Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko n fund

Antart q po shikojn kt faqe: Asnj - 1 Vizitor

Versioni i Printueshm  
Autori: Subjekti: Fytyra e vertet e Justin Bieber, zhgenjehen mijra FANSA

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jasht Linje

Gjendja: happy

[*] postuar n 11-4-2011 n 18:33
Fytyra e vertet e Justin Bieber, zhgenjehen mijra FANSA,``,``,..............
,`,*,`,.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ,`,*,`,
♥♥`,,``*.♥.**..*`,,


"Faleminderit" t gjith atyre q m kan goditur me gur pas shpine,sepse fal ktyre gurve ndrtova kshtjelln time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jasht Linje


[*] postuar n 11-4-2011 n 18:34


nuk hapet :(...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jasht Linje

Gjendja: happy

[*] postuar n 11-4-2011 n 18:38


sa te hap html dhe do ta shikosh por mund ta shohesh edhe ketu http://www.youtube.com/watch?v=wjSD87qonYw
,``,``,..............
,`,*,`,.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ,`,*,`,
♥♥`,,``*.♥.**..*`,,


"Faleminderit" t gjith atyre q m kan goditur me gur pas shpine,sepse fal ktyre gurve ndrtova kshtjelln time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jasht Linje


[*] postuar n 11-4-2011 n 18:47


:happy0195gjithmone e kam ditur qe ky nuk ishte ai qe dukej :loll...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jasht Linje

Gjendja: happy

[*] postuar n 11-4-2011 n 18:57


ai djali i bukur dhe plot fame nuk egziston :( nuk eshte gje tjeter vetem nje plakush 51 vjecar, qe shfrytezoi ne maximum zerin e tij prej nje 9 vjecari :cekan
,``,``,..............
,`,*,`,.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ,`,*,`,
♥♥`,,``*.♥.**..*`,,


"Faleminderit" t gjith atyre q m kan goditur me gur pas shpine,sepse fal ktyre gurve ndrtova kshtjelln time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jasht Linje


[*] postuar n 11-4-2011 n 19:05


Cituar: Postimi origjinal nga Bjondina tr  
ai djali i bukur dhe plot fame nuk egziston :( nuk eshte gje tjeter vetem nje plakush 51 vjecar, qe shfrytezoi ne maximum zerin e tij prej nje 9 vjecari :cekan
ahahahah....e kam pas inat gjithmone kte ... po pervec qe eshte 51 vjec qenka dhe abuzues femijesh , pedofil :( e tmerrshme...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jasht Linje

Gjendja: I Mrzitur

[*] postuar n 11-4-2011 n 19:43


auuuuuuuuu me habit kjo gjaaaaaa, pff me vertet asht ?''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jasht Linje


[*] postuar n 11-4-2011 n 19:48


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
auuuuuuuuu me habit kjo gjaaaaaa, pff me vertet asht ?
Ky eshte super lajm :happy0195 une po vdes se qeshuri imagjino si do ndihen ato qe e kan pas idhull:loll...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jasht Linje

Gjendja: I Mrzitur

[*] postuar n 11-4-2011 n 20:28


Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
auuuuuuuuu me habit kjo gjaaaaaa, pff me vertet asht ?
Ky eshte super lajm :happy0195 une po vdes se qeshuri imagjino si do ndihen ato qe e kan pas idhull:loll
hahahahahahahahhahahahahaha, un kur e pash u habita, rop se dashnorja shokut tim AMERIKAN, i thash shife shife kete qe pelqen e DASHNORJA joteeee, c'far YLLI asht,,,,, ai ka fillu tu qesh me te madhe, e mori ne telefon i tha sju besuuuu, vetem kur e pa vidjon
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jasht Linje


[*] postuar n 11-4-2011 n 20:30


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
auuuuuuuuu me habit kjo gjaaaaaa, pff me vertet asht ?
Ky eshte super lajm :happy0195 une po vdes se qeshuri imagjino si do ndihen ato qe e kan pas idhull:loll
hahahahahahahahhahahahahaha, un kur e pash u habita, rop se dashnorja shokut tim AMERIKAN, i thash shife shife kete qe pelqen e DASHNORJA joteeee, c'far YLLI asht,,,,, ai ka fillu tu qesh me te madhe, e mori ne telefon i tha sju besuuuu, vetem kur e pa vidjon
po pra eshte nje shoqja ime te klasa e ka mbush banken plot me J.B :happy0195 po vdes tja shof fytyren kur tja tregoj neser.....plus qe ky qenka dhe pedofil :(...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jasht Linje

Gjendja: I Mrzitur

[*] postuar n 11-4-2011 n 20:31


Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
auuuuuuuuu me habit kjo gjaaaaaa, pff me vertet asht ?
Ky eshte super lajm :happy0195 une po vdes se qeshuri imagjino si do ndihen ato qe e kan pas idhull:loll
hahahahahahahahhahahahahaha, un kur e pash u habita, rop se dashnorja shokut tim AMERIKAN, i thash shife shife kete qe pelqen e DASHNORJA joteeee, c'far YLLI asht,,,,, ai ka fillu tu qesh me te madhe, e mori ne telefon i tha sju besuuuu, vetem kur e pa vidjon
po pra eshte nje shoqja ime te klasa e ka mbush banken plot me J.B :happy0195 po vdes tja shof fytyren kur tja tregoj neser.....plus qe ky qenka dhe pedofil :(

hahahahahahahahahaha, ka per te qaaaaaaaaaaaaa e shkreta :happy0195
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

I Keq
****


Foto


Postime: 870
Regjistruar: 26-2-2011
Vendndodhja: MBRAPA TEJE...

Jasht Linje

Gjendja: GJITHMONE ME TY...

[*] postuar n 12-4-2011 n 03:01


ue cja dhjeu biberi hahahahaDy fytyra egzistojn,e eger dhe e varfer...
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Yll fare
********


Foto


Postime: 4448
Regjistruar: 19-1-2010
Vendndodhja: Born To Make You Happy

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 32
Jasht Linje

Gjendja: happy

[*] postuar n 12-4-2011 n 09:55


:happy0195
,``,``,..............
,`,*,`,.
Ylli- Forumit- I love
Akullore
Forum ,`,*,`,
♥♥`,,``*.♥.**..*`,,


"Faleminderit" t gjith atyre q m kan goditur me gur pas shpine,sepse fal ktyre gurve ndrtova kshtjelln time..!

http://www.youtube.com/watch?v=G9-tSFy4sqg&NR=1 :)
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar
AdministratorYlli Forumit
Yll fare
Tema u vendos n Krye
12-4-2011 n 09:59

I Keq
****


Foto


Postime: 870
Regjistruar: 26-2-2011
Vendndodhja: MBRAPA TEJE...

Jasht Linje

Gjendja: GJITHMONE ME TY...

[*] postuar n 12-4-2011 n 17:42


tu thaft dora bjonde,se ke merzit gocat tani me kete lajm kaq tragjik...kaq sexy hahahahaha...Dy fytyra egzistojn,e eger dhe e varfer...
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

.>קгเภςєร..๏Ŧ..l๏שє<.
*****
Postime: 4705
Regjistruar: 2-9-2009
Vendndodhja: Tirane

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 23
Jasht Linje

Gjendja: e kush e merr vesh?!

[*] postuar n 12-4-2011 n 18:34


ehuuuuuu ky lajme ka nja 3 muaj qe ka dal dhe u zbulua qe ishin Mashtrime.Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 4
Regjistruar: 16-10-2012

Jasht Linje


[*] postuar n 16-10-2012 n 08:57Thank you for this article. Thats all I can say. You most definitely have made this blog into something special. You clearly know what you are doing, youve covered so many bases.Thanks!


North Face Jackets Outlet Moncler Vestes Giacche Belstaff
Louis Vuitton Outlet #@!--)en Millen Outlet
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 25
Regjistruar: 25-10-2012
Vendndodhja: Burrel(QytetiGangove)

Gjendja: Angel
Angel
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jasht Linje

Gjendja: Nevrike

[*] postuar n 25-10-2012 n 09:19


gjithmon e kom urry ket kengtar qe nfillim
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014
Vendndodhja: Ne Zemren E Tij

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jasht Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar n 17-9-2014 n 09:55


http://www.youtube.com/watch?v=Ur-ZVYs1mY0
Kush me lendon me ben te forte...Kush me kritikon me ben te rendsishme...Kush me ka inat me ben te muar..........
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>> ~ Jetmira ~
"""""""""
Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko n fillim

Powered by XMB 1.9.11