Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  
Autori: Subjekti: Cili film shqiptar ju pelqen me shume?

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 14-10-2010 nė 12:19


Lulkuqet mbi mure,

Kujdestar surrat patate mir ja bem zotris tate
hahahahhahahhahahahaahaahhahahahaahahahahahhhahahaahahaaha
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 14-1-2011 nė 00:15


Dashuria e Bjeshkve te Nemura...Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 14-1-2011 nė 10:15


pese heronjte e vigutShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Ƴℓℓι ρσℓαя
*****
Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks

Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit

[*] postuar nė 14-1-2011 nė 13:09


Dahuria e bjeshkeve te nemuraJeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1639
Regjistruar: 8-3-2008

Jashtė Linje

Gjendja: UnKnOwN

[*] postuar nė 14-1-2011 nė 19:04


Fushe e blerte fushe e kuqe
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 16-1-2011 nė 07:41


Cituar: Postimi origjinal nga UNKNOWN  
Fushe e blerte fushe e kuqe
ty perfundimisht ste le hunda :smilie024
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 16-1-2011 nė 09:27


dite dimriShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 16-1-2011 nė 09:30


Oh sa teme interesante...

O naziste gjermaneee ju jeni hajduteee fushen qe ne loznim, juve na e zuteeee
"Tomka dhe shoket e tij"
( edhe "Lulekuqe mbi mure" se lej dot pa permendur sepse me ujit syt sa her qe e shof )
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

*Oxigjeni Forumit*
*****


Foto


Postime: 2859
Regjistruar: 5-11-2007

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 17-1-2011 nė 03:29


NE CDO STINE :smilie011
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 951
Regjistruar: 26-8-2010
Vendndodhja: mbrapa teje...

Jashtė Linje

Gjendja: forever yours zogu

[*] postuar nė 17-1-2011 nė 03:36


TONI MONTANA BOTA ESHTE E IMJA...
NUK ERDHA KETU TE SHTY ATA QE ME HODHEN POSHT,POR ERDHA TI TREGOJ QE NUK U RREZOVA...

http://www.youtube.com/watch?v=ljY5EE_KPoY&feature=relat...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 951
Regjistruar: 26-8-2010
Vendndodhja: mbrapa teje...

Jashtė Linje

Gjendja: forever yours zogu

[*] postuar nė 17-1-2011 nė 03:36


NJERIU ME SHENJ DO THOSHA...HAHAHHA
NUK ERDHA KETU TE SHTY ATA QE ME HODHEN POSHT,POR ERDHA TI TREGOJ QE NUK U RREZOVA...

http://www.youtube.com/watch?v=ljY5EE_KPoY&feature=relat...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

ViP Ne Akullore
*****


Foto


Postime: 1063
Regjistruar: 19-5-2010
Vendndodhja: Ku te me doj kokrra e qefit

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Jashtė Linje

Gjendja: Happppppyyyy

[*] postuar nė 17-1-2011 nė 04:21


Cituar: Postimi origjinal nga -XHENTIL-  
NJERIU ME SHENJ DO THOSHA...HAHAHHA


filma shqiptar jane keto?
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 951
Regjistruar: 26-8-2010
Vendndodhja: mbrapa teje...

Jashtė Linje

Gjendja: forever yours zogu

[*] postuar nė 17-1-2011 nė 06:20


si tna doje kokrra e qefit...:P:smilie805
NUK ERDHA KETU TE SHTY ATA QE ME HODHEN POSHT,POR ERDHA TI TREGOJ QE NUK U RREZOVA...

http://www.youtube.com/watch?v=ljY5EE_KPoY&feature=relat...
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 17-1-2011 nė 09:33


14 vjec dhenderShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 17-1-2011 nė 10:51


Mua me pelqejn dhe filmat,

Dora e ngrohte
Ne cdo stine
Flutura ne gabinen time
Une e dua Eren
etj etj... e ka shum po keto me erdhen ndermend tani.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 17-1-2011 nė 10:53Dora e ngrohte spo e kujtoja dot kete film titullin sa jam munduar rrofsh dolce filmi me i ndjekur ne ato vite
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 17-1-2011 nė 10:55


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  

Dora e ngrohte spo e kujtoja dot kete film titullin sa jam munduar rrofsh dolce filmi me i ndjekur ne ato vite"Bishti i qenit sa do ta drejtosh bisht qeni ngel" thenia e famshe e Mirush Kabashit ne ate film hahahahaahh
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Moderator
*******


Foto


Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 17-1-2011 nė 10:58


Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123  

Dora e ngrohte spo e kujtoja dot kete film titullin sa jam munduar rrofsh dolce filmi me i ndjekur ne ato vite"Bishti i qenit sa do ta drejtosh bisht qeni ngel" thenia e famshe e Mirush Kabashit ne ate film hahahahaahh

ajo dihet por si ste rrihet moj pa thene ndonje batut je shume e keqe haaahahahahaah
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar i Respektuar
****


Foto


Postime: 894
Regjistruar: 1-2-2011

Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Jamaica
Jamaica
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Jashtė Linje


[*] postuar nė 27-2-2011 nė 05:08


tomka de shoket e tij por vetem prej kolones zanore


<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/ej5Xl-_APL4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

[Modifiko 27-2-2011 nga endrius27]
Essere saggi nella vita aiuta, ma io sono fatto a modo mio...
non c'č un cazzo da fare....

Il mondo č vostro, č nelle vostre mani. Fate quel cazzo che volete... ma fatelo bene! ...

la sigaretta fa male.. rompila e facci una canna!!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

SaDneSS
*****


Foto


Postime: 861
Regjistruar: 21-11-2010
Vendndodhja: Ne ZeMreN TeNDe

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: ElektronILire

[*] postuar nė 27-2-2011 nė 14:46


Filmi shiqptar qe me pelqen mua eshte Col Debatiku :lolHedh Syt Dhe Veshtroj Larg
Shof Nje Drit Qe Po Vjen Po Vjen Ngadal
A eshte Fati Ime apo prap Sketerr ?
Tlutem Zot shifem Po shifem Mir Ket Her..
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

SaDneSS
*****


Foto


Postime: 861
Regjistruar: 21-11-2010
Vendndodhja: Ne ZeMreN TeNDe

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: ElektronILire

[*] postuar nė 27-2-2011 nė 14:47


Tomka edhe shoqet e tija.. :P :ashamed0005Hedh Syt Dhe Veshtroj Larg
Shof Nje Drit Qe Po Vjen Po Vjen Ngadal
A eshte Fati Ime apo prap Sketerr ?
Tlutem Zot shifem Po shifem Mir Ket Her..
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

SaDneSS
*****


Foto


Postime: 861
Regjistruar: 21-11-2010
Vendndodhja: Ne ZeMreN TeNDe

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: ElektronILire

[*] postuar nė 27-2-2011 nė 14:47


hmmmm edhe lulkuqet mbi mure seshte keq ... :maslayHedh Syt Dhe Veshtroj Larg
Shof Nje Drit Qe Po Vjen Po Vjen Ngadal
A eshte Fati Ime apo prap Sketerr ?
Tlutem Zot shifem Po shifem Mir Ket Her..
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 27-2-2011 nė 14:48


un nuk shikoj filma shqip po do kisha vecuar ate 14 vjec dhender me kenaq ne shpirt
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****
Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 41
Jashtė Linje

Gjendja: Super

[*] postuar nė 27-2-2011 nė 15:11


ka shum , e ku ka filma Shqiptare qe nuk te pelqejne ??? ata jan te gjith nje histori ne veteNjeriu duhet tė pėrpiqet tė mėsojė ēdo gjė, jo tė tregojė veten e tij.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 27-2-2011 nė 15:13


shkoi koha duke menduar per historin ne vete
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11