Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  ..  5
Autori: Subjekti: Kenga me e bukur per momentin ...?


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 27-4-2007 nė 01:58
Kenga me e bukur per momentin ...?


Mua me pelqen kenga e fundit qe ka nxjerre Eminem -My Albanian Brother
|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 28
Regjistruar: 20-6-2006
Vendndodhja: fr

Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: atje ku ka jete

[*] postuar nė 28-4-2007 nė 20:18


per mu kenga me e bukur e momentit qe ma heq petllen fare eshte ........ se di..ah po e gjeta..eshte..smack that-akon eminem ka edhe te tjera pa dyshim psh u m pelq e beautiful lier beyyonce shakira puc
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Sweet_Angel
****


Foto


Postime: 632
Regjistruar: 29-3-2005

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: "engaged''

[*] postuar nė 29-4-2007 nė 03:12


poni"si trenadafil"Kater gjera ne jete nuk kthehen mbrapa:
momentet qe ke jetuar
veprat qe ke bere
fjalet qe the
dhe shancet qe ke humbur.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1053
Regjistruar: 19-11-2006
Vendndodhja: athine

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 7-5-2007 nė 20:42


' fairytail gone bad' dhe 'what i've done'-linkin park
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 7-5-2007 nė 20:46


gabriela_athine pershendetje me kengen Luje Belin Ciko aahahahaahaahhahahahahahahahahahahahahahhahhahaAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 133
Regjistruar: 27-4-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 7-5-2007 nė 20:49


pershendes mr besin me ket kengen

http://www.youtube.com/watch?v=d2oBQxR15iU&mode=related&sear...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1053
Regjistruar: 19-11-2006
Vendndodhja: athine

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 7-5-2007 nė 20:50


thnx..........kenga ime e preferuar hhahahahahahaha
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 7-5-2007 nė 20:50


roldana flmAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 22
Regjistruar: 11-5-2007
Vendndodhja: xhomolunge

Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: e merzitur

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 21:42


hi besi
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 120
Regjistruar: 11-5-2007

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-5-2007 nė 23:30


kenget e shakires me pelqejne mua
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~KaramelkA
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 14-4-2007
Vendndodhja: Ne zemren e njonit!

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ~~~LLASTICE E NJONIT~~~

[*] postuar nė 12-5-2007 nė 00:00


SunRiseAvenue-FairyTale gone bad!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 554
Regjistruar: 9-5-2007
Vendndodhja: Hiding in His Heart...

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Cryptic

[*] postuar nė 12-5-2007 nė 22:47


Soni-TE DUA TY
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***
Postime: 132
Regjistruar: 12-4-2007
Vendndodhja: NE SELANIK

Vendlindja: Greece
Greece
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Luani
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: SI ZJARR..

[*] postuar nė 12-5-2007 nė 23:01


poni si trendafil
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
BabyBlue

I Pa Regjistruar
Postime: N/A
Regjistruar: N/A

Jashtė Linje


[*] postuar nė 13-5-2007 nė 03:22


Rihhana & Jz, Umbrella.
ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1377
Regjistruar: 3-5-2007
Vendndodhja: Ktu Atje , Kendej Andej - GJITHANDEJ !!

Jashtė Linje

Gjendja: I Qete

[*] postuar nė 13-5-2007 nė 03:32


SHQIPTARE-KINGE-SEXY Te pershedes me Kengen = Luje Cik Venin - EleminimiAt suxhuk maje per veti
Se s\'han ma suxhuk mileti
boll na keni torturuar
me suxhuk te perveluar
Gjithmon populli i ngrat
han suxhukun per sallat
Socialist e demokrat
vec suxhukun t\'bajn dhurat
A ba suxhuku rend i dites
n\'per seanca t\'politikes
Ndaj o popull mos duroni
dilni n\'shesh e protestoni
Ket suxhuk qe kena majt
politikes me ja fajt.... :P
haha hihi
kemi lind
per dashuri
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~KaramelkA
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 14-4-2007
Vendndodhja: Ne zemren e njonit!

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ~~~LLASTICE E NJONIT~~~

[*] postuar nė 14-5-2007 nė 02:27


flm besi!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Sweet_Angel
****


Foto


Postime: 632
Regjistruar: 29-3-2005

Mosha: 33
Jashtė Linje

Gjendja: "engaged''

[*] postuar nė 14-5-2007 nė 16:09


SONI MALAJ ''TE DUA TY''Kater gjera ne jete nuk kthehen mbrapa:
momentet qe ke jetuar
veprat qe ke bere
fjalet qe the
dhe shancet qe ke humbur.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Dancing Lady
*******


Foto


Postime: 1790
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: with my baby ..(E+E=ONE)

Gjendja: In Love
In Love
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: erwta m ...aparaititi m anapnoi

[*] postuar nė 14-5-2007 nė 16:33


Shpat kasapi&blero ''falma'':syteShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1053
Regjistruar: 19-11-2006
Vendndodhja: athine

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 14-5-2007 nė 21:38


last night-p.diddy ft keysha

HE WHO MAKES A BEAST OF HIMSELF
GETS RID OF THE PAIN OF BEING
A MAN
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~KaramelkA
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 14-4-2007
Vendndodhja: Ne zemren e njonit!

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ~~~LLASTICE E NJONIT~~~

[*] postuar nė 16-5-2007 nė 15:26


Tuna-Bileta
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Dancing Lady
*******


Foto


Postime: 1790
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: with my baby ..(E+E=ONE)

Gjendja: In Love
In Love
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 31
Jashtė Linje

Gjendja: erwta m ...aparaititi m anapnoi

[*] postuar nė 16-5-2007 nė 16:06


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga gabriela_athine
last night-p.diddy ft keysha
dhe mua me pelqen shuuume :puc:pucShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

~KaramelkA
***


Foto


Postime: 421
Regjistruar: 14-4-2007
Vendndodhja: Ne zemren e njonit!

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: ~~~LLASTICE E NJONIT~~~

[*] postuar nė 16-5-2007 nė 18:07


Cituar:
Postuar Orgjinalisht nga gabriela_athine
last night-p.diddy ft keysha


Dhe une vdes!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1053
Regjistruar: 19-11-2006
Vendndodhja: athine

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 30-5-2007 nė 21:27


tokio hotel-monsoon

HE WHO MAKES A BEAST OF HIMSELF
GETS RID OF THE PAIN OF BEING
A MAN
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Vip Special
*****


Foto


Postime: 3597
Regjistruar: 15-6-2007
Vendndodhja: andej kendej gjithandej

Jashtė Linje

Gjendja: fenomenale

[*] postuar nė 16-6-2007 nė 03:18


sinani si ai ska:D
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 554
Regjistruar: 9-5-2007
Vendndodhja: Hiding in His Heart...

Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Cryptic

[*] postuar nė 16-6-2007 nė 07:08


PONI-SI TRENDAFIL
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  ..  5

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11