Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  ..  4    6
Autori: Subjekti: Ēfarė dėshironi tė dini pė antarin mė sipėr......

Super Antar
***


Foto


Postime: 297
Regjistruar: 4-2-2010
Vendndodhja: ne zemer te dikujt

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 22-3-2011 nė 14:23


a eshte i dashuruarNese per tan boten ti je nje person...Dije se per nje person ti je bota
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 951
Regjistruar: 26-8-2010
Vendndodhja: mbrapa teje...

Jashtė Linje

Gjendja: forever yours zogu

[*] postuar nė 22-3-2011 nė 15:07


jo...


nxense dalluar?

NUK ERDHA KETU TE SHTY ATA QE ME HODHEN POSHT,POR ERDHA TI TREGOJ QE NUK U RREZOVA...

http://www.youtube.com/watch?v=ljY5EE_KPoY&feature=relat...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 22-3-2011 nė 21:06


doja te dija per kete me larte si i ka Gocat ?Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 22-3-2011 nė 21:15


si kalove sot?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 4251
Regjistruar: 16-4-2007

Gjendja: Busy
Busy
Mosha: 29
Jashtė Linje


[*] postuar nė 23-3-2011 nė 00:39


ato qe mee interesojn i di asgje me teperShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 23-3-2011 nė 02:12


Si i fejove kaq moshe te re???
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 269
Regjistruar: 7-3-2011
Vendndodhja: Ne Boten e Cudirave!

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: United States
United States
Vendbanimi: USA
USA
Gjinia: Mashkull
Jashtė Linje

Gjendja: Akullore.Com

[*] postuar nė 23-3-2011 nė 19:13


Pse u zune me Bossin ???
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 951
Regjistruar: 26-8-2010
Vendndodhja: mbrapa teje...

Jashtė Linje

Gjendja: forever yours zogu

[*] postuar nė 24-3-2011 nė 00:37


Cituar: Postimi origjinal nga amra=arta  
a esht martuar


jo akoma...

NUK ERDHA KETU TE SHTY ATA QE ME HODHEN POSHT,POR ERDHA TI TREGOJ QE NUK U RREZOVA...

http://www.youtube.com/watch?v=ljY5EE_KPoY&feature=relat...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 24-3-2011 nė 12:08


Cituar: Postimi origjinal nga amra=arta  
biografin e saj


Me duhet te te bej nje roman ekstra per ty per te gjith biografin time.. :happy0195
Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 24-3-2011 nė 18:06


a ka Femije ? dhe sa ?Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 24-3-2011 nė 18:09


cili eshte shkaku qe jeton jashte vendit?Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 24-3-2011 nė 18:18


Cituar: Postimi origjinal nga Ela Kiss  
cili eshte shkaku qe jeton jashte vendit?

uuuuufffffffffffffff

eshte nje pytje qe edhe une shum her ja bej vetes .....


Istoria ime eshte shume e gjat dhe e nderlikuar , por po ceki me pak fjal shkakun pse une jam jasht.

OKK do te behem te te vertet shum real gje qe jam pak raste ne forum i till e pranoj.


Kam qene me Fam time edhe para Luftes ne ZH , por ne Lufte u ktheva ne UCK , mbeta gjer 203 aktiv ne UCK e me pas ne TMK , pastaj e pashe se Kosova nuk po ecen ne ate rruge qe ne mendonim ne Lufte , e pash se nuk do te behet mire per mos te thene asnjeher, duke pare vjedhjet hajnite mosperkushtimi ne pune i qeveritareve tane pa marre parasysh se cila parti edhe pse me fam time kam hape nje Veprimtari ne PZ situata e popullit po vinjte njedite e me keq po pergjuhej populli , me ne funde u zhgenjeva mora qanten dhe ika nga Kosova e dashur dhe qe disa vite prap jam ketu ku jam ne Zvicer sepse nuk pashe nje prespektive .
Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 24-3-2011 nė 18:19


Cituar: Postimi origjinal nga limi  
Cituar: Postimi origjinal nga Ela Kiss  
cili eshte shkaku qe jeton jashte vendit?

uuuuufffffffffffffff

eshte nje pytje qe edhe une shum her ja bej vetes .....


Istoria ime eshte shume e gjat dhe e nderlikuar , por po ceki me pak fjal shkakun pse une jam jasht.

OKK do te behem te te vertet shum real gje qe jam pak raste ne forum i till e pranoj.


Kam qene me Fam time edhe para Luftes ne ZH , por ne Lufte u ktheva ne UCK , mbeta gjer 203 aktiv ne UCK e me pas ne TMK , pastaj e pashe se Kosova nuk po ecen ne ate rruge qe ne mendonim ne Lufte , e pash se nuk do te behet mire per mos te thene asnjeher, duke pare vjedhjet hajnite mosperkushtimi ne pune i qeveritareve tane pa marre parasysh se cila parti edhe pse me fam time kam hape nje Veprimtari ne PZ situata e popullit po vinjte njedite e me keq po pergjuhej populli , me ne funde u zhgenjeva mora qanten dhe ika nga Kosova e dashur dhe qe disa vite prap jam ketu ku jam ne Zvicer sepse nuk pashe nje prespektive .
flm per pergjegjienJeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 25-3-2011 nė 10:04


Cituar: Postimi origjinal nga limi  
a ka Femije ? dhe sa ?


kam, kam.. po ja kam filluar ti rreshtoj nga nr 1 e te shofim ku do dalim ne fund.. them te bej nje skuader volejbolli per goca.. :girl_dance:happy0195:happy0195


Po ti lim sa ke ? :happy0195

[Modifiko 28/11/2007 nga DoLce]
Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 951
Regjistruar: 26-8-2010
Vendndodhja: mbrapa teje...

Jashtė Linje

Gjendja: forever yours zogu

[*] postuar nė 25-3-2011 nė 10:25


ka ftoht?
NUK ERDHA KETU TE SHTY ATA QE ME HODHEN POSHT,POR ERDHA TI TREGOJ QE NUK U RREZOVA...

http://www.youtube.com/watch?v=ljY5EE_KPoY&feature=relat...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 25-3-2011 nė 10:29


mos e cek mo, se na ka hyr ne palce i ftohti.. po ka dal dielli keto dite, jo keq..Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 25-3-2011 nė 12:49


Ku do i kaloje pushimet kete vere.

░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 25-3-2011 nė 19:42


Cituar: Postimi origjinal nga boy_usa  
Pse u zune me Bossin ???
heee gjona kotiii, rrushiiiiiiii qa mi baa ''tub boy'' esht ai...:happy0195
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 25-3-2011 nė 19:46


Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
mos e cek mo, se na ka hyr ne palce i ftohti.. po ka dal dielli keto dite, jo keq..
Dolce a je e bukur :ashamed0005... hahahahahahaha:happy0195
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 31-1-2013 nė 23:56


Ne cilin qytet te amerikes jeton?Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 4251
Regjistruar: 16-4-2007

Gjendja: Busy
Busy
Mosha: 29
Jashtė Linje


[*] postuar nė 2-2-2013 nė 20:14


me mjafton ajo qe e di..Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 894
Regjistruar: 1-2-2011

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Jamaica
Jamaica
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje


[*] postuar nė 3-2-2013 nė 19:00


ka ngrene dreke sot???
Essere saggi nella vita aiuta, ma io sono fatto a modo mio...
non c'č un cazzo da fare....

Il mondo č vostro, č nelle vostre mani. Fate quel cazzo che volete... ma fatelo bene! ...

la sigaretta fa male.. rompila e facci una canna!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 4251
Regjistruar: 16-4-2007

Gjendja: Busy
Busy
Mosha: 29
Jashtė Linje


[*] postuar nė 21-2-2013 nė 21:23


ku jeton ne cvend?Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 13-9-2014 nė 09:27


cka i ka mbetur peng nga e kaluara?Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  ..  4    6

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11