Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Deklaratat qesharake te "VIP"

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 19-1-2011 nė 14:48
Deklaratat qesharake te "VIP"


Deklaratat mė qesharake tė njerėzve tė famshėm tė artit

Brooke Shields, aktore

“Duhani tė vret dhe, nėse ti je i vrarė, ke humbur njė pjesė shumė tė rėndėsishme tė jetės tėnde”. Kėshtu ka thėnė aktorja e famshme, Brooke Shields, gjatė njė interviste pėr t’u bėrė zėdhėnėse e njė fushate federale antiduhan. Ndėrkohė njė tjetėr deklaratė e bujshme e saj, ndėrsa pyetej se, pse ishte mirė qė nė kolegj tė kishte njė fjetore tė pėrbashkėt me ēuna e goca, ajo tha: Ėshtė mirė sepse tė jep ndjenjėn e sigurisė, qė nėse dikush hyn pėr tė vjedhur, ti e di se mund tė thėrrasėsh njė djalė dhe ai do tė sjellė njė trapan apo diēka tjetėr.

Christina Aguilera, kėngėtare
“Pra, ku do zhvillohet Festivali i Filmit tė Kanės kėtė vit?” Kjo ėshtė pyetja e kėngėtares me famė botėrore, Christina Aguilera, qė ka shtangur tė gjithė gazetarėt dhe sigurisht qė ka shkaktuar buzėqeshje nė fytyrat e tyre.

Kylie Bax, supermodele
“Kur jam bionde, mund tė them se bota ėshtė ngjyrė vjollcė dhe tė gjithė do tė mė besojnė sepse asnjė s’ka qenė duke mė dėgjuar”, ka thėnė supermodelja dhe aktorja e njohur Kylie Bax, gjatė njė interviste nė njė revistė.

Greg Norman, lojtar golfi
“Unė ju detyrohem shumė prindėrve tė mi, veēanėrisht babait dhe nėnės sime”. Kjo ėshtė deklarata mė qesharake qė ka thėnė Greg Norman, lojtar i famshėm i golfit, gjatė njė interviste pėr media.

Paris Hilton
“Unė jam kaq e zgjuar tani. Gjithkush e ka mendjen tė mė thotė “Hiqe bluzėn”. Mė vjen keq, por jo. Ata gjithmonė duan t’i kenė paratė kėshtu si unė. Nuk jam budallaqe”. Kjo deklaratė e Paris Hilton, trashėgimtares sė familjes sė pasur, e dhėnė nė dhjetor tė vitit 2003, xhiroi tė gjithė mediat duke u shėnuar si njė nga prononcimet mė qesharake tė vajzės sė famshme.

Mariah Carey, kėngėtare
“Gjithmonė kur shikoj televizor dhe shikoj fėmijėt e varfėr qė vdesin pėr bukė nėpėr botė, unė s’mund t’i mbaj lotėt. Dua tė them, do vdisja qė tė bėhesha e dobėt si ata, por jo me ato miza, me vdekjen e gjėra tė tilla”. Kjo ėshtė fjalia mė qesharake e thėnė nė media nga Mariah Carey, kėngėtarja e famshme e pop-it.

Yogi Berra, bejsbollist
“Parashikimet janė tė vėshtira, sidomos ato pėr tė ardhmen”, ka thėnė Yogi Berra, lojtari i njohur i bejsbollit. Kjo deklaratė shkaktoi shumė tė qeshura, duke u bėrė thėnia mė qesharake e ditės edhe nė median e shkruar.

Dizzy Dean, bejsbollist
“Doktorėt futėn nė rreze X kokėn time dhe nuk gjetėn asgjė brenda”. Kjo ishte pėrgjigjja e bejsbollistit tė famshėm, Dizzy Dean, gjatė njė interviste. Gazetari e pyeti nėse kishte pėsuar dėmtime pasi ishte qėlluar nė kokė me top nė vitin 1934.

Linda Evangelista, supermodele
“Unė nuk mbaj dietė. Thjesht nuk ha aq shumė sa do tė doja tė haja”. Kjo deklaratė e thėnė nga supermodelja Linda Evangelista, erdhi pas pyetjes sė gazetarėve nėse mbante dietė pėr tė ruajtur elegancėn. Pėrgjigjja ishte mjaft e sinqertė nė pjesėn e dytė tė saj.

Sylvester Stalone, aktor
“I vetmi artist i lumtur, ėshtė artisti i vdekur. Sepse vetėm atėherė nuk mund tė ndryshosh. Pasi tė vdes, do tė doja tė mishėrohesha nė njė penel”. E kush e mendonte se ishte kaq natyrė filozofike, aktori Sylvester Stallone? Po ja, kjo fjali e fut Stallonen nė kategorinė e deklaratave qesharake.

Britney Spears, kėngėtare
“Asnjėherė s’kam dashur tė shkoj nė Japoni. Thjesht sepse nuk mė pėlqen tė ha peshk. Dhe e di, se ky ushqim ėshtė shumė popullor nė Afrikė”. Japonia e Afrikės sė Britney Spears qarkulloi gjatė si njė nga deklaratat mė qesharake tė kėngėtares, qė jo rrallė kėput gafa tė tilla.

Jessica Simpson, kėngėtare
“Unė s’jam anoreksike. Unė jam nga Teksasi. A ka ndonjė njeri nga Teksasi qė tė jetė anoreksik? Unė s’kam dėgjuar tė ketė. Dhe kjo mė pėrfshin edhe mua”. Ky ėshtė shpjegimi nervoz i kėngėtares Jessica Simpson, nė lidhje me elegancėn e saj, tė cilėn shpesh e lidhnin me anoreksinė.

Lou Duva, trajner boksi
“Ai ėshtė njė djalė qė ēohet nė orėn gjashtė tė mėngjesit, pavarėsisht se sa ėshtė ora”. Prononcimi qesharak i trajnerit veteran tė boksit, Lou Duva, ėshtė kthyer nė barsoletė nė ambientet e kėtij sporti. Pėr tė treguar angazhimin e madh tė njė boksieri tė ri, Lou Duva lėshoi edhe deklaratėn e mėsipėrme.

Michael Barrymore, prezantues
“Pra Carol, ti je njė shtėpiake dhe njė nėnė. A keni fėmijė?” Kjo ėshtė pyetja e prezantuesit tė njohur britanik tė emisioneve, Michael Barrymore. Kėtė pyetje ai ia bėri tė ftuarės sė tij gjatė emisionit. Barrymore ėshtė edhe njė komedian dhe aktor i njohur.

Ted Turner, filantropist
“Nėse do ktheja detyrimet e mia, nuk do tė zotėroja asgjė. Bashkėshortja ime ėshtė njė detyrim, fėmijėt e mi janė detyrime, por unė s’i kam kthyer ata”. Kjo ėshtė cilėsuar si njė fjali qesharake e filantropistit dhe pronarit tė njė pjese tė masmedias amerikane, Ted Turner. Ai e dha kėtė prononcim ndėrsa shiste pronat qė i shkaktonin humbje. Turner ka pasur probleme tė mėdha me alkoolin dhe kumarin.

Bill Peterson
“Ēuna, rreshtohuni alfabetikisht sipas gjatėsisė suaj”. Kjo ėshtė thėnia mė qesharake e trajnerit tė kombėtares sė futbollit nė Florida, Bill Peterson.

http://freskirinore.com/?p=10348

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
AdministratorEnkelejda
Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
Tema u vendos nė Krye
19-1-2011 nė 14:48

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 20-1-2011 nė 10:21


Ēuna, rreshtohuni alfabetikisht sipas gjatėsisė suaj”
hahahahah kjo ishte e papare ka qene pergjumesh trajneri
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 17-9-2014 nė 09:56


:D:D:D:D:D e mjer bota mjerShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11