Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Versioni i Printueshėm  
Autori: Subjekti: Fraza Miqesie:


*********


Foto


Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35
Jashtė Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :dance:

[*] postuar nė 31-7-2010 nė 16:26
Fraza Miqesie:|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|

|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 31-7-2010 nė 18:57


Mund ta harrosh personin me tė cilin ke qeshur por kurre atė mė tė cilin ke qarė.

Jeta s'ėshtė asgjė pa miqėsineė!!!!!

Mik i mirė nuk ėshtė ai qė tė fshinė lotėt por ai qė nuk tė lė tė qash!


Nė botėn e ndjenjave MIQTE janė yjet...disa bien, disa humbasin dritė, disa fuqi...por une mė siguri nuk do tė bie dhe nuk do te humbas kurre dritė!

Dyshon qe yjet jane zjarrė, dyshon qė dielli levizė, dyshon qė e vėrteta ėshtė genjeshtėr, por mos dysha kurrė tek miqesia ime pėr ty..

Gjithmonė kur tė jesh trishtuar shih nga qielli: cdo yll qė sheh ėshtė njė pėrson qė tė do, mė pėrshėndet nese mė sheh.

Miqėsia qė na lidhė ėshtė mė e fortė se cdo ciklon, do tė mė kesh pranė kudo qė tė ikesh, sepse nuk ka kufije pėr tė mirėn qė tė dua.

Qė tė mė kėrkonin qė tė hiqja dorė prej teje dhe tė mė falin botėn do tė thoja: C'tė bėj me botėn kur kam njė mik qė mė ofron universin?

Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 31-7-2010 nė 18:58


I tha dashuria miqėsise: pse ekziston ti kur jam une?
Miqėsia u pergjigjė:
Pėr tė mbushur me njė buzėqeshje atje ku ti lė lot.

Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11