Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3
Autori: Subjekti: Fraza Ditelindjesh


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 16-11-2007 nė 15:07
Fraza Ditelindjesh


KJo ditelindje te qoft me fat,te kesh sukses dite dhe nate si ne jet e ne pune me deshir e jo me dhun n'dashuri nuk diskutohet qdo e mir te te ofrohet.urimee
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 350
Regjistruar: 13-11-2007
Vendndodhja: mes yjeve

Jashtė Linje

Gjendja: e plote

[*] postuar nė 16-11-2007 nė 15:47


edhe 100 vjec u befsh!:24Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 16-11-2007 nė 15:51


hhahaahahaha

po ska ditelindje mo rrusho une

keto jane thjesht urime qe mund te lexoni edhe te postoni dhe ju.

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 350
Regjistruar: 13-11-2007
Vendndodhja: mes yjeve

Jashtė Linje

Gjendja: e plote

[*] postuar nė 16-11-2007 nė 15:54


e mo e di


po edhe ajo qe shkruajta une eshte fraze urimi:24
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 35
Regjistruar: 7-11-2007
Vendndodhja: Prishtinė

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 16-11-2007 nė 16:33


Nė kėtė botė t'lumturisė,nė filialin e dashurisė, nė numėr
t'llogarisė 2007 u jan shtuar 365 t'lumtura,urojė ti hargjoni pa kursime e plot gėzime...
...plazhit tė kujtimeve!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 16-11-2007 nė 19:50


ke ditlindjen miku im po te them edhe 100
neser ditlindjen kam vet per dhurat sdu gje nje biciklet:urrrrra
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**


Foto


Postime: 35
Regjistruar: 7-11-2007
Vendndodhja: Prishtinė

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-11-2007 nė 11:11


Sot ZOTI ma hapi dritaren e qiellit e mė pyeti:Ēfarė dėshiron tė bėjė pėr ty?E unė ju pėrgjigja:Ruaje,bekoje dhe realizoja dėshirat e atij qė e lexon kėtė mesazh!!!......plazhit tė kujtimeve!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

NoreenBurl

Postime: 1
Regjistruar: 27-1-2008
Vendndodhja: gjakov

Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: gjakov

[*] postuar nė 27-1-2008 nė 20:53


ooooooooooooooooooooooooooooooo sa mirrrr044654401
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 21-3-2008 nė 05:20


Its a nice feeling when you know that someone likes you, someone thinks about you, someone needs you;but it feels much better when you know that someone never ever forgets your birthday."HAPPY BIRTHDAYShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 21-3-2008 nė 05:21


Ditelindjen qe kaloj isha me ty,ket vit nuk po te shof as me sy,ket vit dikush tjeter me ty po e kalon,dhe kjo gje shum me shqeteson,se diken tjeter ti po perqafon,po nga zemra po te uroj,100 puthje po te dergoj,100 vjet po te uroj.Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 21-3-2008 nė 05:21


Vitet kalojne shpejte gjerat ngelin ne kujtime me rastin e kesaj feste pranoni shume URIME....Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 21-3-2008 nė 05:22


Diten kur linde binte vetem shi...Jo nuk ishte shiu,por, lotet e yjeve. Sepse ylli me i bukur u shkeput e lindi ne kete jet. Urime DitelindjenShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 21-3-2008 nė 05:22


I dashur .. ja ku erdhi perseri dita e shenuar e jetes tende,te uroj nga zemra 100 pranvera te tjeraShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 21-3-2008 nė 05:23


Dua qe ky mesazh te lundroj, nga fundi i oqeanit te kaloj, akullnaja mos ta ndaloj, te vi tek ju per t'ju takuar, Ditelindjen nga une per tua uruar...U BEFSH 100...VJETShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 21-3-2008 nė 05:23


nje urim vjen nga une dhe te theme se te dua shume,qdo vit ditlindjen dua ta urij dhe deshirat zoti te ti plotesoj u befsh 100 vjeq zemra ime gjithmon paq vetem gezimeShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 21-3-2008 nė 05:30


someone as special as you
who always thinks of others
who is true to her heart
and dedicated to her family
deserves a wonderful birthday
i hopw your birthday is the best ever
that you will always look back on fondly
may the day bring you as much as beauty
as a garden full of pink roses in bloom,
and inspire hope for tomorrow

wishing a fabulous birthday
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 21-3-2008 nė 05:33


it's your b-day
and i can't be there
but i'll send you
a speciaal birthday wish
and a little prayer
have a happy birthday
i hope that all of your
birthday wishes come true
may you have a great time
today and find happiness
in everything you do
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 84
Regjistruar: 27-4-2008
Vendndodhja: rahovec

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 27-4-2008 nė 14:07


per kete datelindje te uroj dy gjera
gjithqka dhe asgje...
gjithqka qe te ben te lumtur
dhe asgje qe te ben te vuash
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 84
Regjistruar: 27-4-2008
Vendndodhja: rahovec

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 27-4-2008 nė 14:13


Glitter Graphics

Happy Birthday Glitters

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 84
Regjistruar: 27-4-2008
Vendndodhja: rahovec

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-5-2008 nė 18:11


per ket datelindje te uroj dy gjera
gjithqka dhe asgje
gjithqka qe te ben te lumtur
dhe asgje qe te ben te vuash
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 24
Regjistruar: 5-10-2009
Vendndodhja: Americ

Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Americ

[*] postuar nė 7-10-2009 nė 22:42
Kur ditelindjen ta festosh.


Kur ditelindjen ta festosh mos harro te therrasi shoket dhe miqesin,te pa ndar.............Edhe 100 vjet te jetosh,mos harro se te kam harruar.......Dashurin qe ty ta dhurovaaaaa.... 1 0 0 V J E T:per ty::per ty::love0040::love0040::love0040:
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 24
Regjistruar: 5-10-2009
Vendndodhja: Americ

Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Americ

[*] postuar nė 7-10-2009 nė 22:45


PuThjeN E PaR Ta DeRgoVa Ne ChaT,PuThjeN E DyT Ta TeRgoVa Ne E:mail,PuThjeN E TreT Ne RaLiTeT.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 7-10-2009 nė 23:47


BEFSH 100 VJET TE LUMTUR DHE DASHURIJ TE REALIZUAR OPA
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 22-10-2009 nė 04:14


color=Black]Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 52mil.e 5 mij e 600 minuta sukses, 31mil.e 500 e 36 mij sekonda miqesi.URIME!!![[/color]
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 22-10-2009 nė 04:16


Kam nje lajm te keq per te te thene: neser e dashura ime, do kesh nje vit me shume ne krahe. E dije? Megjithate shume urime
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11