Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3
Autori: Subjekti: Hynė se do te dilni leht:

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 21-12-2010 nė 18:04
Hynė se do te dilni leht:


Sa her te klikoni lexoni qka shkrun edhe mos u merzitni se do kaloj shpejt

Shum interesant provo edhe ti

kilko ketu

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 21-12-2010 nė 18:12


shum interesante ishte dola fituese me ne funde:smilie016
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 22-12-2010 nė 15:46


:smilie800:smilie800
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 22-12-2010 nė 15:46


ja hyra ja po dal hahhahaha kete deshe ti moj enkiiiiiiiiiiiiiiiiiiShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 22-12-2010 nė 15:55


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
ja hyra ja po dal hahhahaha kete deshe ti moj enkiiiiiiiiiiiiiiiiii


po re edi qe del let sa tu e pi nje caffe mrrin te dera e daljes apo jo zeshkan

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 22-12-2010 nė 15:57


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
ja hyra ja po dal hahhahaha kete deshe ti moj enkiiiiiiiiiiiiiiiiii


po re edi qe del let sa tu e pi nje caffe mrrin te dera e daljes apo jo zeshkan

hahaha pse moj mua do ma dredhesh ti eshte ajo qe ska mbarim atje ku thua ti kliko apo sme edi dhe kafja tani mua inat ke ja dola hahahhahah
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 10:47


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
ja hyra ja po dal hahhahaha kete deshe ti moj enkiiiiiiiiiiiiiiiiii


po re edi qe del let sa tu e pi nje caffe mrrin te dera e daljes apo jo zeshkan

hahaha pse moj mua do ma dredhesh ti eshte ajo qe ska mbarim atje ku thua ti kliko apo sme edi dhe kafja tani mua inat ke ja dola hahahhahahahahaha zeshkan hede ke ber njen shetitje te bukur mos u anko shum kjo ishte sa per relaksim .

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 10:50


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
ja hyra ja po dal hahhahaha kete deshe ti moj enkiiiiiiiiiiiiiiiiii


po re edi qe del let sa tu e pi nje caffe mrrin te dera e daljes apo jo zeshkan

hahaha pse moj mua do ma dredhesh ti eshte ajo qe ska mbarim atje ku thua ti kliko apo sme edi dhe kafja tani mua inat ke ja dola hahahhahah

e hengre kete histori nje here un se provoj fare me hyr atje se ajo do te pakten 30 minuta te dalesh pastaj po psotimet ku do ti bej pastaj hahahahhah

ahahaha zeshkan hede ke ber njen shetitje te bukur mos u anko shum kjo ishte sa per relaksim .
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 11:00


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
ja hyra ja po dal hahhahaha kete deshe ti moj enkiiiiiiiiiiiiiiiiii


po re edi qe del let sa tu e pi nje caffe mrrin te dera e daljes apo jo zeshkan

hahaha pse moj mua do ma dredhesh ti eshte ajo qe ska mbarim atje ku thua ti kliko apo sme edi dhe kafja tani mua inat ke ja dola hahahhahah

e hengre kete histori nje here un se provoj fare me hyr atje se ajo do te pakten 30 minuta te dalesh pastaj po psotimet ku do ti bej pastaj hahahahhah

ahahaha zeshkan hede ke ber njen shetitje te bukur mos u anko shum kjo ishte sa per relaksim .ahahahha mir mo yllo kur futesh ne mendime edhe te jesh ne ket tem aka me lezet knaqesi esht bre kuku qe spo ja din rendin hiq kesaj pune..ahahahha

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 11:02


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
ja hyra ja po dal hahhahaha kete deshe ti moj enkiiiiiiiiiiiiiiiiii


po re edi qe del let sa tu e pi nje caffe mrrin te dera e daljes apo jo zeshkan

hahaha pse moj mua do ma dredhesh ti eshte ajo qe ska mbarim atje ku thua ti kliko apo sme edi dhe kafja tani mua inat ke ja dola hahahhahah

e hengre kete histori nje here un se provoj fare me hyr atje se ajo do te pakten 30 minuta te dalesh pastaj po psotimet ku do ti bej pastaj hahahahhah

ahahaha zeshkan hede ke ber njen shetitje te bukur mos u anko shum kjo ishte sa per relaksim .ahahahha mir mo yllo kur futesh ne mendime edhe te jesh ne ket tem aka me lezet knaqesi esht bre kuku qe spo ja din rendin hiq kesaj pune..ahahahha

enkiii po un se ka hap fare ate moj se ta kisha hap e zeza tiy cdo te gjente hahahhahaha shaka
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 11:04


po hape bre shikoje nje her se un te pres ktu kam kohe deri mbremje ahahaaha he provoje nje her aman se plasa
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 11:07


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
po hape bre shikoje nje her se un te pres ktu kam kohe deri mbremje ahahaaha he provoje nje her aman se plasa

ok spo ta prsi por dije se do te cmend pastaj mbaje mend mos ok
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 11:11


me prsihe pc moj mbaje mend :smilie013:smilie013:smilie013:smilie013:smilie013:smilie013Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 11:11


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
po hape bre shikoje nje her se un te pres ktu kam kohe deri mbremje ahahaaha he provoje nje her aman se plasa

ok spo ta prsi por dije se do te cmend pastaj mbaje mend mos okhe pra ati te pres ekam zemren sa nje spec te fort ahahaa hajde burem ktu jam:smilie020

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 11:12


po ca thua moj po ajo 123 per ke ishte moj per mua te gri un shejtanke ngela duke bere pipipipipip sa te ikte shpejt sme mbyllej as pec e dija ket pune por sta prisha tyShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 11:34


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
po ca thua moj po ajo 123 per ke ishte moj per mua te gri un shejtanke ngela duke bere pipipipipip sa te ikte shpejt sme mbyllej as pec e dija ket pune por sta prisha tyahahahhah ahaha ahahahahaha
plasa pipipipi he se te bej dhurat un nje pc te shpejt qe kurte futesh te kjo tem ajo vet ben pipipipi

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 11:36


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
po ca thua moj po ajo 123 per ke ishte moj per mua te gri un shejtanke ngela duke bere pipipipipip sa te ikte shpejt sme mbyllej as pec e dija ket pune por sta prisha tyahahahhah ahaha ahahahahaha
plasa pipipipi he se te bej dhurat un nje pc te shpejt qe kurte futesh te kjo tem ajo vet ben pipipipi

qesh qesh se ta plotesova deshiren por te me shikoje mua si u bera ja neravt ne tavan hahahahhahahha dhe boll ngele ne cat ajde se je administresh ketu posto mos me bej cit cat ne cat mua hahahhaha
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 11:41


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
po ca thua moj po ajo 123 per ke ishte moj per mua te gri un shejtanke ngela duke bere pipipipipip sa te ikte shpejt sme mbyllej as pec e dija ket pune por sta prisha tyahahahhah ahaha ahahahahaha
plasa pipipipi he se te bej dhurat un nje pc te shpejt qe kurte futesh te kjo tem ajo vet ben pipipipi

qesh qesh se ta plotesova deshiren por te me shikoje mua si u bera ja neravt ne tavan hahahahhahahha dhe boll ngele ne cat ajde se je administresh ketu posto mos me bej cit cat ne cat mua hahahhahaahahahahaha o zot ahhahaha he re se jam admine dhe ne chat po duhet pak me mbajt rregulla edhe andej ti edin se sa rregulla mbaj une NOOO PVVVV ahahahaaha dhe mos u ben me nerva ti leri nervat ne Tavan se mir jan
ahahahahahahaa te kam shum xhannnnnnnnnnnnnnnnn

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 11:42


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
po ca thua moj po ajo 123 per ke ishte moj per mua te gri un shejtanke ngela duke bere pipipipipip sa te ikte shpejt sme mbyllej as pec e dija ket pune por sta prisha tyahahahhah ahaha ahahahahaha
plasa pipipipi he se te bej dhurat un nje pc te shpejt qe kurte futesh te kjo tem ajo vet ben pipipipi

qesh qesh se ta plotesova deshiren por te me shikoje mua si u bera ja neravt ne tavan hahahahhahahha dhe boll ngele ne cat ajde se je administresh ketu posto mos me bej cit cat ne cat mua hahahhahaahahahahaha o zot ahhahaha he re se jam admine dhe ne chat po duhet pak me mbajt rregulla edhe andej ti edin se sa rregulla mbaj une NOOO PVVVV ahahahaaha dhe mos u ben me nerva ti leri nervat ne Tavan se mir jan
ahahahahahahaa te kam shum xhannnnnnnnnnnnnnnnn

flm gjithashtu
je e gjithanshme respkete yll
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 23-12-2010 nė 12:27


Hhahhahahah qka me bere me ket klikim,pritni se po duhet te fik pc edhe te futem perseri..Se nuk ja tregoj emrin per inat :smilie801Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 12:28


hyre ti nora hyre se e di kur do dalesh mbas nje viti hahahahhahahhahaShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 12:29


ahahhaahhha ahahahaha o zeshkan po e shof noren duke me sha mua tani pale cka me thot ti mbylli syt mos ta shof ahahahaha
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 23-12-2010 nė 12:34


Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
ahahhaahhha ahahahaha o zeshkan po e shof noren duke me sha mua tani pale cka me thot ti mbylli syt mos ta shof ahahahaha


Hhhahahah te kam sha edhe at kam fol me ze.se sme heket kam hap nje faqe tjeter hahahhaha se sme heket ajo..Kuku cfar pytje thekthi po me ban :smilie803
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 23-12-2010 nė 12:35


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  
hyre ti nora hyre se e di kur do dalesh mbas nje viti hahahahhahahhaha

Hhhahahah te behet qefi ty,po mir se me pelqejn pytjet qe me bej aj djali ishte shum i bukur hahahhahah....
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 23-12-2010 nė 12:37


Cituar: Postimi origjinal nga NoRa  
Cituar: Postimi origjinal nga Enkelejda  
ahahhaahhha ahahahaha o zeshkan po e shof noren duke me sha mua tani pale cka me thot ti mbylli syt mos ta shof ahahahaha


Hhhahahah te kam sha edhe at kam fol me ze.se sme heket kam hap nje faqe tjeter hahahhaha se sme heket ajo..Kuku cfar pytje thekthi po me ban :smilie803


i bukur esht ai cuni qe te mer ne pytje i ngjan zeshkanit shummmm esht keksi djale ahahaha


e pe sa i bukur esht o nora ncncnncnc

[Modifiko 23-12-10 nga Enkelejda]

Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11