Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: LEXO: 10 Gabime te meshkujve me partneren!

ViP Ne Akullore
*****
Postime: 2245
Regjistruar: 27-6-2008
Vendndodhja: Prizren

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 10-10-2007 nė 15:37
LEXO: 10 Gabime te meshkujve me partneren!


Tani ne shoqeri,jo rrall edhe meshkujt detalisht kane filluar te komentojne ndjenjat e tyre qe i perjetojne gjat mardhenieve me partneren.Te femrat kjo perrall eshte e njohur qe me pare.Qe ta thyejm akullin,ja 10-te gabime te cilat meshkujt i bejne ne krevet..1.Nuk bejne atmosfere para se te kene mardhenie.Per kete keshillohet:te jesh i qete,te leshosh muzike po ashtu te qete dhe dicka per te pire!Sa me e natyrshme te jete kjo skene,poashtu aq me shume efekt ka ne shume qifte.

2.Shume shpejt duan te lene lojen romantike dhe menjeher duan te hyne ne "punen konkrete" gje qe nuk u pelqejn shume femrave.Do ishte e mjaftushme qe te pakten te ket puthje te ngrohta.

3.Mos u shpejtoni.Mesohuni te jeni me te permbajtur.Permbahuni qe ne fillim pamvarsisht se sa provokuese do duket femra.Qetsohuni dhe keni durim ne ate qe femra ka ndermend.

4.Ndiqni fjalimin e trupit te saj.Duhet te jeni me te qete..por nese ajo eshte e pa interesauar ateher beni te kunderten.

5.Nje numer i madh i femrave kane "tel" avanturist dhe duan te perjetojne "pune" te reja ne krevet.Por me rendesi eshte te mos shpejtoni ne kete gje,pasi mund te ndodh te leshoni rastin me te volitshem.

6.Respektimi i personazhit te saj eshte shume me rendesi,pa edhe ne krevat.Do ndjeni trupin e saje vetem nese ajo do,perndryshe sikur do ti shkruanit "denim vdekje".Kjo edhe imtesirat e tjera,kane shume domethenie tek disa femra.

7.Mos beni as edhe nje gje me te vogel nese ajo nuk e do.

8.Mos harroni zonat e saj erogjene.Putheni ne vendin ku qafa ben takim me fytyren.Dhe shoqerim me perkedhelje te ngrohta.

9.Mos mendoni te supozoni se ajo eshte e kenaqur.Ajo do jete e kenaqur nese edhe ajo flet me gjuhen qe ju bet deri ne ate moment.

10.Ne asnje rast asnjeher mos ikni menjehr pas merdhenieve me te.Beni shoqeri asaj deri ne fund te mbremjes.Dhe as mos u shkoj ne mend te flisni per ato momente qe perjetuat me te.Nuk ka per ti ndihmuar edhe nese i thoni se je me e mira
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 69
Regjistruar: 5-3-2008

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-3-2008 nė 19:56


po ta jap nje pergjige per seder me shume se nuk paska shruar njeri qe shume e bukur:perqesh
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 69
Regjistruar: 5-3-2008

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 11-3-2008 nė 19:58


:haha
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 2
Regjistruar: 6-4-2008
Vendndodhja: shqiperi

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: super

[*] postuar nė 6-4-2008 nė 14:34


:alcun_metalatr
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 2
Regjistruar: 9-4-2008
Vendndodhja: Nkutii

Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: I Sterlodhur

[*] postuar nė 9-4-2008 nė 10:39


:urra
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 27-4-2008 nė 11:16


duhen pasur parasysh keto pika cuna :)Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Antar++
**
Postime: 77
Regjistruar: 1-5-2008
Vendndodhja: Te ti

Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: I Vetmuar

[*] postuar nė 9-5-2008 nė 10:55


popopo duhet me i shkru dikun kur t na vin rasti me i lexu e me i praktiku :22
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 16
Regjistruar: 15-9-2009

Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 15-9-2009 nė 06:51


Shume te mira hahaha valla duhet me i majt ne mend ju cunat se kot si kan shkruar
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11