Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Nese nsr do te vdisje & sot do te kishe mundesin te beje vetem 1 telefonat.. Ke do te telefonoje & cfar do i thoshe...

NoreenBurl

Postime: 1
Regjistruar: 5-4-2011

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 5-4-2011 nė 20:50
Nese nsr do te vdisje & sot do te kishe mundesin te beje vetem 1 telefonat.. Ke do te telefonoje & cfar do i thoshe atij xsoni??Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 259
Regjistruar: 13-3-2010

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 5-4-2011 nė 21:34


do doja te beja disa tel. sepse kam disa njerez sh te rendesishem ne jete.
por nese me thuhet vetem nje.........ateher do zgjidhja mamin tim.........
do i thoja qe do e do e doja dhe ne jeten tjeter.
E ADHUROJ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 6-4-2011 nė 12:40


vajzes te ciles me dha mundesin e dy engjujve dhe patjeter nenes dhe babit qe me sollen ne jeteShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11