Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3    5  6
Autori: Subjekti: Ēfarė dėshironi tė dini pė antarin mė sipėr......

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-2-2011 nė 03:05


te jem e sinqerte me vjen pak inat qe ty te erdhi gjumi e mua jo :P te uroj nje gjume sa me te qete :)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3321
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!

Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-2-2011 nė 03:07


Cituar: Postimi origjinal nga honest  
te jem e sinqerte me vjen pak inat qe ty te erdhi gjumi e mua jo :P te uroj nje gjume sa me te qete :)


:D Rrofsh dhe ti gjithashtu.
Natėn e mirė! :)

”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 13-2-2011 nė 09:41


ne cilin fakultet studjon?Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
G-Star

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-2-2011 nė 12:54


Per autoren e temes dua te di dicka me shum.

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-2-2011 nė 12:58


Cituar: Postimi origjinal nga Harrakati  
Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
a eshte kaq i mete dhe ne jete reale sa ketu? do marr masa per ty nese vazhdon kshu me kete fjalor, sje vetem ti ketu..tlutmi shum pastroni fjalorin


Ty te kam fshir un at pytje qe me kishe ber.Per ty Harakat eshte kjo.
Edhe nje gje hera par edhe e fundit qe perdor at fjalor ti.
Nuk te terhek verejtjen me, dot Denoj edhe te shofim se i vetmi antar je qe perdor ket fjalor banal.

[Modifiko 13/2/2011 nga NoRa]

[Modifiko 13/2/2011 nga NoRa]
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


******


Foto


Postime: 1641
Regjistruar: 27-5-2010
Vendndodhja: zurich

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Tek Nje Zemer

[*] postuar nė 13-2-2011 nė 13:01


Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Cituar: Postimi origjinal nga Harrakati  
Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
a eshte kaq i mete dhe ne jete reale sa ketu? do marr masa per ty nese vazhdon kshu me kete fjalor, sje vetem ti ketu..tlutmi shum pastroni fjalorin


Ty te kam fshir un at pytje qe me kishe ber.
Edhe nje gje hera par edhe e fundit qe perdor at fjalor ti.
Nuk te terhek verejtjen me, dot Denoj edhe te shofim se i vetmi antar je qe perdor ket fjalor banal.

ca jan keto si folni more aman dhe ne forum e gjetet me ba lufte
[Modifiko 13/2/2011 nga NoRa]
Lotet jane fjalet e zemres ...
Akullore Forum

24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-2-2011 nė 13:02


Cituar: Postimi origjinal nga Anduel Mirditori  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Cituar: Postimi origjinal nga Harrakati  
Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
a eshte kaq i mete dhe ne jete reale sa ketu? do marr masa per ty nese vazhdon kshu me kete fjalor, sje vetem ti ketu..tlutmi shum pastroni fjalorin


Ty te kam fshir un at pytje qe me kishe ber.
Edhe nje gje hera par edhe e fundit qe perdor at fjalor ti.
Nuk te terhek verejtjen me, dot Denoj edhe te shofim se i vetmi antar je qe perdor ket fjalor banal.

ca jan keto si folni more aman dhe ne forum e gjetet me ba lufte
[Modifiko 13/2/2011 nga NoRa]


Ore aj nuk eshte ne vete,kjo qe hera fundit,heren tjeter i gjej vendin un atij...
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar nė 13-2-2011 nė 13:07


Mendimin e saj lidhur me mua :) [ Nqs eshte e mundur :DI can and I will.... Watch me !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-2-2011 nė 13:10


Je nje goc e cila qe nga fillimi me ke pelqyer si nje antare me #@!--)akter te fort dhe sjellje shum shum te mira.Je e menqur te vlersoj shum.Uroj edhe ne jeten reale te jesh e till.Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar nė 13-2-2011 nė 13:11


Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Je nje goc e cila qe nga fillimi me ke pelqyer si nje antare me #@!--)akter te fort dhe sjellje shum shum te mira.Je e menqur te vlersoj shum.Uroj edhe ne jeten reale te jesh e till.Flm :) rrespekte gjithashtu !
I can and I will.... Watch me !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
G-Star

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-2-2011 nė 13:32


Kjo Ira nuk po e kuptoj fare :loll hiqet si Ina Rama ne fillim para se me marr Kryeprokororin dhe pastaj u bashku me Edvin Ramen duke ndare dhe sekretet e prokororis ncncncncncncncncncncn.


******


Foto


Postime: 1641
Regjistruar: 27-5-2010
Vendndodhja: zurich

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Tek Nje Zemer

[*] postuar nė 13-2-2011 nė 13:34


Cituar: Postimi origjinal nga G-Star  
Kjo Ira nuk po e kuptoj fare :loll hiqet si Ina Rama ne fillim para se me marr Kryeprokororin dhe pastaj u bashku me Edvin Ramen duke ndare dhe sekretet e prokororis ncncncncncncncncncncn.


hahaha ca me ba do te haje dhe ina rama
Lotet jane fjalet e zemres ...
Akullore Forum

24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-2-2011 nė 18:33


Cituar: Postimi origjinal nga G-Star  
Per autoren e temes dua te di dicka me shum.


po sigurisht ...vetem se ke harruar pyetjen o xhanush.ndersa une nashi jam e mendimit qe Enki le te dale vete ne skene e te kundershtoje ate qe ka thene prohibitet (dhe qe mesa shoh pjesa me e madhe e antareve e mbeshtesin) ;) , pa qene e nevojshme te fuse ne mes persona te tjere per t'ju pergjigjur asaj temes se top 5 antareve :)

Dola cik nga tema ,po kush po pyet ......tashme dihet qe ne kete forum asnje teme s'mund te shkoje sic duhet nga fillimi ne fund ;)


une kam nje pyetje per kete G-star. sa shume i njeh antaret e ketij forumi dhe jep mendime , duke qene se ke hyre ne kete forum jo me shume se 3 here?????
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-2-2011 nė 18:36


Shum mir ka then kjo xemla per keta me 100 nicname me kujdes?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-2-2011 nė 18:37


Cituar: Postimi origjinal nga Rudi  
Shum mir ka then kjo xemla per keta me 100 nicname me kujdes?


aman sa mire me vjen kur ma mbeshtet dhe ti mendimin ;)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 13-2-2011 nė 18:41


:girl_cray2:girl_cray2:girl_cray2gjithmon eshte lezeti aty kur i joty ta mbeshtet mo xhan se ska shije mbeshtetja e huaj dhe ti mo na marrove flas per mendimin eh.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-2-2011 nė 19:04


Cituar: Postimi origjinal nga Rudi  
:girl_cray2:girl_cray2:girl_cray2gjithmon eshte lezeti aty kur i joty ta mbeshtet mo xhan se ska shije mbeshtetja e huaj dhe ti mo na marrove flas per mendimin eh.


dua te di nga ky me lart...... cfare eshte per ty paraja apo leku ( thene shqip - shqip) ?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 13-2-2011 nė 19:05


hahahah kush qenka ketu ne kete ore dy xhanushet e mi papapa sa e kishah prit kete moment hahahahahahahMund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-2-2011 nė 19:11


Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
hahahah kush qenka ketu ne kete ore dy xhanushet e mi papapa sa e kishah prit kete moment hahahahahahah


jo po qe ta dish eeeeeeeeeeeee :P
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 13-2-2011 nė 21:09


ufff , kush me qilloi siper mua .......... kretat i di , por asgje nuk po du me dit .........Njeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 14-2-2011 nė 01:07


pfffffffffffffffffffffffffffffffffff..............................................................
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 14-2-2011 nė 01:23


Ku do i kaloje pushimet kete vere qe po vjen :D

░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

CraZy
*****
Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010

Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 14-2-2011 nė 08:37


Cituar: Postimi origjinal nga ERA  
Ku do i kaloje pushimet kete vere qe po vjen :D


mendoj se ne nje nder ishujt e Greqise :)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 14-2-2011 nė 09:43


pushime te mbara..Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 14-2-2011 nė 10:42


sa vjece eshte:loll•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3    5  6

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11