Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  
Autori: Subjekti: A Keni Frike nga Vdekja ??

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 690
Regjistruar: 11-5-2007
Vendndodhja: Tirane

Jashtė Linje

Gjendja: Femer

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 21:15
A Keni Frike nga Vdekja ??


ESHTE E TRISHTUSHME KUR MENDON PER VDEKJEN DHE E DHIMBSHME KUR NDODH TE NJE PERSON I AFERM ,E KAM PROVUAR TE HUMBASESH NJE PERSON SHUME TE AFERT DHE NGEL NJE BOSHLLEK QE ESHTE ZOR TA MBUSHESH PERSERI. POR KUR E MENDON PER VETEN TENDE NUK MENDOJ QE ESHTE FRIKE SEPSE HERET APO VONI AJO DO NDODHI DHE NE SI SHMANGEMI DOT. MERZITEM VETEM KUR MENDOJ QE VDEKJA SHKAKTON VUAJTJE TE ATO QE LEJME PAS.


PO JU SI MENDONI?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 112
Regjistruar: 4-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 21:30


une mendoj se sja vlen me fol per vdekjen sa je gjall
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 841
Regjistruar: 26-4-2007
Vendndodhja: tiran

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ne qetesine time........

[*] postuar nė 4-5-2007 nė 22:59


kam frik nese me ndodh tek njerezit e mi te dashur ndersa per vete jo sepse e di se esht e natyrshme dhe e pa shmangshme.........
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 2245
Regjistruar: 27-6-2008
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 21:26


nuk kam fare frik nga vdekja
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~KaramelkA
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 14-4-2007
Vendndodhja: Ne zemren e njonit!

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ~~~LLASTICE E NJONIT~~~

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 21:29


kam frike!Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 18-5-2007 nė 21:37


Skam Frik sepse kemi lindur per te vdekur :PAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 19-5-2007 nė 01:15


:3At suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 116
Regjistruar: 12-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 19-5-2007 nė 04:09


kam frike nga lloji vdekjes po uroj ta kem te lehte:01
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

IO CHE NON VIVO SENZA TE AMORE
****
Postime: 891
Regjistruar: 7-5-2007
Vendndodhja: *** NE ZEMREN E TIJ PERGJITHMON ***

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ** MUNDE TE RROJ PA DIELL, PA DRITE, PA ZEMER, PA SY, POR ASNJE CASTE PA TY.. **

[*] postuar nė 20-5-2007 nė 02:47


po kam frike dhe shume.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 810
Regjistruar: 20-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: in love

[*] postuar nė 20-5-2007 nė 09:41


jo

kush linde do te vdese eshte proces natyral qe u vjen te gjithe njerezve
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2211
Regjistruar: 3-12-2005
Vendndodhja: ~Ne Mendjen Dhe Ne Zemren e Tij~

Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ♥CrazY♥

[*] postuar nė 25-8-2007 nė 01:41


patjeter:008*Lumturia esht si nje flutur,Nese e ndjek nuk do arrish kurre ta kapesh.
Por nese ndalon per nje cast,Do te qendroj ne doren tende...!*
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Kumanovare
***


Foto


Postime: 451
Regjistruar: 8-12-2006

Vendlindja: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: Permbi Tok

[*] postuar nė 3-10-2007 nė 22:53


Nuk kam frik nga vdekjaShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 35
Regjistruar: 7-11-2007
Vendndodhja: Prishtinė

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-11-2007 nė 13:12


Nuk kam frikė nga vdekja....ėshtė e natyrshme!!!...plazhit tė kujtimeve!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 13-11-2007 nė 15:11


Jo apsolutisht Sepse Per te vdekur kemi lindur :DAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 350
Regjistruar: 13-11-2007
Vendndodhja: mes yjeve

Jashtė Linje

Gjendja: e plote

[*] postuar nė 13-11-2007 nė 15:12


kam shume frike nga vdekja nga asgjesimi nga te kthyerit ne nje hic. Mendo sikur njeriu te jete i vetdijshem se ka vdekur sa tmerr kudo erresire ftohte.Me ngjall nje ndjenje shume te keqe ideja se nje dite sdo te jem me:qaj:qaj:qaj:qaj:qajShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 13-11-2007 nė 15:13


aahahahahahahahahahahah kisssss henezaAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 13-11-2007 nė 15:13


pa problem do te shoqeroj une deri ne parajse :dAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 350
Regjistruar: 13-11-2007
Vendndodhja: mes yjeve

Jashtė Linje

Gjendja: e plote

[*] postuar nė 13-11-2007 nė 15:14


po seshte per te qeshur mo mr besi ja une edhe qe shkruajta per te u merzita shume:01:01Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 13-11-2007 nė 15:16


Hiqe ate merzi jeto jeten sa ke per te jetuar edhe shijoje ate :D mos ke frik se ke koj ( sa vjece je ) :d Kisss :DAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 350
Regjistruar: 13-11-2007
Vendndodhja: mes yjeve

Jashtė Linje

Gjendja: e plote

[*] postuar nė 13-11-2007 nė 15:19


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga Mr_BeSi
pa problem do te shoqeroj une deri ne parajse :d

rrofsh besi po une kam vendos te shkoj ne ferr:haha
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 13-11-2007 nė 15:20


Jo ste lejoj une dot mar me veten ne parajse :p:p :perqafoj :pucAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 350
Regjistruar: 13-11-2007
Vendndodhja: mes yjeve

Jashtė Linje

Gjendja: e plote

[*] postuar nė 13-11-2007 nė 15:22


o besi o do jetosh jeten e te shkosh ne ferr ose do rrish pa jetuar qe te shkosh ne parajse. Ste duket se eshte me mire e para?:zemerrShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 13-11-2007 nė 15:24


AHAHAHAHAHAHAH Jom ne hall henezaAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 554
Regjistruar: 9-5-2007
Vendndodhja: Hiding in His Heart...

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Cryptic

[*] postuar nė 13-11-2007 nė 16:59


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga ~Akullore~
ESHTE E TRISHTUSHME KUR MENDON PER VDEKJEN DHE E DHIMBSHME KUR NDODH TE NJE PERSON I AFERM ,E KAM PROVUAR TE HUMBASESH NJE PERSON SHUME TE AFERT DHE NGEL NJE BOSHLLEK QE ESHTE ZOR TA MBUSHESH PERSERI. POR KUR E MENDON PER VETEN TENDE NUK MENDOJ QE ESHTE FRIKE SEPSE HERET APO VONI AJO DO NDODHI DHE NE SI SHMANGEMI DOT. MERZITEM VETEM KUR MENDOJ QE VDEKJA SHKAKTON VUAJTJE TE ATO QE LEJME PAS.

Pjtone edhe une me kete qe keni thene ju....
Sme frikeson vdekja mua...kam frik nga vdekja nese ajo ma merr dikend qe une e dua....


PO JU SI MENDONI?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 192
Regjistruar: 12-11-2007
Vendndodhja: tek zemra e dikuj

Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: rehat

[*] postuar nė 14-11-2007 nė 13:28


ilndja edhe vdekja jan ligjet e natyres
cdo njeri eshte i detyruar ti zbatoj:(
[color=violet]Askush nuk i meriton lotet e tua
ai qe te do
nuk te ben te qash
[img]http://img147.imageshack.us/img147/6797/pa#@!--)on1jp2.gif[/img][/color]
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11