Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Sondazh: Akullore.com organizon Party !
Do jem prezent ne party --- 18 (64.29%)
Nuk mund te jem ne party --- 10 (35.71%)

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1  2    4
Autori: Subjekti: Akullore.com organizon Party !

Super Administrator
*********


Foto


Postime: 63
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: www.Akullore.Com

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 37
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 28-7-2010 nė 21:03


Duke pare shume diskutime te teperta vendosa te mos lejoj me diskutime ne kete teme.
Pra Party do organizohet me DT 7 gusht ne Durres nga Akullore.com.
Hyrja eshte qifte! duke perjashtuar miqte e vertet te kesaj faqeje,gjithashtu nuk lejohet hyrja nen moshen +18 vjec.
Ata qe duan te vijne dhe te shijojne nje fest te vertet jan te mirpritur,duke theksuar qe jan mare te gjith masat qe gjithcka ate nate te jete prefekte!
Te gjith ato persona qe nisen me ide te tjera do ju lutesha te mos ta marin fare mumdimin.
Do ju lutesha stafit te mos ta hap kete teme.
Ata qe kan vrejte mbi keto qe lart permenda te kontaktojn me mua, per te tjera kontaktoni me stafin.
Ju faleminderit.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->
Super AdministratorWebmaster
Super Administrator
Tema u Mbyll
28-7-2010 nė 21:03
Super AdministratorJaNi
Webmaster
Tema u Shkurtua
29-7-2010 nė 23:14

Drejtor Departamenti
****


Foto


Postime: 979
Regjistruar: 26-2-2005
Vendndodhja: Italy

Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Jashtė Linje

Gjendja: Per Qef Te .....

[*] postuar nė 14-8-2010 nė 16:07


Pershendetje, ore po s'na llafoset si kalaut ne party? ne daten 7 ?

Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Super Administrator
*********


Foto


Postime: 63
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: www.Akullore.Com

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Ujori
Mosha: 37
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 15-8-2010 nė 21:55


Atehere un kam qen ai qe e kam mbyllur kete teme sepse shum anetarete ketu si ky lart folsi vazhduan te shkruajne budalliqe te ndryshme qe sinqerishte nuk ja vlen ti permendesh i keni pare dhe vet !

Atehere party u organizua ashtu siq e kishim menduar dhe ftoj pjesmarresit te flasim per me shume :)

Disa nga fotot e asaj nate mund ti shikoni ketu http://forum.akullore.com/viewthread.php?tid=15645#pid327739
sigurishte jo te gjith fotot sepse shum veta nuk deshen ti vejn fotot ketu ne forum dhe kan shum te drejte.

Temen po e hap dhe tani ti turo vazhdo e fol deri sa te lodhesh se dukesh qe nuk te rrihet.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->
Super AdministratorWebmaster
Super Administrator
Tema u Hap
15-8-2010 nė 21:56

Ne_ZeMeR_Te_FoRuMiT
********
Postime: 26996
Regjistruar: 17-9-2009

Vendlindja: Macadonia
Macadonia
Vendbanimi: Germany
Germany
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Peshorja
Jashtė Linje

Gjendja: Ne_ZeMrEn_e_Tij

[*] postuar nė 16-8-2010 nė 17:28


Ju lumte organizatorve per ket party qe kan organizuar met vertet ja kishit kaluar shum bukure uroje qe vitin tjeter te ket edhe Party tjeter...Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 26-8-2010 nė 13:58


Cituar: Postimi origjinal nga Webmaster  
Duke pare shume diskutime te teperta vendosa te mos lejoj me diskutime ne kete teme.
Pra Party do organizohet me DT 7 gusht ne Durres nga Akullore.com.
Hyrja eshte qifte! duke perjashtuar miqte e vertet te kesaj faqeje,gjithashtu nuk lejohet hyrja nen moshen +18 vjec.
Ata qe duan te vijne dhe te shijojne nje fest te vertet jan te mirpritur,duke theksuar qe jan mare te gjith masat qe gjithcka ate nate te jete prefekte!
Te gjith ato persona qe nisen me ide te tjera do ju lutesha te mos ta marin fare mumdimin.
Do ju lutesha stafit te mos ta hap kete teme.
Ata qe kan vrejte mbi keto qe lart permenda te kontaktojn me mua, per te tjera kontaktoni me stafin.
Ju faleminderit.
Perse i fshin postimet e mia? ose kush i fshin? nuk te pelqeu komenti ty? un prap do ta them qe ti ma heq trunin, se ketu ka shum kalamaj dhe nuk e kuptojn fjalen qifte per cfar e ke ti dhe per ate ndoshta skan ardhur ne party!!Ndoshta jane trembur? Mendimi dhe fjala jane te lira apo jo? nese te pelqen fshesa mund ta fshini prap komentin po prap mendimin e kam sic e thash..bye behu me i qeshur dhe te uroj se shpejti qifte se mase te vjen humori dhe ty ;)
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

VIP Member
*****


Foto


Postime: 6887
Regjistruar: 29-9-2009

Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Akrepi
Mosha: 27
Jashtė Linje

Gjendja: KUR FAKTET FLASIN ENGJUJT HESHTIN

[*] postuar nė 26-8-2010 nė 15:03


eh dolce mi:qifte
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 27-9-2010 nė 05:29


Cituar: Postimi origjinal nga ArTi®  
Pas kaq vitesh bisede dhe argetim online menduam qe te mundesojme njohjen dhe nga afer me njeri-tjetrin.
Me DT 07 Gushte ne oren 7 pasdite Akullore.com ne bashkepunim me Aladin bar organizon party te madh me te gjitha anetaret e akullore.com :)
Pra jeni te gjith te ftuar Ju mirpresim,eshte nje mundesi e mire qe te njihemi nga afer, Party do zgjas deri ne oret e von ate nates dhe jam i sigurte qe do ja kalojme shum mire.
Lokali eshte i pronontuar nga stafi I Akullore.com dhe hyrja eshte falas.
I ftuar specjal DJ BIANCO
Party do organizohet ne Durres Tek Aladin Bar
Adresa: Bulevarti kryesor ish kinema iliria pran bashkise Durres.
TEL : +355672629460
Per me hollesisht kontaktoni me stafin.Waw , kisha degjuar qe u be nje party por kete teme nuk e kisha pare. Une kam nje jave qe jam kthyer nga pushimet dhe ne daten 7 Gusht i bie qe te kem qene ne Durres, por kete anoncim nuk e kam pare kurre se nuk kisha mundesi qe te hyja ne net, dhe mua nuk me paskan thirrur personalisht:P.Le qe harova une nuk quhem Vip:dance4:
Shume ide e bukur paska qene kjo. Uroj vertet te kini kaluar bukur :wink3:


░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 29-9-2010 nė 13:34


Waw , kisha degjuar qe u be nje party por kete teme nuk e kisha pare. Une kam nje jave qe jam kthyer nga pushimet dhe ne daten 7 Gusht i bie qe te kem qene ne Durres, por kete anoncim nuk e kam pare kurre se nuk kisha mundesi qe te hyja ne net, dhe mua nuk me paskan thirrur personalisht:P.Le qe harova une nuk quhem Vip:dance4:
Shume ide e bukur paska qene kjo. Uroj vertet te kini kaluar bukur :wink3:Era, po pse nuk e lexove ti kete postim kush te ka faj, pse kishe shkuar pa mua ti mi ne party ? Hajde vitin tjeter ti ne shqipri se do organizojm nje party ne sic duam vete dhe ke duam ne:love0061:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Erushe!
*****


Foto


Postime: 8675
Regjistruar: 22-8-2009
Vendndodhja: Lost In My Thoughts

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Antarctica
Antarctica
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Jashtė Linje

Gjendja: Seduce My Mind And You Can Have My Body..Find My Soul And I'm Yours FOREVER!!!

[*] postuar nė 14-10-2010 nė 06:27


Cituar: Postimi origjinal nga DoLce  
Waw , kisha degjuar qe u be nje party por kete teme nuk e kisha pare. Une kam nje jave qe jam kthyer nga pushimet dhe ne daten 7 Gusht i bie qe te kem qene ne Durres, por kete anoncim nuk e kam pare kurre se nuk kisha mundesi qe te hyja ne net, dhe mua nuk me paskan thirrur personalisht:P.Le qe harova une nuk quhem Vip:dance4:
Shume ide e bukur paska qene kjo. Uroj vertet te kini kaluar bukur :wink3:Era, po pse nuk e lexove ti kete postim kush te ka faj, pse kishe shkuar pa mua ti mi ne party ? Hajde vitin tjeter ti ne shqipri se do organizojm nje party ne sic duam vete dhe ke duam ne:love0061:

Patjeter zemer , do jete fantastike sikur te ndodhi :love0061:


░E░R░U░S░H░Eღ░ღ░ღ░ღ░ ♪ღ♪
❥✫✫✫...ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫✫..ø.•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
❥✫..•°*”˜˜”*°•.ƸӜƷ
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
Super ModeratorProhibited Illusion

Tema u Lėviz
12-1-2011 nė 22:57

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 25-3-2011 nė 10:20


A do ket me party nga akullorja..???Mund tė pushtoj botėn me njė dorė... nqs ti mė mban tjetrėn...!!
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 25-3-2011 nė 15:38


Cituar: Postimi origjinal nga amra=arta  
hahahah po po ket vit a do shkoni ?
Per KAVAJ :happy0195:happy0195
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->


*****


Foto


Postime: 4782
Regjistruar: 16-7-2010
Vendndodhja: Tirane Shqiperi

Gjendja: Lucky
Lucky
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Peshqit
Mosha: 46
Jashtė Linje

Gjendja: Drejt fatit tim

[*] postuar nė 12-7-2011 nė 04:22


PO per elbasan a keni ndonje mendje ....:DWhere ever I may roam
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Moderator
******


Foto


Postime: 2040
Regjistruar: 12-9-2014

Gjendja: Sleepy
Sleepy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 23
Jashtė Linje

Gjendja: ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥

[*] postuar nė 23-9-2014 nė 16:51


kot mju pyt shkon ndokush ne tepelenShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1  2    4

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11