Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Sondazh: Akullore.com organizon Party !
Do jem prezent ne party --- 18 (64.29%)
Nuk mund te jem ne party --- 10 (35.71%)

Versioni i Printueshėm  
 Faqet:  1    3  
Autori: Subjekti: Akullore.com organizon Party !

XMB International Support!
*******


Foto


Postime: 35
Regjistruar: 30-6-2010
Vendndodhja: In XMB Forum

Gjendja: Lonely
Lonely
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: WebSite Security 2011

[*] postuar nė 25-7-2010 nė 21:43


shum ide e bukur ne dt 7 aty me keni :P
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3156
Regjistruar: 17-9-2009
Vendndodhja: gR

Gjendja: Energetic
Energetic
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Jashtė Linje

Gjendja:

[*] postuar nė 26-7-2010 nė 01:30


Cituar: Postimi origjinal nga Kejsi..!!  
Jam e ftuar ne kete party ????si sje moj je shoqeruesja ime :love0061: :D
And how can I stand here with you, and not be moved by you..
Would you tell me how could it be any better than this?...
Dedicated to my only dream that unfortunatly cant be with me, but hoping one day willShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 26-7-2010 nė 01:49


po une mar??:P•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 26-7-2010 nė 01:55


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
po une mar??:P


ncuq ti.........s'ke shoqerues :P :P
upss sdu me ardh vete pra:parting:•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3156
Regjistruar: 17-9-2009
Vendndodhja: gR

Gjendja: Energetic
Energetic
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Jashtė Linje

Gjendja:

[*] postuar nė 26-7-2010 nė 02:01


Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
po une mar??:P


ncuq ti.........s'ke shoqerues :P :P
upss sdu me ardh vete pra:parting:


ndalohet hyrja pa qen i shoqeruaqr :turp::P
And how can I stand here with you, and not be moved by you..
Would you tell me how could it be any better than this?...
Dedicated to my only dream that unfortunatly cant be with me, but hoping one day willShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3156
Regjistruar: 17-9-2009
Vendndodhja: gR

Gjendja: Energetic
Energetic
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Jashtė Linje

Gjendja:

[*] postuar nė 26-7-2010 nė 02:04


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga LaLuCi ™  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
po une mar??:P


ncuq ti.........s'ke shoqerues :P :P
upss sdu me ardh vete pra:parting:


ndalohet hyrja pa qen i shoqeruaqr :turp::P


as une nuk do vij se nuk kam shoqerues :cool0003:


:turp: po me provokon tani e ? qe te bej ftes te me shoqerosh por sta bej na ta besh dhembin :P
And how can I stand here with you, and not be moved by you..
Would you tell me how could it be any better than this?...
Dedicated to my only dream that unfortunatly cant be with me, but hoping one day willShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3156
Regjistruar: 17-9-2009
Vendndodhja: gR

Gjendja: Energetic
Energetic
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Jashtė Linje

Gjendja:

[*] postuar nė 26-7-2010 nė 02:08


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
s;du jo....na ta besh ti dhembin ,s'ke per te me pare :P :P:scared0017: pse nuk do te jesh ne party ?
And how can I stand here with you, and not be moved by you..
Would you tell me how could it be any better than this?...
Dedicated to my only dream that unfortunatly cant be with me, but hoping one day willShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar


*******


Foto


Postime: 3156
Regjistruar: 17-9-2009
Vendndodhja: gR

Gjendja: Energetic
Energetic
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Jashtė Linje

Gjendja:

[*] postuar nė 26-7-2010 nė 02:13


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga LaLuCi ™  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
s;du jo....na ta besh ti dhembin ,s'ke per te me pare :P :P:scared0017: pse nuk do te jesh ne party ?


ncuq pra..........s'kam shoqerues


po gjej nje me qera moj :turp::P
And how can I stand here with you, and not be moved by you..
Would you tell me how could it be any better than this?...
Dedicated to my only dream that unfortunatly cant be with me, but hoping one day willShiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Super Antar
******


Foto


Postime: 3798
Regjistruar: 13-10-2009
Vendndodhja: FoRuM.AkuLLoRe.Com

Gjendja: Worried
Worried
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: United States
United States
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 32
Jashtė Linje

Gjendja: I Mėrzitur

[*] postuar nė 26-7-2010 nė 09:32


Pershendetje te gjitheve, tju baj si staff te perkyer qe jeni, Me vertet me behet qejfi qe po organizoheni nje party Jeni staff i perkyer ne forum vetem desha te di nese do jen te gjith ato anetaret e chatit:P
Rrespkete Lacjani USA.:love0071::love0071:
''Zoti thot ruju pak qe te ruj shum''.
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Djali fatkeq
*****
Postime: 345
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: New York

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: USA
USA
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: BABASTARS

[*] postuar nė 26-7-2010 nė 10:50


Me vjen mire tju njoh 1 here nga afer.Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 2520
Regjistruar: 11-11-2005
Vendndodhja: greqi

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 45
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 26-7-2010 nė 13:15


Ajo nate do jet e pa harruar per te gjithe, dhe mbi te gjitha do ket qetesi dhe rregull jan mar te gjith masat per kete,nuk do kete asnje nga femijet e chatit,perveq disa personave qe jan me te vertete njerz te mire dhe te sakte
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 26-7-2010 nė 15:48


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Pershendetje te gjitheve, tju baj si staff te perkyer qe jeni, Me vertet me behet qejfi qe po organizoheni nje party Jeni staff i perkyer ne forum vetem desha te di nese do jen te gjith ato anetaret e chatit:P
Rrespkete Lacjani USA.:love0071::love0071:


:P po pse ti mendon qe do jen te gjith femijet e chatit aty ??

ate nate do jen personat vip te akullore forum dhe ata qe e meritojne me te vertete per te qen ne party, sa femije ka kjo faqe nuk do hyjne brenda.
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 26-7-2010 nė 15:50


Cituar: Postimi origjinal nga Angel eyes  
po une mar??:P


Mer ke te duash Angel :) je e mirpritur
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Webmaster
*********


Foto


Postime: 829
Regjistruar: 25-4-2007
Vendndodhja: In you hard Disc!

Gjendja: Cool
Cool
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Mosha: 34
Jashtė Linje

Gjendja: Elektron i Lire

[*] postuar nė 26-7-2010 nė 15:58


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga JaNi  
Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Pershendetje te gjitheve, tju baj si staff te perkyer qe jeni, Me vertet me behet qejfi qe po organizoheni nje party Jeni staff i perkyer ne forum vetem desha te di nese do jen te gjith ato anetaret e chatit:P
Rrespkete Lacjani USA.:love0071::love0071:


:P po pse ti mendon qe do jen te gjith femijet e chatit aty ??

ate nate do jen personat vip te akullore forum dhe ata qe e meritojne me te vertete per te qen ne party, sa femije ka kjo faqe nuk do hyjne brenda.


kush jane personat V.I.P ?????????


Ka shume dihen ato qe kush jan ska nevoj te permend emra,ato qe jan vip dhe e ndjejn veten te tille jan te mirpritur per nje nate te pa harruar.
gjithashtu dhe te gjith ata qe duan te vijne tja kalojne mire nen tingujt e muzikes dhe freskine e pijeve jan te mirpritur.
Akullore Forum 24/7 Just for your pleasure!!
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 27-7-2010 nė 18:05


:girl in love:Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

NoreenBurl

Postime: 1
Regjistruar: 6-2-2009
Vendndodhja: Ne Los Angeles

Mosha: 28
Jashtė Linje

Gjendja: Asnje vendosje

[*] postuar nė 27-7-2010 nė 23:11


per mua ka ndonje vend apo sjam v.i.p ta di te pakten mos te vji kot...:love0061:
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 27-7-2010 nė 23:32


Sigurisht qe ka vend per te gjith....Per ty nje vend me ekstra Kristjan :love0061:Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 27-7-2010 nė 23:35


Un personalisht do shkoj edhe jam 100% e sigurt se do jet nje party per tu mbajtur ne mendje...Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

αɳɠҽʅιƚα
*******


Foto


Postime: 9957
Regjistruar: 8-1-2009

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Albania
Albania
Shenja e Horoskopit: Gaforja
Jashtė Linje


[*] postuar nė 28-7-2010 nė 00:01


Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga LaLuCi ™  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
Cituar: Postimi origjinal nga LaLuCi ™  
Cituar: Postimi origjinal nga kathy  
s;du jo....na ta besh ti dhembin ,s'ke per te me pare :P :P:scared0017: pse nuk do te jesh ne party ?


ncuq pra..........s'kam shoqerues


po gjej nje me qera moj :turp::P


posi mo......do harxhoj leke une :P
:dash2::dash2:•...Lumturine e shpiken Budallenjte ne menyre qe edhe te Mencurit te behen si Ata...○
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Antar++
**
Postime: 3
Regjistruar: 23-6-2010
Vendndodhja: Spanje

Gjendja: Aggressive
Aggressive
Vendlindja: Spain
Spain
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Dashi
Mosha: 36
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 28-7-2010 nė 01:33


PATJETER DO VIME ,PO PIJET ME LEKE JANE APO PA LEKE QE TMARIM MASAT E SIGURIMIT TEKNIK :dajak:dajak
Shiko profilin e antarit Vizito faqen e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 28-7-2010 nė 03:11


:love0061:Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

BaNi
*******


Foto


Postime: 1387
Regjistruar: 29-12-2008
Vendndodhja: torino (IT)

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 37
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 28-7-2010 nė 03:13


:sad0002::sad0002::sad0002::sad0002: sikur ta shtynin nja dy jav
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Administrator
********


Foto


Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..

Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femėr
Shenja e Horoskopit: Demi
Jashtė Linje


[*] postuar nė 28-7-2010 nė 03:14


Cituar: Postimi origjinal nga AlBaNi_Br_It  
:sad0002::sad0002::sad0002::sad0002: sikur ta shtynin nja dy jav


Sikur te mirje ti pushimin nje dy jav me heret do ishte me mir,po he mos u merzit :love0061:
Æ`♥“Æ)
`*.ø.*“
ø.•“ø.•*Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ øø.•ØÆ`♥WwW.AkulloreForum.CoM


Syt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...


Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar

BaNi
*******


Foto


Postime: 1387
Regjistruar: 29-12-2008
Vendndodhja: torino (IT)

Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Gaforrja
Mosha: 37
Jashtė Linje

Gjendja: Asnjė Gjendje

[*] postuar nė 28-7-2010 nė 03:15


hahahah nuk merzitem jo dhe me par nuk vi dot
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar Ky antar ka MSN Messenger site End -->

Bukuroshja E Fjetur

Postime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia

Vendlindja: Albania
Albania
Jashtė Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...

[*] postuar nė 28-7-2010 nė 09:54


Cituar: Postimi origjinal nga lacjani  
Pershendetje te gjitheve, tju baj si staff te perkyer qe jeni, Me vertet me behet qejfi qe po organizoheni nje party Jeni staff i perkyer ne forum vetem desha te di nese do jen te gjith ato anetaret e chatit:P
Rrespkete Lacjani USA.:love0071::love0071:Me ke ber me te vertet per te qeshur nese se ke then en menyre ironike..

Uroj tja kaloni kendshem dhe me nje pjesmarrje te madhe te antareve jo adoleshent te keti forumi..
Shiko profilin e antarit Shiko Tė Gjitha postimet nga ky Antar
 Faqet:  1    3  

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11