Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Ingrid Gjoni...

Robi Dashuris
********


Foto


Postime: 3022
Regjistruar: 23-8-2009

Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 36
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 2-8-2010 nė 20:33
Ingrid Gjoni...


Vallė Ingrid Gjonit i kanė mbaruar paratė?!Pėrse do thoni ju? Ėshtė parė te pishinat e Tiranės dhe konkretisht te liqeni duke ekspozuar trupin e saj i cili ka kohė qė ka shtuar shumė kile.Ju do pyesni po me kė ishte?Jo me tė dashurin,jo me shumė shoqėri ,por vetėm me njė shoqe.

Nuk ta premtoj dashurin por ta dhuroj
Nuk te them te dua por te dashuroj
Kur te them te dua nga vendi lekundem
Sepse te dua me shum se sa mundem.
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
***


Foto


Postime: 149
Regjistruar: 26-2-2010
Vendndodhja: Tirane

Gjendja: Procrastinating
Procrastinating
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 29
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 15-1-2011 nė 12:02


KA LEK AJO SE FITON 400 EURO NGA SPONSOR NE KENG JAV PER JAV
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 23-9-2014 nė 16:33


vetem ato qe sngelin pa lek qaj hallin e ppullit tshkret ti jo tvipaveShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11