Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Pajisja shumė e madhe touchscreen

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 10-3-2011 nė 21:16
Pajisja shumė e madhe touchscreen
A mendoni se keni parė produktet mė tė mira me ekran tė ndjeshėm nė prekje? Mendoni sėrish sepse Universiteti i Groningenit ka paraqitur versionin e fundit me njė ekran shumė tė madh tė vendosur nė qendrėn e tyre reale.
Pėr tė parė vetė rreth pajisjes, softuerit dhe harduerit tė ndryshėm tė pėrdorur pėr tė ndėrtuar kėtė ekran tė ndjeshėm nė prekje, shikoni nė pėrshkrimin e videos nė YouTube, tė cilėn mund ta shihni edhe ju mė poshtė.

Nėse dėshironi tė kuptoni mė shumė klikoni mbi kėtė video dhe kaloni tek faqja YouTube dhe klikoni nė pjesėn ku definohet pėrshkrimi mė i detajuar i pajisjes sė krijuar.
<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/AlWFtF06RFo?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/AlWFtF06RFo?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11