Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko n fund

Antart q po shikojn kt faqe: Asnj - 1 Vizitor

Versioni i Printueshm  
 Faqet:  1  2  
Autori: Subjekti: Hyn se do te dilni leht:

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 23-12-2010 n 12:38


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
ahahhaahhha ahahahaha o zeshkan po e shof noren duke me sha mua tani pale cka me thot ti mbylli syt mos ta shof ahahahaha


Hhhahahah te kam sha edhe at kam fol me ze.se sme heket kam hap nje faqe tjeter hahahhaha se sme heket ajo..Kuku cfar pytje thekthi po me ban :smilie803
ukur esht ai cuni qe te mer ne pytje i ngjan zeshkanit shummmm esht keksi djale ahahaha


e pe sa i b


Hhahhaha te befsha gropen un ty,ja ktheva disa pergjigjje dhe ja dhash numrin e tel se me pelqeu shun.
Jo moj nuk eshte zeshkani se ai zben aso pytjesh....
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jasht Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar n 23-12-2010 n 12:40


he pra shi si te paskam ber pun ti ja dhe numrin eeeeee sa e kishe se harrova 39 me duket a (kepucave) ekam fjalen ahahaahah e luan biznesin mir sme la asnje mua moj ti ncncncnc sa katile je moj nora ahahahahah
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jasht Linje

Gjendja: Asnj Gjendje

[*] postuar n 23-12-2010 n 12:42


e mi nora dole apo jo nga virusi vdekje prures ahahahahhahahhahahahhaShiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 23-12-2010 n 12:43


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
he pra shi si te paskam ber pun ti ja dhe numrin eeeeee sa e kishe se harrova 39 me duket a (kepucave) ekam fjalen ahahaahah e luan biznesin mir sme la asnje mua moj ti ncncncnc sa katile je moj nora ahahahahah


Hhahhahah mbase ngatrove numrin un kam 38 e ti e ke 39 hahhhaah e lam mu taku ne zvicer afer teje.....
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jasht Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar n 23-12-2010 n 12:43


kur e pash njeher thash ca do jete.. po pertoja me kliku .. tani po qe ja paska vlejt :):)I can and I will.... Watch me !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 23-12-2010 n 12:45


O Enki me trego si ta hek at dreq cun nga aty se edhe skam linje edhe kam hap 2 faqe nuk ma mban hahahhahaha...`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jasht Linje

Gjendja: Asnj Gjendje

[*] postuar n 23-12-2010 n 12:45


e moj ermmenita hyre dhe ti tek virusi anti raket tok tok ajer na cmendi kjo enkiiiiiiii ne ajde se do ja punojme dhe ne asajShiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 23-12-2010 n 12:46


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
e moj ermmenita hyre dhe ti tek virusi anti raket tok tok ajer na cmendi kjo enkiiiiiiii ne ajde se do ja punojme dhe ne asaj


Hhahahha lexoni.....Kishte hap nje x antare shum me heret nje tem te till dhe aq shum u bera me nerva ja fshiva temen hahhahaha......
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jasht Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar n 23-12-2010 n 12:47


Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
O Enki me trego si ta hek at dreq cun nga aty se edhe skam linje edhe kam hap 2 faqe nuk ma mban hahahhahaha...rri se mire je beji te fala shum ati

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Smart Girl
*******


Foto


Postime: 3808
Regjistruar: 18-11-2009
Vendndodhja: I don't know

Gjendja: Innocent
Innocent
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Spain
Spain
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jasht Linje

Gjendja: Silentium Est Aureum

[*] postuar n 23-12-2010 n 12:47


hahah sme duket aq e keqe sa per ti punuar reng :PI can and I will.... Watch me !
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jasht Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar n 23-12-2010 n 12:48


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
e moj ermmenita hyre dhe ti tek virusi anti raket tok tok ajer na cmendi kjo enkiiiiiiii ne ajde se do ja punojme dhe ne asajahahah un ekam pc anti virusave ahahahaa:smilie016:smilie016

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 23-12-2010 n 12:49


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
O Enki me trego si ta hek at dreq cun nga aty se edhe skam linje edhe kam hap 2 faqe nuk ma mban hahahhahaha...rri se mire je beji te fala shum ati


Hhahahhah po po i bej te fala un,po ka rendu edhe linjen,me thot nuk dal nga pc jotja se me pelqeke shum..
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jasht Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar n 23-12-2010 n 12:52


Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
O Enki me trego si ta hek at dreq cun nga aty se edhe skam linje edhe kam hap 2 faqe nuk ma mban hahahhahaha...rri se mire je beji te fala shum ati


Hhahahhah po po i bej te fala un,po ka rendu edhe linjen,me thot nuk dal nga pc jotja se me pelqeke shum..ahahhahaa bej te fala nga une moj drec dhe jepja numrin 10 shampon breza edhe graj ahahaha

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 23-12-2010 n 12:54


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
O Enki me trego si ta hek at dreq cun nga aty se edhe skam linje edhe kam hap 2 faqe nuk ma mban hahahhahaha...rri se mire je beji te fala shum ati


Hhahahhah po po i bej te fala un,po ka rendu edhe linjen,me thot nuk dal nga pc jotja se me pelqeke shum..ahahhahaa bej te fala nga une moj drec dhe jepja numrin 10 shampon breza edhe graj ahahaha


Hhahhahah nuk i pelqeka numri 10 me tha jo se ska Klim,nuk vjen era mir ne dhom.
Eh qa me tha me mir do ri ne parking se sa ne numrin 10.
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

SaDneSS
*****


Foto


Postime: 861
Regjistruar: 21-11-2010
Vendndodhja: Ne ZeMreN TeNDe

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 27
Jasht Linje

Gjendja: ElektronILire

[*] postuar n 23-12-2010 n 12:56


hmmmm se kuptova kete :smilie804 po varja
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jasht Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar n 23-12-2010 n 13:04


Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
O Enki me trego si ta hek at dreq cun nga aty se edhe skam linje edhe kam hap 2 faqe nuk ma mban hahahhahaha...rri se mire je beji te fala shum ati


Hhahahhah po po i bej te fala un,po ka rendu edhe linjen,me thot nuk dal nga pc jotja se me pelqeke shum..ahahhahaa bej te fala nga une moj drec dhe jepja numrin 10 shampon breza edhe graj ahahaha


Hhahhahah nuk i pelqeka numri 10 me tha jo se ska Klim,nuk vjen era mir ne dhom.
Eh qa me tha me mir do ri ne parking se sa ne numrin 10.


ahahahha ne parkinge te tha a ska faj ati spaku ka ajre te pastert si duket edhe ai qenka alergjik nga Breza shmpon dhe numri 10 ahahha

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 23-12-2010 n 13:06


Hhhahahah o enkushe me trego si ta heq at faqe se me plase zemren me dergo ne u2u,se ta breza un ty hahahhaha...`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jasht Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar n 23-12-2010 n 13:09


Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Hhhahahah o enkushe me trego si ta heq at faqe se me plase zemren me dergo ne u2u,se ta breza un ty hahahhaha...o nora duhesh pa tjeter der ne funde te dalesh per ndryshe ngele ne ate faqe hajt zemer te deshiroje mesime te kendshem beje nje caffe dheze nje cigare tamam duke i pir caffen edhe cigaren del hajt pun te mbare ahahahaha

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 23-12-2010 n 13:11


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Hhhahahah o enkushe me trego si ta heq at faqe se me plase zemren me dergo ne u2u,se ta breza un ty hahahhaha...o nora duhesh pa tjeter der ne funde te dalesh per ndryshe ngele ne ate faqe hajt zemer te deshiroje mesime te kendshem beje nje caffe dheze nje cigare tamam duke i pir caffen edhe cigaren del hajt pun te mbare ahahahaha


Hhhahahhahaha ani hajde edhe ti se nuk mundem ti pergjigjjem vetem pa ndimen tende,se jam cik kok trash e din ti,un po bej kafet ti mer cigaret edhe hajde po te pres hahahahaha.
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jasht Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar n 23-12-2010 n 13:15


Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Hhhahahah o enkushe me trego si ta heq at faqe se me plase zemren me dergo ne u2u,se ta breza un ty hahahhaha...o nora duhesh pa tjeter der ne funde te dalesh per ndryshe ngele ne ate faqe hajt zemer te deshiroje mesime te kendshem beje nje caffe dheze nje cigare tamam duke i pir caffen edhe cigaren del hajt pun te mbare ahahahaha


Hhhahahhahaha ani hajde edhe ti se nuk mundem ti pergjigjjem vetem pa ndimen tende,se jam cik kok trash e din ti,un po bej kafet ti mer cigaret edhe hajde po te pres hahahahaha.ok erdha beje gati caffen dhe hiqmu qafen se un vet i pergjigjem ati bukuroshit se ti sja din rendin mire Breza moj Breza ahahhaha

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 23-12-2010 n 13:17


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Hhhahahah o enkushe me trego si ta heq at faqe se me plase zemren me dergo ne u2u,se ta breza un ty hahahhaha...o nora duhesh pa tjeter der ne funde te dalesh per ndryshe ngele ne ate faqe hajt zemer te deshiroje mesime te kendshem beje nje caffe dheze nje cigare tamam duke i pir caffen edhe cigaren del hajt pun te mbare ahahahaha


Hhhahahhahaha ani hajde edhe ti se nuk mundem ti pergjigjjem vetem pa ndimen tende,se jam cik kok trash e din ti,un po bej kafet ti mer cigaret edhe hajde po te pres hahahahaha.ok erdha beje gati caffen dhe hiqmu qafen se un vet i pergjigjem ati bukuroshit se ti sja din rendin mire Breza moj Breza ahahhaha


Hhahhaha o mos vdeksh ti,e din qa me pyti aj bukuroshi.A DO DALIM SONTE hahahhaha me tha mer edhe nje shampon NIVEA me vete....

Jo zemer e lash kret se skam nerva me u mar me te..:smilie016
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jasht Linje

Gjendja: Asnj Gjendje

[*] postuar n 23-12-2010 n 13:18


BJERINI MANDOLINES JU SE ATY DO JENI AKOMA HAHHAHAHAHHAHAHAShiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jasht Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar n 23-12-2010 n 13:19


ahahha leje moj kuku kjo sa qan koken me te thuaj hajt flasim ne viti 1914 vetem thuj mos e harro termini ahaha
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 23-12-2010 n 13:20


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
ahahha leje moj kuku kjo sa qan koken me te thuaj hajt flasim ne viti 1914 vetem thuj mos e harro termini ahaha

Hhahhahah as faqen nuk e ul posht edhe ala te qeshet eeeeeeeeeeee....
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jasht Linje


[*] postuar n 23-12-2010 n 13:21


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
BJERINI MANDOLINES JU SE ATY DO JENI AKOMA HAHHAHAHAHHAHAHA


hhahah Mandolines i kam ra,tash fillova ti bi Violines hahahahha,a po vjen edhe ti i bim bashk se edhe ti je fut aty.
`♥)
`*..*
..*) .*)
(. (. . .`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko T Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2  

  Shko n fillim

Powered by XMB 1.9.11