,•’.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ’•,`’•,*,•’`,•’
♥♥`’•,,•’`“Ø`*•.ø♥ø.•*“Ø*•.ø.•*`’•,,•


"Faleminderit" tė gjithė atyre qė mė kanė goditur me gurė pas shpine,sepse falė kėtyre gurėve ndėrtova kėshtjellėn time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-4-2011 nė 18:34


nuk hapet :(•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: happy

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 18:38


sa te hap html dhe do ta shikosh por mund ta shohesh edhe ketu http://www.youtube.com/watch?v=wjSD87qonYw
,•’``’•,•’``’•,…..............…
’•,`’•,*,•’`,•’.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ’•,`’•,*,•’`,•’
♥♥`’•,,•’`“Ø`*•.ø♥ø.•*“Ø*•.ø.•*`’•,,•


"Faleminderit" tė gjithė atyre qė mė kanė goditur me gurė pas shpine,sepse falė kėtyre gurėve ndėrtova kėshtjellėn time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-4-2011 nė 18:47


:happy0195gjithmone e kam ditur qe ky nuk ishte ai qe dukej :loll•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: happy

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 18:57


ai djali i bukur dhe plot fame nuk egziston :( nuk eshte gje tjeter vetem nje plakush 51 vjecar, qe shfrytezoi ne maximum zerin e tij prej nje 9 vjecari :cekan
,•’``’•,•’``’•,…..............…
’•,`’•,*,•’`,•’.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ’•,`’•,*,•’`,•’
♥♥`’•,,•’`“Ø`*•.ø♥ø.•*“Ø*•.ø.•*`’•,,•


"Faleminderit" tė gjithė atyre qė mė kanė goditur me gurė pas shpine,sepse falė kėtyre gurėve ndėrtova kėshtjellėn time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-4-2011 nė 19:05


Cituar: Postimi origjinal nga Bjondina tr  
ai djali i bukur dhe plot fame nuk egziston :( nuk eshte gje tjeter vetem nje plakush 51 vjecar, qe shfrytezoi ne maximum zerin e tij prej nje 9 vjecari :cekan
ahahahah....e kam pas inat gjithmone kte ... po pervec qe eshte 51 vjec qenka dhe abuzues femijesh , pedofil :( e tmerrshme•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 19:43


auuuuuuuuu me habit kjo gjaaaaaa, pff me vertet asht ?''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-4-2011 nė 19:48


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
auuuuuuuuu me habit kjo gjaaaaaa, pff me vertet asht ?
Ky eshte super lajm :happy0195 une po vdes se qeshuri imagjino si do ndihen ato qe e kan pas idhull:loll•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 20:28


Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
auuuuuuuuu me habit kjo gjaaaaaa, pff me vertet asht ?
Ky eshte super lajm :happy0195 une po vdes se qeshuri imagjino si do ndihen ato qe e kan pas idhull:loll
hahahahahahahahhahahahahaha, un kur e pash u habita, rop se dashnorja shokut tim AMERIKAN, i thash shife shife kete qe pelqen e DASHNORJA joteeee, c'far YLLI asht,,,,, ai ka fillu tu qesh me te madhe, e mori ne telefon i tha sju besuuuu, vetem kur e pa vidjon
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 11-4-2011 nė 20:30


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
auuuuuuuuu me habit kjo gjaaaaaa, pff me vertet asht ?
Ky eshte super lajm :happy0195 une po vdes se qeshuri imagjino si do ndihen ato qe e kan pas idhull:loll
hahahahahahahahhahahahahaha, un kur e pash u habita, rop se dashnorja shokut tim AMERIKAN, i thash shife shife kete qe pelqen e DASHNORJA joteeee, c'far YLLI asht,,,,, ai ka fillu tu qesh me te madhe, e mori ne telefon i tha sju besuuuu, vetem kur e pa vidjon
po pra eshte nje shoqja ime te klasa e ka mbush banken plot me J.B :happy0195 po vdes tja shof fytyren kur tja tregoj neser.....plus qe ky qenka dhe pedofil :(•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 11-4-2011 nė 20:31


Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
auuuuuuuuu me habit kjo gjaaaaaa, pff me vertet asht ?
Ky eshte super lajm :happy0195 une po vdes se qeshuri imagjino si do ndihen ato qe e kan pas idhull:loll
hahahahahahahahhahahahahaha, un kur e pash u habita, rop se dashnorja shokut tim AMERIKAN, i thash shife shife kete qe pelqen e DASHNORJA joteeee, c'far YLLI asht,,,,, ai ka fillu tu qesh me te madhe, e mori ne telefon i tha sju besuuuu, vetem kur e pa vidjon
po pra eshte nje shoqja ime te klasa e ka mbush banken plot me J.B :happy0195 po vdes tja shof fytyren kur tja tregoj neser.....plus qe ky qenka dhe pedofil :(

hahahahahahahahahaha, ka per te qaaaaaaaaaaaaa e shkreta :happy0195
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

I Keq
****


Foto


Postime: 870
Regjistruar: 26-2-2011
Vendndodhja: MBRAPA TEJE...

Jashtė Linje

Gjendja: GJITHMONE ME TY...

[*] postuar nė 12-4-2011 nė 03:01


ue cja dhjeu biberi hahahahaDy fytyra egzistojn,e eger dhe e varfer...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: happy

[*] postuar nė 12-4-2011 nė 09:55


:happy0195
,•’``’•,•’``’•,…..............…
’•,`’•,*,•’`,•’.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ’•,`’•,*,•’`,•’
♥♥`’•,,•’`“Ø`*•.ø♥ø.•*“Ø*•.ø.•*`’•,,•


"Faleminderit" tė gjithė atyre qė mė kanė goditur me gurė pas shpine,sepse falė kėtyre gurėve ndėrtova kėshtjellėn time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
AdministratorYlli Forumit
Yll fare
Tema u vendos nė Krye
12-4-2011 nė 09:59

I Keq
****


Foto


Postime: 870
Regjistruar: 26-2-2011
Vendndodhja: MBRAPA TEJE...

Jashtė Linje

Gjendja: GJITHMONE ME TY...

[*] postuar nė 12-4-2011 nė 17:42


tu thaft dora bjonde,se ke merzit gocat tani me kete lajm kaq tragjik...kaq sexy hahahahaha...Dy fytyra egzistojn,e eger dhe e varfer...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ø·.>קгเภςєร..๏Ŧ..l๏שє<·.ø
*****
Postime: 4705
Regjistruar: 2-9-2009
Vendndodhja: Tirane

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: e kush e merr vesh?!

[*] postuar nė 12-4-2011 nė 18:34


ehuuuuuu ky lajme ka nja 3 muaj qe ka dal dhe u zbulua qe ishin Mashtrime.Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 4
Regjistruar: 16-10-2012

Jashtė Linje


[*] postuar nė 16-10-2012 nė 08:57Thank you for this article. That’s all I can say. You most definitely have made this blog into something special. You clearly know what you are doing, you’ve covered so many bases.Thanks!


North Face Jackets Outlet Moncler Vestes Giacche Belstaff
Louis Vuitton Outlet #@!--)en Millen Outlet
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 25
Regjistruar: 25-10-2012
Vendndodhja: Burrel(QytetiGangove)

Gjendja: Angel
Angel
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: Nevrike

[*] postuar nė 25-10-2012 nė 09:19


gjithmon e kom urry ket kengtar qe nfillim
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 17-9-2014 nė 09:55


http://www.youtube.com/watch?v=Ur-ZVYs1mY0Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11