Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2
Autori: Subjekti: A Keni Frike nga Vdekja ??

\"A\"
****


Foto


Postime: 923
Regjistruar: 2-9-2007
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Rehat

[*] postuar nė 14-11-2007 nė 13:30


jooooooooooooooooooJam i lumtuuuuuuuuuuuuuuur me nje yll!!!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 14-11-2007 nė 15:01


shum:01
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 29-2-2008 nė 20:55


jo mo cne ca qefiiiiiiiiiiiiiiiii:24Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 279
Regjistruar: 12-11-2006
Vendndodhja: afer diellit

Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: I'm back.......:P:P:P

[*] postuar nė 3-3-2008 nė 23:47


nuk kam frike nga vdekja por me vjen inat se gjate gjithe jetes sone ne pergatitemi per te jetuar bejme shkollen,mastera,prape mastera,punojme per te siguruar jetesen dhe vdesim ne disa raste pa e shijuar jeten. nuk mund ta shijojme ate ne max sepse duhet te vrasim mendjen per te ardhmen. prandaj me vjen inat me te. megjithate keshilla ime eshte te jetojme sa te mundemi sepse edhe perjetesia nuk ka vlere nqs shikon te te ikin te afermitOne death is a tragedy.....One million is a statistic!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


*******


Foto


Postime: 3321
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 12-7-2010 nė 18:47


Sado qe themi nuk kemi frike nga vdekja, kur je prane saj atehere kupton qe realisht ke frike, pasiqe me fjale te gjithe themi eshte proēes jetesor i nje zinxhiri ciklik, ect ect. Por qe personalisht mendoj qe kam frike nga vdekja duke filluar nga menyra se si do me vij vdekja e mundimshme apo jo, dhe deri tek jeta pas vdekjes, normalisht kjo eshte nje jete e perkohshme, ē'kuptim do te kishte nese do lindnim, jetonim dhe vdisnim, pa sens!!! Por qe esenca e gjithe kesaj sfide jetesore besoj qe ka nje shpjegim logjik qe eshte jeta pas vdekjes.”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar nė 12-7-2010 nė 18:49


veq kur e mendoj uu vdes fare leje me kur te vije ajo dite larg qofteee :love0071::love0071:
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 12-7-2010 nė 21:55


njeriu duhet te kujdesur qe mos te ja sjell vet vetes vdekjen , e qe vjen nga Zoti ajo eshte kret tjeter send , prandaj nuk duhet friguarNjeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 13-7-2010 nė 12:40


JO FARE.E PRES ME PA DURIM TE VIJ AI MOMENT
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 13-7-2010 nė 13:11


PO DONJIER KAM FRIG SDUA TE VDES:love0071:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 13-7-2010 nė 20:02


:qifteNjeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-7-2010 nė 20:03


Jo aspak..Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


******


Foto


Postime: 1641
Regjistruar: 27-5-2010
Vendndodhja: zurich

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Tek Nje Zemer

[*] postuar nė 11-1-2012 nė 15:34


esht vetem nje enderr e pa deshuashme vdekja po ta themi se tani te merr tjetri me zor te nxerr jasht dhe kur i sheh kallashin ne krah mendoj se esht nje tmerr ose ne kohen e enverit si u pushkatoshin rob shifte shokun tu vra dhe vet ishte i fundit per pushkatim besoj se i shkonte ujti varg per kemb ndersa pas vdekjes ska degjim as dhimbje.Lotet jane fjalet e zemres ...
Akullore Forum

24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 13-9-2014 nė 15:16


skam sepse tgjith jemi tvdekshemShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11