Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2
Autori: Subjekti: Ja se ēfarė thonė ngjyrat

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 29-4-2011 nė 17:50


nuk te kuptova ca do te thuash jahu
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 29-4-2011 nė 17:51


Jahuuuuuuuuuuuuuu syt mi le nje xhiro, thash :maslay''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 29-4-2011 nė 17:52


:maslayshum shtrejt kushtojn dijamantete e mija jan:girl_in_love
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 29-4-2011 nė 18:14


Cituar: Postimi origjinal nga TronafiLJa  
:maslayshum shtrejt kushtojn dijamantete e mija jan:girl_in_love


:happy0195
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 29-4-2011 nė 20:44


:maslay
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 29-4-2011 nė 21:24


Bluja- Simbolizon harmoninė, tė vėrtetėn, qėndrueshmėrinė dhe intelektin; ėshtė njė ngjyrė e ftohtė dhe ndihmon qetėsimin e plotė dhe nė pėrqendrimin e fortė mendor. Pėr fuqinė e saj qetėsuese ėshtė shumė e mirė nė rast stresi, nervozizmi, ankthi, pagjumėsie dhe irritimi. Nėse ju pėlqen ta vishni shpesh do tė thotė se jeni njė person i rezervuar dhe diskret, por gjithnjė i vėmendshėm pėr stimujt dhe personat qė tė rrethojnė; ju pėlqen qė tė qėndroni i distancuar nga situatat kaotike dhe tė viheni nė provė pėr gjėra tė rėndėsishme. Tė zgjuar dhe tė kujdesshėm, mund tė jeni miq tė mirė me tė tjerėt.

E zeza- Pėrfaqėson boshllėkun, errėsirėn, dhimbjen, anulimin e ēdo emocioni dhe konkluzionin mbi asgjėnė; e zeza ėshtė njė ngjyrė e ashpėr e lidhur me fuqinė dhe autoritetin. Nuk kėshillohet nė raste trishtimi dhe depresioni, sepse mund tė ndikojė te humori dhe dhuron gjithnjė njė mister tė thellė dhe sensual. Megjithatė nė veshje ėshtė shumė e pėrdorur sepse tregon gjithnjė elegancė dhe hijeshi, si dhe shkon mė tė gjitha ngjyrat e tjera.
•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 29-4-2011 nė 23:13


Bluja- Simbolizon harmoninė, tė vėrtetėn, qėndrueshmėrinė dhe intelektin; ėshtė njė ngjyrė e ftohtė dhe ndihmon qetėsimin e plotė dhe nė pėrqendrimin e fortė mendor. Pėr fuqinė e saj qetėsuese ėshtė shumė e mirė nė rast stresi, nervozizmi, ankthi, pagjumėsie dhe irritimi. Nėse ju pėlqen ta vishni shpesh do tė thotė se jeni njė person i rezervuar dhe diskret, por gjithnjė i vėmendshėm pėr stimujt dhe personat qė tė rrethojnė; ju pėlqen qė tė qėndroni i distancuar nga situatat kaotike dhe tė viheni nė provė pėr gjėra tė rėndėsishme. Tė zgjuar dhe tė kujdesshėm, mund tė jeni miq tė mirė me tė tjerėt.Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 29-4-2011 nė 23:18


E zeza- Pėrfaqėson boshllėkun, errėsirėn, dhimbjen, anulimin e ēdo emocioni dhe konkluzionin mbi asgjėnė; e zeza ėshtė njė ngjyrė e ashpėr e lidhur me fuqinė dhe autoritetin. Nuk kėshillohet nė raste trishtimi dhe depresioni, sepse mund tė ndikojė te humori dhe dhuron gjithnjė njė mister tė thellė dhe sensual. Megjithatė nė veshje ėshtė shumė e pėrdorur sepse tregon gjithnjė elegancė dhe hijeshi, si dhe shkon mė tė gjitha ngjyrat e tjera.

E bardha- Pėrfaqėson pastėrtinė, pafajėsinė dhe freskinė, qartėson idetė dhe favorizon meditimin. E bardha pėrmbledh nė vete tė gjithė ngjyrat dhe pėr kėtė simbolikisht pėrdoret pėr tė shoqėruar pasazhe tė ndryshme nė jetė: nė perėndim ėshtė ngjyra e martesės, ndėrsa nė lindje e funeraleve. Bashkė me tė zezėn pėrfaqėson dualitetin, gjėrat e kundėrta, tė mirėn dhe tė keqen dhe ashtu si e zeza u shkon edhe biondeve edhe bruneve. Nėse e zgjidhni pėr veshje, kjo do tė thotė se jeni tė sinqertė dhe ju pėlqen ta shihni botėn tė paqtė dhe tė thjeshtė.


|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 30-4-2011 nė 03:48


Bluja- Simbolizon harmoninė, tė vėrtetėn, qėndrueshmėrinė dhe intelektin; ėshtė njė ngjyrė e ftohtė dhe ndihmon qetėsimin e plotė dhe nė pėrqendrimin e fortė mendor. Pėr fuqinė e saj qetėsuese ėshtė shumė e mirė nė rast stresi, nervozizmi, ankthi, pagjumėsie dhe irritimi. Nėse ju pėlqen ta vishni shpesh do tė thotė se jeni njė person i rezervuar dhe diskret, por gjithnjė i vėmendshėm pėr stimujt dhe personat qė tė rrethojnė; ju pėlqen qė tė qėndroni i distancuar nga situatat kaotike dhe tė viheni nė provė pėr gjėra tė rėndėsishme. Tė zgjuar dhe tė kujdesshėm, mund tė jeni miq tė mirė me tė tjerėt.

Lejla- Sinonim i devocionit pėr besimin; vjollca arrin tė influencojė nė sistemin nervor dhe nuk kėshillohet nė rast ankthi dhe depresioni sepse evokon njė lloj nostalgjie. E lindur nga bashkimi i tė kuqes me blunė, kjo ngjyrė shpreh disi #@!--)akteristikat e tyre: sensualitet dhe spiritualitet. Ndalohet tė pėrdoret nga femrat me flokė tė kuq, duket bukur te biondet dhe brunet, sidomos nė raste formale.


░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 30-4-2011 nė 03:59


Ti siper nji ngjyr zgjith jo gjith ylberin :P
mu me pelqen e kuqa qamet
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 30-4-2011 nė 07:45


ahahha Une doja pink mi :P por spaska :S

░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 30-4-2011 nė 09:06


Bluja- Simbolizon harmoninė, tė vėrtetėn, qėndrueshmėrinė dhe intelektin; ėshtė njė ngjyrė e ftohtė dhe ndihmon qetėsimin e plotė dhe nė pėrqendrimin e fortė mendor. Pėr fuqinė e saj qetėsuese ėshtė shumė e mirė nė rast stresi, nervozizmi, ankthi, pagjumėsie dhe irritimi. Nėse ju pėlqen ta vishni shpesh do tė thotė se jeni njė person i rezervuar dhe diskret, por gjithnjė i vėmendshėm pėr stimujt dhe personat qė tė rrethojnė; ju pėlqen qė tė qėndroni i distancuar nga situatat kaotike dhe tė viheni nė provė pėr gjėra tė rėndėsishme. Tė zgjuar dhe tė kujdesshėm, mund tė jeni miq tė mirė me tė tjerėt.Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 337
Regjistruar: 11-3-2011
Vendndodhja: Aty ...Ketu

Gjendja: Curious
Curious
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Jashtė Linje

Gjendja: Se di.....

[*] postuar nė 30-4-2011 nė 09:35


Lejla- Sinonim i devocionit pėr besimin; vjollca arrin tė influencojė nė sistemin nervor dhe nuk kėshillohet nė rast ankthi dhe depresioni sepse evokon njė lloj nostalgjie. E lindur nga bashkimi i tė kuqes me blunė, kjo ngjyrė shpreh disi #@!--)akteristikat e tyre: sensualitet dhe spiritualitet. Ndalohet tė pėrdoret nga femrat me flokė tė kuq, duket bukur te biondet dhe brunet, sidomos nė raste formale.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 2
Regjistruar: 31-5-2011

Gjinia: Femėr
Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 31-5-2011 nė 14:33


emri vajz e thjesht ka shum kuptime te ndryshme por varet cilin zgjell.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 125
Regjistruar: 3-5-2012
Vendndodhja: gjermani

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Thumbs.db
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: liebe, was Sie haben, sollten Sie nicht haben, dass das Leben das ist, nicht was sein sollte ...

[*] postuar nė 4-5-2012 nė 17:15


Jeshilja- Ėshtė ngjyra e natyrės e ekuilibrit energjetik, qetėsuese, freskuese. Pėr budistėt jeshilja pėrfaqėson jetėn dhe konsiderohet si dizintoksikuese pėr organizmin. U shkon shumė biondeve me lėkurė tė ēelėt, e po ashtu edhe femrave brune apo me flokė tė kuqe, me disa rezerva.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 125
Regjistruar: 3-5-2012
Vendndodhja: gjermani

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Thumbs.db
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: liebe, was Sie haben, sollten Sie nicht haben, dass das Leben das ist, nicht was sein sollte ...

[*] postuar nė 10-5-2012 nė 14:22


E zeza- Pėrfaqėson boshllėkun, errėsirėn, dhimbjen, anulimin e ēdo emocioni dhe konkluzionin mbi asgjėnė; e zeza ėshtė njė ngjyrė e ashpėr e lidhur me fuqinė dhe autoritetin. Nuk kėshillohet nė raste trishtimi dhe depresioni, sepse mund tė ndikojė te humori dhe dhuron gjithnjė njė mister tė thellė dhe sensual. Megjithatė nė veshje ėshtė shumė e pėrdorur sepse tregon gjithnjė elegancė dhe hijeshi, si dhe shkon mė tė gjitha ngjyrat e tjera.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 12-9-2014 nė 18:59
INTERESANTE NGJYRA ZEZ


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11