Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: LEXO: Sa ankth perjetoni? - TEST PSIKOLOGJIK

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 2245
Regjistruar: 27-6-2008
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 17-12-2007 nė 16:25
LEXO: Sa ankth perjetoni? - TEST PSIKOLOGJIK


Cila eshte masa e ankthit te perjetuar prej jush? Per te mesuar kete plotesoni testing e meposhtem, duke iu pergjigjur ēdo fjalie, me PO, nese ajo qe thuhet net e eshte e vertete, dhe me JO nese ajo qe thuhet net e nuk eshte e vertete per ju.


Une nuk lodhem shpejt. _________
Une kam shqetesime nga te ardhurit per te vjelle.________
Une mendoj se nuk jam me teper nervoz se shumica e njerezve te tjere.________
Une kam shume pak dhimbje koke._________
Une punoj mjaft I tensionuar.______
Une s’mund te perqendrohem ne nje gje._____
Une shqetesohem per parate dhe punen._____
Une ve re vazhdimisht, se me dridhen duart, kur perpiqem te bej diēka.____
Une ndiej turp jo shume me shpesh se te tjeret.______
Une kam diarre nje here ne muaj, ose me teper._____
Une shqetesohem shume per fatkeqesite qe mund te ndodhin._____
Praktikisht une nuk ndiej turp asnjehere._____
Shpesh frikesohem se do te me zere turpi._____
Une shoh shpesh endrra te frikshme.____
Duart dhe kembet e mia jane zakonisht mjaft te ngrohta. _____
Une djersitem mjaft kollaj, madje edhe ne ditet e fresketa._____
Disa here, kur jam i/e sikletosur djersitem aq shume saqe me bezdiset vetja._____
Zor ndonjehere te ve re se me rreh zemra fort dhe se nuk ngopem me fryme._____
Une ndihem i uritur pothuaj se gjithe kohen.____
Une shqetesohem rralle nga kapslleku._____
Une kam shume shqetesime stomaku._____
Une kam pasur periudha qe s’me ka zene gjumi nga shqetesimi.____
Gjumi im eshte jo i rregullt dhe i shqetesuar.____
Une enderroj vazhdimisht per gjera, per te cilat nuk u tregoj njerezve te tjere.____
Une sikletosem kollaj.____
Une jam me shume i mdjeshem se shumica e njerezve te tjere._____
Une ndjej se vazhdimisht jam i shqetesuar per diēka.____
Une do te deshiroja te isha po kaq i lumtur sa te tjeret.___
Zakonisht une jam i qete dhe nuk shqetesohem kollaj.____
Une qaj kollaj.____
Pothuaj se gjithe kohen une ndjej ankth per dike apo per diēka._____
Une jam i lumtur shumicen e kohes.____
Une nervozohem kur me duhet qe te pres.____
Une kam periudha te tilla paqetesie sa nuk mund te rri gjate ne nje vend.____
Disa here une shqetesohem kaq shume, sa e kam te veshtire qe te fle.____
Disa here une kam ndjere se me jane grumbulluar kaq shume veshtiresi, sa qe nuk do mundja ti perballoja.____
Duhet te pranoj se disa here une jam shqetesuar jashte mase per diēka qe realisht nuk ja ka vlejtur.____
Une kam shume pak frike ne krahasim me shoket e mi.____
Une jam frikesuar nga njerez dhe gjera, qe e dija se nuk do me demtonin.____
Pa dyshim, here pas here, une ndohem i padobishem.____
Une e kam te veshtire te perqendrohem ne nje pune, apo ne nje detyre.____
Zakonisht une jam i vetedijshem.____
Une jam I prirur qe ti marr gjerat me veshtiresi.____
Une jam nje person shume i tensionuar.____
Shumicen e kohes jeta eshte shume e lodhshme per mua.____
Here pas here une mendoj se s’jam fare mire._____
Pa dyshim, mua me mungon besimi tek vetja.____
Disa here une e ndjej se jam gati duke humbur kontrollin.____
Une terhiqem kur ndesh kriza dhe veshtiresi.____
Une kam plotesisht besim tek vetja.____
Ų Per te nxjerre rezultatet, ju do ti jepni vetes suaj nga nje pike, per ēdo fjali, ku pergjigja juaj perputhet me pergjigjet e meposhtme:


Jo- 01
PO-02
JO-03
JO-04
PO-05
PO-06
PO-07
PO-08
JO-09
PO-10
PO-11
JO-12
PO-13
PO-14
JO-15
PO-16
PO-17
JO-18
PO-19
JO-20
PO-21
PO-22
PO-23
PO-24
PO-25
PO-26
PO-27
PO-28
JO-29
PO-30
PO-31
JO-32
PO-33
PO-34
PO-35
PO-36
PO-37
JO-38
PO-39
PO-40
PO-41
PO-42
PO-43
PO-44
PO-45
PO-46
PO-47
PO-48
PO-49
JO-50
Ų Si t’i interpretoni rezultatet?

· 19 pike = shenja mesatare te ankthit.
· Nen 19 pike = shenja nen mesatare te ankthit.
· Mbi 19 pike = shenja mbi mesatare te ankthit.
KUJDES! Nese grumbulloni mbi 35 pike, ju medoemos duhet te beni diēka qe te pakesoni ankthin tuaj. Ai ju kercenon seriozisht
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 2245
Regjistruar: 27-6-2008
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 20-3-2011 nė 03:28


.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 20-3-2011 nė 10:13


Une nuk lodhem shpejt. _________JO.
Une kam shqetesime nga te ardhurit per te vjelle.________PO.
Une mendoj se nuk jam me teper nervoz se shumica e njerezve te tjere.________PO.
Une kam shume pak dhimbje koke._________PO.
Une punoj mjaft I tensionuar.______PO.
Une s’mund te perqendrohem ne nje gje._____JO.
Une shqetesohem per parate dhe punen._____PO.
Une ve re vazhdimisht, se me dridhen duart, kur perpiqem te bej diēka.____JO.
Une ndiej turp jo shume me shpesh se te tjeret.______JO.
Une kam diarre nje here ne muaj, ose me teper._____JO.
Une shqetesohem shume per fatkeqesite qe mund te ndodhin._____PO.
Praktikisht une nuk ndiej turp asnjehere._____JO.
Shpesh frikesohem se do te me zere turpi._____JO.
Une shoh shpesh endrra te frikshme.____JO.
Duart dhe kembet e mia jane zakonisht mjaft te ngrohta. _____PO.
Une djersitem mjaft kollaj, madje edhe ne ditet e fresketa._____JO.
Disa here, kur jam i/e sikletosur djersitem aq shume saqe me bezdiset vetja._____JO.
Zor ndonjehere te ve re se me rreh zemra fort dhe se nuk ngopem me fryme._____PO.
Une ndihem i uritur pothuaj se gjithe kohen.____JO.
Une shqetesohem rralle nga kapslleku._____PO.
Une kam shume shqetesime stomaku._____JO.
Une kam pasur periudha qe s’me ka zene gjumi nga shqetesimi.____PO.
Gjumi im eshte jo i rregullt dhe i shqetesuar.____PO.
Une enderroj vazhdimisht per gjera, per te cilat nuk u tregoj njerezve te tjere.____PO.
Une sikletosem kollaj.____JO.
Une jam me shume i mdjeshem se shumica e njerezve te tjere._____PO.
Une ndjej se vazhdimisht jam i shqetesuar per diēka.____PO.
Une do te deshiroja te isha po kaq i lumtur sa te tjeret.___JO.
Zakonisht une jam i qete dhe nuk shqetesohem kollaj.____PO.
Une qaj kollaj.____JO
Pothuaj se gjithe kohen une ndjej ankth per dike apo per diēka._____PO.
Une jam i lumtur shumicen e kohes.____PO.
Une nervozohem kur me duhet qe te pres.____JO.
Une kam periudha te tilla paqetesie sa nuk mund te rri gjate ne nje vend.____PO.
Disa here une shqetesohem kaq shume, sa e kam te veshtire qe te fle.____JO.
Disa here une kam ndjere se me jane grumbulluar kaq shume veshtiresi, sa qe nuk do mundja ti perballoja.____JO.
Duhet te pranoj se disa here une jam shqetesuar jashte mase per diēka qe realisht nuk ja ka vlejtur.____PO.
Une kam shume pak frike ne krahasim me shoket e mi.____PO.
Une jam frikesuar nga njerez dhe gjera, qe e dija se nuk do me demtonin.____PO.
Pa dyshim, here pas here, une ndohem i padobishem.____JO.
Une e kam te veshtire te perqendrohem ne nje pune, apo ne nje detyre.____JO.
Zakonisht une jam i vetedijshem.____PO.
Une jam I prirur qe ti marr gjerat me veshtiresi.____PO.
Une jam nje person shume i tensionuar.____JO.
Shumicen e kohes jeta eshte shume e lodhshme per mua.____JO.
Here pas here une mendoj se s’jam fare mire._____JO.
Pa dyshim, mua me mungon besimi tek vetja.____JO.
Disa here une e ndjej se jam gati duke humbur kontrollin.____PO.
Une terhiqem kur ndesh kriza dhe veshtiresi.____JO.
Une kam plotesisht besim tek vetja.____PO.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 5-10-2014 nė 17:54


mbi 19 pikShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11