Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Gmail shton veēorinė pėr filtra tė menēur

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 10-3-2011 nė 21:12
Gmail shton veēorinė pėr filtra tė menēur
Posta elektronike ėshtė ende forma bazė e ekzistimit tė njerėzve online, por disa kompani janė duke tentuar qė tė bėjnė njė shfrytėzim mė tė mirė tė e-mailit duke eliminuar mbingarkesėn e inboxit.
Vitin e kaluar inxhinierėt e Google bėnė tė ditur njė veēori tė titulluar Priority Inbox (Inboxi me prioritete), njė sistem inteligjent i filtrimit qė thekson mesazhet e rėndėsishme prej njerėzve mė relevantė nė inboxin tuaj. Tė mėrkurėn, Gmail shtoi njė veēori tė re tė quajtur Smart Labels, pėr tė cilėn shpreson se do tė ndihmojė nė filtrimin e e-maileve nė masė, mesazheve prej grupeve nė forume dhe paralajmėrimeve prej ueb faqeve.

Stanley Chen, njė inxhinier softuerik pranė ekipit tė Gmail shkroi nė njė blog post tė kompanisė se “Smart Labels (etiketat e menēura) automatikisht kategorizojnė mesazhet nga forumet, paralajmėrimet dhe mesazhet jo tė rėndėsishme, me etikete tė veēanta”.

z. Chen tha se gjersa pėrdoruesit do tė pranojnė mesazhe tė kėtilla, ato do tė dėrgohen nė follder pėrkatės, tė veēantė. Aty pėrfshihen edhe e-mail qė janė newsletter apo mesazhe promocionale. Njė fushė tjetėr e grupit tė Smart Labels ka tė bėjė edhe paralajmėrimet, qė janė riklasifikuar si mesazhe tė drejtuara drejtpėrsėdrejti drejt pėrdoruesve.

Pėrdoruesit qė dėshirojnė tė pėrdorin kėtė veēori tė re mund ta vėnė nė funksion atė duke vizituar pjesėn e Labs nė Settings, brenda Gmail. /pcwordlalbanian/
Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11