Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Te jemi VETVETJA ne vargje!


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 15-3-2011 nė 20:56
Te jemi VETVETJA ne vargje!


Me nxeve, me bere per zemer....
me ngrite lesht e kokes
pike e zeze moj femer.....
ndjenja pafund, jam ne dileme
si shpirt, si xhan te te keme
na solle jeten na solle fene
pa dashuri ku paskem qene
mi goc mi rrushe i yti do't jeme
me thuaj aman kur do t'ja lujm fene?.......
:ashamed0005

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 15-3-2011 nė 20:57


Cituar: Postimi origjinal nga ArTi  
Me nxeve, me bere per zemer....
me ngrite lesht e kokes
pike e zeze moj femer.....
ndjenja pafund, jam ne dileme
si shpirt, si xhan te te keme
na solle jeten na solle fene
pa dashuri ku paskem qene
mi goc mi rrushe i yti do't jeme
me thuaj aman kur do t'ja lujm fene?.......
:ashamed0005


hahahahhahahahahahhahahahahaha o art sa i papame je perzotin :happy0195:happy0195
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 15-3-2011 nė 21:03


:ashamed0005 do postoni ndonje poezi lereni llafet:P:ashamed0005

[Modifiko 15-3-2011 nga ArTi]

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 15-3-2011 nė 21:10


C'do vit qe kalon kam nje kujtim,
C'do pranver qe vjen kaloj nje kenaqesi,
C'do vere qe vjen Degjoj Aromen e luleve,
C'do Dimer qe vjen mendoj per ty..♥
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 15-3-2011 nė 21:11


Libri Jetes :::::::

Arrita diqka mbi jeten njerzore,
Arrita diqka ne anen Kulturore,
Arrita mundesin te jepsha nje ''Dashuri'',
Arrita mundesin te mbyllsha Librin Tim Me keto qe perjetova ne jeten Reale.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 15-3-2011 nė 21:12


Keto jan vargje te krijuar nga un perzotin, i kam pas shkruar ne Postin e Facbook-ut me emrin James Kambino jam, ne facebook.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 15-3-2011 nė 21:12


Dashuro sa te mundesh,
Me shkaterro me fuqin tende,
Me jep shtytjen tende me forcen tende,
Me argumento faktin pse me tradhetove :P
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6888
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 15-3-2011 nė 21:38


Dua qe cdo kush te tregoj realitetin
Dua edhe zemra te thot te verteten
Dua edhe ti te me tergosh mua
Me don me te vertet ,apo kot e thua
POr te pakten cerekun nga sa te dua un
Ndoshta do jetoj me pak
Ndoshta do jetoj me shum
Se jetes si dihet ,ajo rrjedh si lum
Nji dite apo vite,por sa do jetoj
vec ne ender te takova,dhe kur sdo te dashuroj

[Modifiko 15-3-2011 nga TronafiLJa]
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6888
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 16-3-2011 nė 03:17


Mekatr si gjithmon
Para syve me mashtron
Kam mendu se ke ndryshu
Perseri paskam gabu
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 16-3-2011 nė 11:21


te jesh vetvetja???

??? e madhe
per cdo njeri
te jesh vetvetja
sduhet te paragjykosh
te jesh vetvetja
sduhet te influensohesh
te jesh vetvetja
sduhet te gabosh.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 2-4-2011 nė 12:44


hmmm si te jem vetvetja ne vargje???Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar nė 8-4-2011 nė 15:01


Mua me mjafton nje xhest i vogel per te me rrembyer, Nje buzqeshje per te me bere te lumtur. Me mjafton nje fjale per te me bere per te qare, Mjafton nje shikim per te me bere xheloze se xhelozia nuk eshte mungesa e besimit por frika e humbjes. Me mjafton me te vertet pak . . . Sepse ne jete gjerat me te vogla jane ato qe vine nga zemra, Jane ato me te sinqerta. Pamja e jashtme me intereson, por nuk eshte ajo qe me ben te dua njerez. Ndonjhere jam perkushtuar aq shume per nje njeri sa kam harruar veten time. Une gjithmone jap, por e verteta mbi te gjitha dua te marr. dhe kam mesuar qe sa me shume jep aq me pak merr. Gezohem edhe me pak. Merzitem shume shpejt dhe me shume sepse shpesh bota behet shume e vogel dhe e ngushte per mua qe te kaloj. A e dini pse nuk jam perfekte ? Sepse ndoshta jo cdo veprim i imi tregon natyren time te vertete. Para se te fal dike per diēka qe me ka bere e bej te ndihet shume keq, Por kur fal dihet se nuk harroj kurr. Kam mesuar qe bota rrotullohet por atehere kur ste behet me vone. Jam kokeforte, kam nje #@!--)akter te veshtire dhe shume pak njerez arrijne te me kuptojne. Kam falur gabime gati te pafalshme, kam provuar te zevendesoj persona te pazevendesueshem dhe harruar persona te paharrueshem. Kam reaguar edhe keq, jam zhgenjyer nga persona qe nuk e prisja. Kam mbajtur dike ne krahe per ta mbrojtur, jam bere shok deri ne perjetesi. Kam qeshur kur nuk ka qene e nevojshme. Me donin dhe nuk kam mundur tia kthe me te njejten monedhe. Kam bertitur e kam kercyer per shume gezime. Kam jetuar me dashurine dhe kam bere premtime te perjetshme, por me eshte djegur zemra shpesh here. Kam qare duke degjuar muzike ose duke pare nje foto. Kam telefonuar vetem per te degjuar nje ze ♥♥♥ . Kam mesuar se lotet te ndimohjne te rritesh, se kujtimet nuk fshihen kurre, qe fjalet e hedhura ne ere te lendojne. Kam mesuar se dashuria e vertete nuk vdes kurr jan personat qe dorezohen. Une jam serish e dashuruar per nje buzeqeshje. Serish kam besuar se do vdes nga dashuria dhe kam pasur frike se mos humb dike qe gjithsesi e kisha humbur, Por kam mbijetuar, Dhe jetoj akoma. Per njerez dikur do te kisha dhene dhe jeten Por tani e kam kuptuar qe do kisha bere nje budallek!♥.I can and I will.... Watch me !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 8-4-2011 nė 15:07


jam i thjesht dhe plot gazmor
pranoj kritika dhe humor
respektoj njekohesisht
fjale pak sigurisht
i uroj te gjithe te thone
ate cka tek vetja mendojne

respekte miqesia
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 27-6-2011 nė 23:49


Cituar: Postimi origjinal nga ESTABIEN  
te jesh vetvetja???

??? e madhe
per cdo njeri
te jesh vetvetja
sduhet te paragjykosh
te jesh vetvetja
sduhet te influensohesh
te jesh vetvetja
sduhet te gabosh.tu baft jeta 1000 vjet o zeshkan
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


******


Foto


Postime: 1641
Regjistruar: 27-5-2010
Vendndodhja: zurich

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Tek Nje Zemer

[*] postuar nė 2-1-2012 nė 17:11


per qfar esht kjo tem per te kriju diqka nga vetja apo per te marr poezi nga google ???...Lotet jane fjalet e zemres ...
Akullore Forum

24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 13-10-2014 nė 17:38


E di cfar???
-He cfar???
- jam e lumtur.... me e lumtur pa ty, jam e qet nuk kam nevoj te ndjehem keq para teje,nuk kam nevoj te ndjej ofendimet e tua,nuk jam e detyruar te te them me dhimbje fjalen te dua, nese nuk me deshe ateher kur un kisha nevoj per ty,pse qendron ende ketu???
pata shum endrra te ishim te dy,
cdo nat mendoja te vishnim vello te bardh e dhenderr
por kur zgjohesha ne mengjes e kuptoja qe ishte thjesht nje enderr nje enderr qe kurr su realizua
e se degjove kurre fjalen te dua
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11