Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2    4  5
Autori: Subjekti: Kenga me e bukur per momentin ...?

~KaramelkA
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 14-4-2007
Vendndodhja: Ne zemren e njonit!

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ~~~LLASTICE E NJONIT~~~

[*] postuar nė 16-6-2007 nė 19:37


Tuna-Bileta
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

[Tani ZaNa]
****
Postime: 949
Regjistruar: 1-7-2007

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 26-6-2007 nė 17:55


Mimoza Shkodra - Krejt mi moreShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 554
Regjistruar: 9-5-2007
Vendndodhja: Hiding in His Heart...

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Cryptic

[*] postuar nė 1-7-2007 nė 17:05


SONI-Te dua tyShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1053
Regjistruar: 19-11-2006
Vendndodhja: athine

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-7-2007 nė 23:25


hinder -lips of an angel

HE WHO MAKES A BEAST OF HIMSELF
GETS RID OF THE PAIN OF BEING
A MAN
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Dibrani Forumit
*****


Foto


Postime: 1871
Regjistruar: 25-5-2007
Vendndodhja: diber

Mosha: 30
Jashtė Linje

Gjendja: good

[*] postuar nė 24-7-2007 nė 02:37


beyonce dhe shakiraViG@Ni
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 554
Regjistruar: 9-5-2007
Vendndodhja: Hiding in His Heart...

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Cryptic

[*] postuar nė 24-7-2007 nė 07:51


LABI-Nese i bjen ti pishmanShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 136
Regjistruar: 27-7-2007
Vendndodhja: Ne zemren e dikujt

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 28-7-2007 nė 01:08


Poni :Si trendafil ;)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 37
Regjistruar: 17-8-2007
Vendndodhja: ne nje vend ku mbreteron qetesia

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: in love :love

[*] postuar nė 20-8-2007 nė 01:57


Poni :Si trendafilca pika shiu ranė mbi qelq,
dhe unė pėr ty seē ndjeva mallė.
jetojmė tė dy nė njė qytet,
dhe rrallė shihemi,sa rrallė...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 7
Regjistruar: 24-8-2007

Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 24-8-2007 nė 22:37


Kg me e bukur eshte ajo e Alban Rexhes dhe Renis Leles..(Ju rujt zoti)

;)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 7
Regjistruar: 24-8-2007

Mosha: 26
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 24-8-2007 nė 22:51


kg me e bukur eshte kg e Alban Rexhes edhe Renis Leles....(Ju rujt Zoti)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 25-8-2007 nė 03:23


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga Baby_sweety_15
kg me e bukur eshte kg e Alban Rexhes edhe Renis Leles....(Ju rujt Zoti)
edhe mua kjo me pelqen


esht e bukur?:heheheheh
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 3
Regjistruar: 24-7-2007
Vendndodhja: SHBA

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: shum e mir

[*] postuar nė 2-9-2007 nė 21:48


:12:12 shpat kasapi - se pranon:12:12:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1053
Regjistruar: 19-11-2006
Vendndodhja: athine

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 3-12-2007 nė 16:41


plain white t's -hey there delilah

HE WHO MAKES A BEAST OF HIMSELF
GETS RID OF THE PAIN OF BEING
A MAN
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

PUNK4LIVE
***


Foto


Postime: 264
Regjistruar: 4-10-2007

Jashtė Linje

Gjendja: MISTREC BERATI

[*] postuar nė 12-12-2007 nė 09:04


LINKIN PARK-WHAT I'VE DONE
DISTURBED-THE GAME
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 242
Regjistruar: 22-10-2007
Vendndodhja: EU

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: E LUMTUR

[*] postuar nė 12-12-2007 nė 21:05


Apologize" One Republic http://www.youtube.com/watch?v=h8oBykb_Pqs&feature=relatedShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 134
Regjistruar: 15-12-2007
Vendndodhja: ___TU_BO_SHOPPING__

Jashtė Linje

Gjendja: GOC SHOPPINGU?SI THONI JU?

[*] postuar nė 15-12-2007 nė 20:40


2PO2-SHOPPING DHE SIGURISHT ETNO ENGJUJT-NANYYYYYYYYYYYYY
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**


Foto


Postime: 14
Regjistruar: 25-1-2008
Vendndodhja: ec e ec...

Vendlindja: Greece
Greece
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 18-2-2008 nė 18:50


TIMBERLAND_---Apologize
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 2122
Regjistruar: 1-7-2007
Vendndodhja: Gjakovė

Gjendja: In Love
In Love
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: ..:: Verliebt ::..

[*] postuar nė 19-2-2008 nė 00:33


Shkodran Tolaj - Per inatin timShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1166
Regjistruar: 16-2-2008
Vendndodhja: usa

Jashtė Linje

Gjendja: sekret

[*] postuar nė 19-2-2008 nė 03:41


ME PELQEN "GOCE NGA TIRANA" E ERMAL FEJZULLAHUTShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 21-2-2008 nė 19:45


:DRobin Thicke Lost Without UShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

\"A\"
****


Foto


Postime: 923
Regjistruar: 2-9-2007
Vendndodhja: Tirane

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Rehat

[*] postuar nė 21-2-2008 nė 21:10


ed ero contentissimo-Tiziano FerroJam i lumtuuuuuuuuuuuuuuur me nje yll!!!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Antar
***


Foto


Postime: 279
Regjistruar: 12-11-2006
Vendndodhja: afer diellit

Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: I'm back.......:P:P:P

[*] postuar nė 3-3-2008 nė 22:27


oh mother-christina aguileraOne death is a tragedy.....One million is a statistic!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1021
Regjistruar: 12-3-2008
Vendndodhja: Sulla nuvola degli angeli

Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: buona....piena di vita...

[*] postuar nė 12-4-2008 nė 21:14


HERCULES me LOVE AFFAIRShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1021
Regjistruar: 12-3-2008
Vendndodhja: Sulla nuvola degli angeli

Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: buona....piena di vita...

[*] postuar nė 17-4-2008 nė 23:39


MAX GAZZÉ-SOLITO SESSO...Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 728
Regjistruar: 18-4-2008

Mosha: 98
Jashtė Linje

Gjendja: ne kerkim te se vertetes:P

[*] postuar nė 20-4-2008 nė 13:41


kjo kenge me pelqen shum sidomos teksti po deshet degjojeni:e:e:e:e
http://it.youtube.com/watch?v=F2aYMlbWHxc&feature=related
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2    4  5

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11